Doğum kazası

Sabirrrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
34
Mrblar ben 10 ay önce doğum yaptm doğumda kızımdan sonra eşi içime yapışmış normal doğum yaptım ve çıkarmakta çok zorlandılar hemşire çıkarırken eşinin yırtıldığını ve pisliğin bi kısmının içeri aktığını söyledi göbeğim gitmiyor sizce bu durumda ne yapmalıyım göbeğimin yağ mı yoksa içeride kalan pislik mi olduğunu bilemiyorum bana bi akıl verin hanımlar başına böyle bişey gelen var mı??

Nasil oldu Ya? Sikayet ettiniz mi? Baska bir doktora da gidin ama lutfen baskalarinin da yasamamasi icin yanlarina kar kalmamasi icin sikayet edin

Bebeğin rahime yapışan eşini, size anestezi vererek kürtaj ile alınması gerekiyordu tek bir zerrecik bırakmadan. Önce adam gibi bir kadın doğum doktoruna gidin sonra da o ebeyi dava edin. Eşi cekerek cikarmak koparmak ne yaa! Çok Geçmiş olsun

Benimde eşi ayrılmıştı pis kan içimden zor temizlendi
Göbeğim vardı ama bunun onunla alakası oldugunu hiç sanmıyorum
Çünkü bu pşs kan anne hayatını tehlikeye attıgı için tamamı temizleniyor temizlenmese hayati tehlikemiz devam ederdi
Yani o pis kandan eser kalmamıştır o bebeginizin hediyesi:)

doğumdan sonra ultrasonla bakılıyor. içerde herhangi birşey kalıp kalmadığı bilgisi veriliyor aslında. size bu muayene yapılmadı mı? yapılmadıysa bir an önce yaptırmalısınız.

Mutlaka doktora gidin ama göbek dediğiniz şey ağrılı ve rahatsızlık veren bir şişlik mi? Bulantı baş dönmesi oluyor mu? Bunlar yoksa muhtemelen o sizin fizyolojik gobeginiz. Aksi olsa 10 ayda çoktan anlardınız bir şeylerin ters gittini.

Eğer dediğiniz gibi eşinin bir kısmı içeride kalmış olsaydı sizi zaten öyle taburcu etmezlerdi kürtaj yoluyla temizlerlerdi ki zaten sizinde haberiniz varken böyle gönderemezlerdi. Siz hastaneden çıkarken neden bunun sorun olup olmayacağını sormadınız illa 10 ayda size soru çıkarırdı ve 10 ayda hiç mi kontrol için doktora gitmediniz anlamadım ki. Göbeğinizin onla alakası yok bence diyet yapın. Doktora da görünün burada biz size nasıl yardımcı olabiliriz doktorlar varken acaba?

o zaman bence bir gidin muayene olun içiniz rahat etsin

ama şahsen bir sıkıntı olsa bu kadar süre ağrısız sızısız durabileceğinizi düşünmüyorum

göbeğiniz kalmış olabilir

kaslarınız gevşemiş olabilir

zayıflasanız da spor gerekebilir karın kasları için

doğumdan sonra ultrasonla bakılıyor. içerde herhangi birşey kalıp kalmadığı bilgisi veriliyor aslında. size bu muayene yapılmadı mı? yapılmadıysa bir an önce yaptırmalısınız.
Malesef yapılmadı hiç böyle bir şey den bahseden de olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…