doğum çatlaklarınız başladımı?

aa süper bişi o zaman bu denemek lazım yosunun cilde çok ii geldiğini biliyorum bunu ne kadar zamanda bir yapmak lazım hergün mü??? ayy nası bulcaammm hamileyken yapsam zarar olur muuu

sakın hamilelikte denemeyinnnnnnnnnn..................hatta lohusalıkta bile denemeyin................onu yaparken çok terlemeniz lazım , dedim ya ben kat kat örtüyordum üstümü , aşırı derecede su kaybettiriyor hatta yapmadan önce ki tartıyla yaptıktan sonraki tartım arasında nerdeyse 1 kg fark ediyor ( kaybedilen sudan dolayı )..........haftada 2- 3 kez yapmanız yeterli , zaten sorununuzun büyüklüğüne göre değişmekle birlikte 4-8 arası kür yeter diye düşünüyorum

yaa beklices yani öle mi
sadece su kaybettirdiği için mi önermiyorsun bol bol su içsem olmas mı

yaa beklices yani öle mi
sadece su kaybettirdiği için mi önermiyorsun bol bol su içsem olmas mı

olmaz canım vücudun dengesini bozabilir diye korkuyorum , neden sabretmiyorsun ki, bebişinin sağlıkla dünyaya gelmesi çatlaklardan daha önemli

ayyy çakılım attın ortaya bişey de hele nerden bulcaz bu yosun şeysini merak ettim bizim güzellik uzmanı arkadaşımız yok ne etcez kıııı

:eek::Saruboceq::1rolleyes:ya sabırsızlığım tedavisine ne kadar erken başlanırsa o kadar etkili olur diye düşünüyorum bide sonucu bi an önce görüp içimi rahatlatmak istiyorum

X