Dogum Sekerleri

slm.. yaa bişey sorcam kızlar..pembe gecelik sabahlık aldım..şu kırmızı kurdele olayı neden kırmızı?..daha doğrusu kudele takmak ne anlama geliyo şartmı ??

valla kurdalye şartmı neden takılıyor bilmiyorum ama bence şart degil ben yaptım fakat öylesine yaptım belki takarım die özendim daha dogrusu ama her yeni dogum yapan kadın takıyor diye biliyorum anlamınıda bilmiyoryorum yani şart degil beliki bende takmam kızmada takarım diye yaptım :emir_bebek:

kırmızı kurdela sanırım batıl bir inanç ama.lohusaya al basması diye birşey olurmuş.kırmızıda ondan korunmak için giyilirmiş.yanlış biliyorda olabilirim.

Kizlar bugun sonunda kizimin dogum sekerilerini aldik.Cok tatli seyler pembe ve beyaz renkte.Insallah nisanin ilk haftasi alicam alinca resmini ceker buraya koyarim insallah.

Ben kırmızı taç aldım,üzerinde kurdelesi var:) onu takıcam..

kızlar bi arkadaşım doğum şekerlerini kendisi yapmış minik minik patikler örmüş üstüne kurdela ve nazar boncuğu takmış içlerine şeker koymuş harika olmuş.

kızlar bi arkadaşım doğum şekerlerini kendisi yapmış minik minik patikler örmüş üstüne kurdela ve nazar boncuğu takmış içlerine şeker koymuş harika olmuş.

Canim benim dogum sekerlerinin icindede boyle bir cesit var.Pembe patik ormusler bagi beyaz kurdale icine seker koymuslar ve beyaz tul cok tatli :)

anniş adayı en kısa sürede şekerlerini görmek isteriz eger bizimle paylaşırsan seviniriz :nazar:

insalah canim zaten sandik icinde ambalajli olucak.Oylece cekerim resmini hele alayimda insallah :)

6331131dg2.jpg

selam arkadaşlar

bende kendim yapayım dedim şekerleri ama astarı yüzünden pahalıya geliyor acaba hazır mı alsam diye düşünmeye başladım... ben hiç aradığım gibi şeyler bulamıyorum o yüzden hep yaptırmak zorunda kalıyorum ve kendimi aştım yani...şimdi şekere gelince artık yorulduğumu hissettim açıkçası kapı süsü, sepeti, pamuk ve mendil kutusu, şekeri vs hepsini nasıl kendim yapacağım ki ama boşverip hazırda alamıyorum moralim bozuldu artık ya....yürüyemiyorum, malzeme bakamıyorum baştan savma olacak diye de korkuyorum

selam arkadaşlar

bende kendim yapayım dedim şekerleri ama astarı yüzünden pahalıya geliyor acaba hazır mı alsam diye düşünmeye başladım... ben hiç aradığım gibi şeyler bulamıyorum o yüzden hep yaptırmak zorunda kalıyorum ve kendimi aştım yani...şimdi şekere gelince artık yorulduğumu hissettim açıkçası kapı süsü, sepeti, pamuk ve mendil kutusu, şekeri vs hepsini nasıl kendim yapacağım ki ama boşverip hazırda alamıyorum moralim bozuldu artık ya....yürüyemiyorum, malzeme bakamıyorum baştan savma olacak diye de korkuyorum

Canim hazir alsan cokmu pahali.Ben 50 tane yaptirdim herseyi icinde ve onlardan 108 euro tuttu.Ben ugramazdim valla onca isimin arasinda.Eger pahali degilse hazir alsan canim..

cnm 50 tane için baya pahalı tutmuş seninki nasıl bir model bilemiyorum tabi.hayırlısı olsun cnm bebeğini sağlıklı sıhatli al kucağına inşallah gerisi bahane

Canim hazir alsan cokmu pahali.Ben 50 tane yaptirdim herseyi icinde ve onlardan 108 euro tuttu.Ben ugramazdim valla onca isimin arasinda.Eger pahali degilse hazir alsan canim..

öyle de diyorum ya herşey tam uymuyor birbirine sanki ama karar verdim zaten hazır alacağım. ne yapalım bu da böyle olsun tam da takım olmasın...

arkadaşlar lösder yararına yapılan kermesimize yardımda bulunmak amacı ile yaptığım bebek mevlütlerinde veya doğum yapacak arkadaşlarınıza hediye amaçlı hazırladığım patikleri satışa sunuyorum.. siparişlerinizi 25-26-27 nisanda feshanede yapılacak kermesimizden birebir görerek alabilirsiniz..büyüklüğü 1 yumurta ebadındadır...istenilen renklerde çalışabilirim.... tanesi 1 YTL ....

4545hu4.jpg

tatlım ellerine sağlık çok güzel olmuş yaa vallahi yeterki insanda maarifet olsun işte

slm kızlar bizde aldık şekerlerimizi kapı süsümüzü ve altın yastığımızı şekerler 1 tül birde kalpli çubuktan olusuyor tülün içine şeker koyup kurdele ile çubuğa bağlanıcak artık doğumdan sonra yapıcaz onları şekerler taze kalması için ben 120 tane aldım altın yastığımız da bebek şeklinde hepsi çok güzel fiyatlarıda uygun tüm süslere 100 ytl verdik fotoğraf eklemesini bilmiyorum o yüzden koyamadım

ARKADAŞLAR RESİMELRİ BURADAN GÜVENLİ BİŞEKİLDE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ ANLATAYIM NASILDA YÜKLENDİGİNİ

http://www.imageturk.com/index.php
1-TIKLAYIN
2- GÖZAT DEYİP BİLGİSAYARINIZDAN RESMİ SEÇİN
3- YÜKLE DEYİN BEKLEYİN RESİMİ YÜKLESİN
4-REMİNİZİ GÖRÜNCE 3 SIRADAKİ FORMLAR İÇİN YAZAN YERİN ÜZERİNİ TIKLAYIN VE SECİP FARE İLE SAĞ TIKLAYIP KOPYALA YAPIN VE
5- KADINLAR KULÜBÜNDEKİ YÜKLEYECEGİNİZ KONUYA EKLEYİN
İŞLEM TAMAM KIZLAR İNŞALLAH KOLAY ANLATMIŞIMDIR. KOLAY GELSİN YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLUU a.s.

X