doğum çatlaklarınız başladımı?

bepanthen kullanın farkı göreceksiniz o badem kakao vs. hiç bi etkisi yok bepantheni sürdükten 24 saat sonra bile ciltteki yağı görebilirsiniz çok kalıcı

bepanthen kullanın farkı göreceksiniz o badem kakao vs. hiç bi etkisi yok bepantheni sürdükten 24 saat sonra bile ciltteki yağı görebilirsiniz çok kalıcı

ayy evet ya bende bepanthen kullanıyorum birkaç gündür inanılmaz kalıcı inşallah çatlamam doktorum badem yağı ile susam yağını karıştır kullan demişti ama ben yapmadım badem yağı tüylendirir diye korktum daha yeni bepanthen kullanmaya başladım inşallah etkisini görürüz zaten neye faydası yokki

bende de henuz catlak yok ama kalcamin alt tarafi selulit olmaya basladi,ona cozumu olan var mi..ay fena bisey fosur fosur :KK43:

30+2 yim ve şükür çatlakla tanışmadım ama bendede selülitler gani.sonradan geçermi ki fisfisfis

34+1 im.kalçam ve baldırlarım cok feci çatladılar..karın bölgemde şu ana kadar bi çatlak olmadı.üstelik her gün düzenli badem yağı kullanmama rağmen...ama artık bebe yağı kullanıyorum bakalım o nası etki yapacak.

z.yağı, bebek yağı,badem yağı,bepanten... kullanmadığım bişi kalmadı ama yınede catlıyorum 7 aylıkken başladı.once belımın kenarlarında sonra göbeğimin alt taraflarında.aşırı değil ama yınede sıkıntı verıyor.umarım bıraz olsun hafıfler bepanten ıle..

Hakkat diyom kıss, o kırmızılıklar gitti hatta okadar beterdiki benimkiler böyle yara gibi duruyodu bacaklarımın iki yanında şuan o kırmızılıklar yok sadece fay hatları duruyo bakalım kullanmaya devam edicem çatlaklarda artış olmazsa çaresi bulundu demektir heyoo heyooo
Bepanthem merhem epitelizan-sikatrizan yazıyo üstünde 2,5 yetale kocama ucuz gelmiş 3-5 tane almış sürebildiğin kadar sür dedi avuç avuç sürüyom:)

canım bepanten kullanıyorsun doktorun önerdimi bunu kullan dedimi sana içeriğide bişey olmasın hamişler kullanabiliyormu baktın umarım

kıslar kulaktan dolma işlere kalkışmayın önce doktorunuza danışın sonra kullanın 34. haftadayım doktorum henüz hiç bişey önermedi benim şuan ihtiyacım yok gerçi çatlak falan oluşmadı farkındaysanız doktorun önerdiği susam yağı,badem yağı bitkisel ürünler zarar vermeyen ürünler lütfen doktorunuza danışın ihmale gelmez kendiniz için yaptığınız herşey bebeğinizide etkiliyor unutmayın

canlarım bepanteni ben de çok duydum onu doğduktan sonra bebğe de sürebiliyoz pişikkremi olraktan

başlamaz mı son zamanlarda başladı maalesef kakao yağı sürmeme rağmn ama ne yapalım zahmetsiz rahmet olmaz :)

Ben Catlamaması Icın hıc bır sey yapmadım :) ;Nerde InceLdıyse orsa Kopsun dedım Herhalde Ilk Hamılelıgımde Catlamadı Dıe Ikıncısındede Catlamaz Dıe Dusundum :) ama Paramparca OLdum Resmen Artık CatLaklarım Damar Seklınde gorunmeye basladı :)

walla bende çok çatladım ilk zamanalr bayaa bi çöktüm üzüldüm ama sora düşündümde ben kendime dert arıyorum napalım arkadşaın dediği gibi zahmetsiz rahmet olmuyor olcak o kadar Allah sağlık problemi dert wermesin çok şükür bebeğim we ben iyiyiz eşimde öle rahatsız bi durumda değil illaki oda pürüssüz bir cilt ister ama bu durum onu itmiyor o yüzden dert etmeyede gerek yok

hemen gidip aldım bephanteni umarım işe yarar o zaman etmediğim dua kalmaz walla:):) prospektüsünde gebelikde we emzir me döneminde zararlı değildir yazıyor we emzirme döneminde meme başında oluşan tahrişlerede ii geliyormuş bbeğim pişiklerinde de güwenle kullanabilirsiniz kaydirigubbakcemile5a.s.

ben 32. haftamdayım ve çatlağım yok diye sevinirken birkaç gün önce yanlarımın ayrılamaya başaldığını gördüm ama napalım bebişlerin canı sağolsun

bu haftaya kadar bişey yoktu , bu hafta çatır çatır çatladım :1shok: ama olsun lohusalıktan sonra 2 kere yosun kürü ile bişeycik kalmaz .....yosun çamuru alıyorum evde kendim yapıp sürüyorum sonra da streç filmle sarıp kendimi üzerime yorgan battaniye ne varsa serip bir güzel terliyorum ne ödem kalıyor ne de selülit kaydirigubbakcemile5

bu haftaya kadar bişey yoktu , bu hafta çatır çatır çatladım :1shok: ama olsun lohusalıktan sonra 2 kere yosun kürü ile bişeycik kalmaz .....yosun çamuru alıyorum evde kendim yapıp sürüyorum sonra da streç filmle sarıp kendimi üzerime yorgan battaniye ne varsa serip bir güzel terliyorum ne ödem kalıyor ne de selülit kaydirigubbakcemile5[/QUOTE

çatlaklara da iyi geliyomuymuş şekerim bu yosun hem nerden nasıl alacaz bi deyiver bakayım yoksa benim karnımın insan içine çıkacak hali kalmadı kafamçokkarıştısenağlama

bu haftaya kadar bişey yoktu , bu hafta çatır çatır çatladım :1shok: ama olsun lohusalıktan sonra 2 kere yosun kürü ile bişeycik kalmaz .....yosun çamuru alıyorum evde kendim yapıp sürüyorum sonra da streç filmle sarıp kendimi üzerime yorgan battaniye ne varsa serip bir güzel terliyorum ne ödem kalıyor ne de selülit kaydirigubbakcemile5[/QUOTE

çatlaklara da iyi geliyomuymuş şekerim bu yosun hem nerden nasıl alacaz bi deyiver bakayım yoksa benim karnımın insan içine çıkacak hali kalmadı kafamçokkarıştısenağlama

güzellik uzmanı bir arkadaşım var canım , salonunda uyguluyor aslında ama benim için salon zor oluyor hatta artık bebişle imkansız olur ...... ona rica ediyorum salonu için aldığı firmadan benim için de getirtiyor , nette araştırsan bulursun.............çatlaklarda da, selülitte de gözle görülür derecede iyileşme oluyor , süper bişey bence , hatta yüzüme de kullanıyorum , cildim pırıl pırıl oluyor , annemin gıdısına da kullandık 2-3 seferde toparladı

aa süper bişi o zaman bu denemek lazım yosunun cilde çok ii geldiğini biliyorum bunu ne kadar zamanda bir yapmak lazım hergün mü??? ayy nası bulcaammm hamileyken yapsam zarar olur muuu

X