Dogum Sekerleri

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar kimler dogum sekeri yaptiricak aklinizda modeller varmi?

Ben gecen baktim esimin bos bir gununde gidip siparis vericez.Sandigi ve tulu ile birlikte icinde pembe beyaz suslu sekerler.Insalah alinca resmini koyucam.

Kimler yaptiricak yaptiranlar varsada resimlerini paylasalimmi burda ne derseniz.

bende bebek şekeri ve bebek odası süsleri yapıp satıyorum isteyen olursa yardımcı olurum kendi yapmak isteyenede yardımcı olurum

Vallahi bebek şekerini ilk kez Kavak Yelleri dizisinde görmüştüm yazın.Büyük kız yapıp satıyordu.Anlamamıştım.Hamileliğim ilerleyip forumları gezmeye başladığımda anladım ne olduğunu.
Ben yaptırmayacağım,millet bana getirsin,bebeğimi görmeye gelirken:)

Vallahi bebek şekerini ilk kez Kavak Yelleri dizisinde görmüştüm yazın.Büyük kız yapıp satıyordu.Anlamamıştım.Hamileliğim ilerleyip forumları gezmeye başladığımda anladım ne olduğunu.
Ben yaptırmayacağım,millet bana getirsin,bebeğimi görmeye gelirken:)

heheh aslinda senin dediginde dogru ama iste burda adet birde cok tatli duruyo ne yapiyim yaa alinca koyucam resmini fikirlerinizi alicam bakalim ne diyeceksiniz.

anniş adayı bekliyoruz fotoğrafları odasınıda göstericektin bize unutma şekerlere gelince aslında bende düşünüyorum ama bi taraftanda çok masraf olucak kıyamıyorum bilmiyorum yani henüz karar vermedim kısmet

burda da adet mucburen yapıcaz geçen hafta eminününe gidip ordan bakacaktık ama ben çok rahatsızlanınca gidemdik bu hafta sonuda dr randevum var ondan sonraki haftaya ertelendi
eminönünde bu tür şeyler çok uygun oluymuş mazemeyi alıp kendim yapmayı düşünüyorum hazırlardan çok hoşuma giden olursa onuda alabilim

biz yaptık anniş adayı
minik bir bebek kelebek üstünde oturuyor arkasına da mıknatıs yapıştırdık,
buzdolabına süs oldu:)
kelebek ve bebek mavi,
çok hoş oldu
bu bebği bir kutuya koyucaz minik bir kutuya içine de çukulata eklicez

arkadaşlar birkaç model görmek isterseniz bu beinim sitem bakabilirsiniz.

sekerbebis.azbuz.com

bende arastirdim aslinda kendim yapmak istiyordum fakat o minik biblolardan bulamadim. varda pek bebekle alakali olan seyler degil, oda benim hosuma gitmedi. Ben böyle özel seyleri kendim yapmayi cok seviyorum, daha özel oluyor, mesela ben kendi kina gecemdeki kina keselerini hepsini kendim diktim süper oldular, herkes hayran kaldi. Gerci masrafi hazirini geciyor ama benim icime siniyor. Ben öyle bastan savma islerden nefret ederim.
Ama dedigim gibi bu defa biblolardan bulamadim, o yüzden bende gidip böyle seyler yapan bir yer var burada oraya bakicam, eger hosuma giderse alicam, yoksaki sorucamki sadece biblolarini satarlarmi diye yine kendim yaparim.

Ben hastaneye giderken götürmek için ve mevlüt için almak istiyorum.beğendim de,üzerlerinde bebek oturan sarılmış çikolatalardan alıcam.yanına da renkli çikolatalar var ya.mavilerinden alıcam bir de onların nazar boncukluları var.karışık alıcam hepsinden:))
nisan başı gibi alırım çünkü nisan 5-6 gibi sezeryan olucam ..

arkadaşlar ben kendim yaptım hem doğum izninde insanın evde canı sıkılıyor o sıkıntıyı gideriyor hem de kendi zevkine göre oluyor, çubuklu rengarenk şekerler var ya(horoz şeker gibi ama yuvarlak) onların saplarını ahşap boyasıyla rengarenk boyadım , daha sonra bu sapa tül ve kurdele bağladım,kurdelenin ortasına da minik tahtadan hayvan balon vs figürleri satılıyor rengarenk boyayıp onları yapıştırdım bi de kurdelelerin uçlarına inci görünümlü taşlar yapıştırdım rengarenk harika oldular...

Kizlar hani dogum sekeri hazir olanlarin resimleri.Resim istiyoruz bananeeeeeeeeeeee

Bu arada elmasekeri soz koyucam resimleri ama fazla birsey beklemeyin burdaki hersey cok sade kendim renkledirmeye calisiyorum ne yapim yabancilar satafati sevmiyo uyuslar :)))

Kizlar hani dogum sekeri hazir olanlarin resimleri.Resim istiyoruz bananeeeeeeeeeeee

Bu arada elmasekeri soz koyucam resimleri ama fazla birsey beklemeyin burdaki hersey cok sade kendim renkledirmeye calisiyorum ne yapim yabancilar satafati sevmiyo uyuslar :)))

boşver tatlım şatafatı fazla renklerlede uğraşma o odadaki en güzel renk kızın olucak emin ol sen çok yorma kendini:emir_bebek:

arkadaşlar ben kendim yaptım hem doğum izninde insanın evde canı sıkılıyor o sıkıntıyı gideriyor hem de kendi zevkine göre oluyor, çubuklu rengarenk şekerler var ya(horoz şeker gibi ama yuvarlak) onların saplarını ahşap boyasıyla rengarenk boyadım , daha sonra bu sapa tül ve kurdele bağladım,kurdelenin ortasına da minik tahtadan hayvan balon vs figürleri satılıyor rengarenk boyayıp onları yapıştırdım bi de kurdelelerin uçlarına inci görünümlü taşlar yapıştırdım rengarenk harika oldular...

elinize sağlık ..
rica etsem, resmini koyabilir misiniz a.s.

boşver tatlım şatafatı fazla renklerlede uğraşma o odadaki en güzel renk kızın olucak emin ol sen çok yorma kendini:emir_bebek:

sagol canim evet dedigin gibi benim dunyamin rengi zaten o odada uyuyo olucak.Bu aksam boyadik odasini babasiyla pembe ve beyaz cok tatli oldu bakalim cumada mobilyasi geliyo nasil olucak cok merak ediyorum.sizlerde koyun ama resimleri olarmi ?

bu arada odanin rengi tam olarak su renk

ffdm6.jpg
mmmqi3.jpg

ANNİŞ ADAYI ODANIN RENGİ ÇOOK GÜZEL EV KENDİNİNSE EGER DUVAR KAGIDI FALAN DA YAPIN ODA YAKIŞIR BİDE RESİMLERDE YAPABİLİRSİNİZ GÜZEL OLUR DİE DÜŞÜNDÜM AHHHH EV BİZİM OLSA BEBN KIZIMA NELER YAPARDIM AMA AHHH İŞTE NAPALIMM senağlama
YA KIZLAR KENDİ EL EMEGİNİZLE YAPTIGINIZ ŞEKERLERDEN BAHSEDERKEN BAKIN BEN NE YAPTIM DOGUM SAÇ BANDI YAPTIM KENDİME SONRA KIZIMADA TAKARIMM MALİYETİDE 50 YKR BİLE TUTMADI BAKALIM BEGENECEKMİSİNİZ

ANNİŞ ADAYI ODANIN RENGİ ÇOOK GÜZEL EV KENDİNİNSE EGER DUVAR KAGIDI FALAN DA YAPIN ODA YAKIŞIR BİDE RESİMLERDE YAPABİLİRSİNİZ GÜZEL OLUR DİE DÜŞÜNDÜM AHHHH EV BİZİM OLSA BEBN KIZIMA NELER YAPARDIM AMA AHHH İŞTE NAPALIMM senağlama
YA KIZLAR KENDİ EL EMEGİNİZLE YAPTIGINIZ ŞEKERLERDEN BAHSEDERKEN BAKIN BEN NE YAPTIM DOGUM SAÇ BANDI YAPTIM KENDİME SONRA KIZIMADA TAKARIMM MALİYETİDE 50 YKR BİLE TUTMADI BAKALIM BEGENECEKMİSİNİZ

Bakalim canim iki duvari karsilikli pembe iki duvarida beyaz yaptik yoksa cok pembe oluyordu cok tatli oldu boyle iki renk.pembe olan yere beyaz susler beyaz olan yerede pembe susler aldim.cok tatli oluyo bakalim.ev benim degil ama esimin kuzeninin.cikarken ayni renge boyayip ciktigin surece sorun olmuyo.istedigimizi yapiyoruz yani.insallah sende ikinci bebekte alirsin hevesini.bu arada band super olmus.bende karar veremedim ya ilk gun aileden baska kimse gelmedigi icin bu banddan takabilirim yoksa sonra giren cikan ohooo olmaz.yakalanmiyim kimseye.niye diyecen ben basorutuluyumde :)) ama hevesim kalmasin diye birgun takacam bu banttan.ellerine saglik cok guzel olmus hemen bana kargoyla yolla sırnaşık şey

valla süper olmuş bant ellerine sağlık prm.öznur ay kızlar hepiniz maşallah marifetlisiniz bende kabiliyet sıfır

Merhaba ben mayıs annesiyim ama nisan annesi forumlarını da kaçırmıyorum. Ellerine sağlık incik boncuk, hazırladığın bu çubuklu şekerleri renkli bir saksı içine(metal renkliler var ya da ahşap boyasıyla toprak saksıları boyayabilirsin), çiçekçilerde çiçekleri sapladıkları süngerlerden koyup çubukları da buna saplayabilirsin. İnan çok güzel dururlar :dance:

ANNİŞ ADAYI OLSUN BAŞÖRTÜLÜ OLMAN BİŞİ DEGİŞTİRMEZ DEDİĞİN GİBİ AİLEN YANINDAYKEN İLK GÜNLERDE TAKARSIN :smiley-cool:
BU ARDA BEN ŞEKER ALMAYI YADA YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUM İSTANBULDA MALESEF KİMSEM YOK TEK ANNEMLER GELECEK BİDE İŞTE İŞ ARKADAŞLARIM OKDAR ODA FAZLA ARKADAŞIM YOK ONUN İÇİN BEN ŞEKER ALMICAMM AMA SİZİN ANLATTIKLARINIZ ÇOOK GÜZEL

X