Aile Planlaması Doğum kontrol iğnesi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

cayyashatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
4
1
26
Merhabalar korunmak için doğum kontrol iğnesine başlamak istiyorum. Malum pandemi muhabbetine hastaneye gitmek istemiyorum sağlık ocağına gitsem olur mu acaba iğneye başlanmak için hastaneden onay gerekiyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim

Valla onu bilmem ama iğne kullananlardan hiç iyi şeyler okumadım. İğne yerine doğumkontrol hapı kullansanız daha iyi olmaz mı? İğneli sağlık ocağında aile hekimliğinde vuruyorlar zaten

Valla onu bilmem ama iğne kullananlardan hiç iyi şeyler okumadım. İğne yerine doğumkontrol hapı kullansanız daha iyi olmaz mı? İğneli sağlık ocağında aile hekimliğinde vuruyorlar zaten
Unutkanlık problemim var her gün hap kullanmak zor olabilir benim için

Arkadaşım asla kullannma aman şimdi olmasın diye diye vuruldum 3sene en büyük pişmanlığım kendisi. Kilo aldırdı adetten kesti ilaçsız adet göremedim. Şimdide uğraşıyorum ama olmuyor çocuğum aman diyim uzak dur başka bi yöntem bul kendine

Olumlu yada olumsuz konuşan çok kişi net konuşan hiç olmuyor üzüldüm sizin için sanırım doğum kontrol hapı kullanmaya başlayacağım

Olumlu yada olumsuz konuşan çok kişi net konuşan hiç olmuyor üzüldüm sizin için sanırım doğum kontrol hapı kullanmaya başlayacağım
ben beş sene kullandım.okadar memnundum ki..hem düzensiz adetim.bes sene boyunca düzene girdi hem iştahım.azaldi zayıfladım ..hemde hapı bırakır bırakmaz ilk denemede hamile kaldım...ama yinede kafami kurcaliyordu bukadar uzun süreli hormon ilacı kanser falan yaparmi diye korkuyordum bide depresyon yapıyormuş bunu duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…