Aile Planlaması doğum kontrol hapı hakkında...

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Tamam canım gerçekten çok çok sağol.İnşallah durur bu kanama.Gerçekten rahatsız oluyorum.Eşimle de uzun bir aradan sonra görüşeceğiz.Kötü oldu bu

Aylık iğneyi duydum aslında ama tam korumuyor ve çok yan etkisi var diye duymuştum doğru mu?Tam bilgi almak isterim aslında bu konuda
ben iğne için konuşmuştum kesinlikle tavsiye etmediler, özellikle emziriyor olduğum için istemediler, emzirmiyor olsan bile sana çok zararı olur dediler o yüzden vazgeçtim.
emzirmem bitene kadar mecbur geri çekilmeyle korunduk (her ne kadar doğru bi yöntem olmadığını bilsem de)
emzirmem bitti yasmine geçtim

Ben şu an sadece şu haptan kurtulmak istiyorum.Bana zarar verdiğini düşünüyorum ciddi anlamda.Dr la görürüşüp bende yasmin kullanırım heralde.Kafam çok karışık

Tamam canım gerçekten çok çok sağol.İnşallah durur bu kanama.Gerçekten rahatsız oluyorum.Eşimle de uzun bir aradan sonra görüşeceğiz.Kötü oldu bu

Durur durur normal adet kanaman kaç gün sürüyor? Kıyamam sana eşin nerdeki?

canım 2. kutuyu kullanıyordum bende Adet düzenim alt üst 1 haftadır da kanıyordum adetten bir hafta sonra başladı bu kanama.dün prof. a gittim bu hapın yan etkisi buymuş bana hapı bırak dedi pazartesiye kadar kanarsan tekrar gel dedi.ilaç verdi kanama dursun diye

Orbii bu hapları ailesinde kalp damar hastalığı olanlara da önermiyorlarmış yurtdışında en azından bizdeki gibi testi tahlilsiz verilmiyomus doğru mu damar tıkanıklığı vs yaptığı

aaa ciddi misin yaa bu kadar uzun sürmesin ya oof ben yarın hemen doktoruma gideyim o zaman

aaa ciddi misin yaa bu kadar uzun sürmesin ya oof ben yarın hemen doktoruma gideyim o zaman
ciddiyim canım ben öyle korktum ki zamansız kanamadan direk prof.a gittim rahim duvarın çok incelmiş haptan dolayı dedi.ben korunma amaçlı değil adetlerim düzelsin diye dr. tavsiyesiyle başlamıştım.üstüne basa basa korun hamile kalma dedi hatta spiral bile önerdi.adet düzenin için emzirmelerin bitince gel dedi.sana tavsiyem hapı bırak hemen.dr ağrı kesici verdi bana hem ağrıyı hem kanamayı azaltır dedi.bu ilacı kullanmaya devam edersen daha uzun sürer kahverengi lekelenme olur dedi.sen dr.una git ihmal etme

Şu an lekelenmem kahverengi zaten Birazdan giyinip çıkacam beklemeye gerek yok artık

büyük ihtimalle ilaçtandır ben baya kanadım randevusuz alıyosa dr.un hemen git canım
Tamam canım ben görüşeyim doktorla bakalım benim 2 gündür kanama var ama İnşallah bir çözüme ulaşırız sonuçtan haberdar ederim sizi:)

Normalde 6 gün sürüyor.Eşim askerde 2 aydır görüşmüyoruz.

Buda o kadar sürer diye düşünüyorum. Allah kavuştursun canım. Bu arada doktorlar genelde emziren annelere önermez doğum kontrol hapını. Bir de Okey-Tenn diye bir prezervatif var lateks içermiyor alerjin varsa onu kullanabilirsiniz.
Umarım yardımcı olmuşumdur.

Sağol canım dediğin prezevatif yeni çıktı sanırım onu da araştıracam.yardımların için çok çok teşekkür ederim

Benim de dengemi bozdu.Kendimi tanıyamıyorum.Psikolojik olarak yan etki yaptı.Ben şu anki reglimin de kesilmesini istiyorum.Yarın eşim askerden gelecek çünkü
Neden kendine bunu yapıyosun,zaten bebek büyütmek emzirmek uykusuz kalmak öyle kolay bişey değil, hap kullanmıyoken herkesin psikolojisi kaldırmıyo bunu,sen bide hapla daha çok psikolojini bozuyosun, bırak eşn korunsun idare etsin biraz

doğum kontrol hapları psikolojik olarak kötü etkiliyor bende aşırı sinir yapmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…