Doğru Boşalma

dilekk_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
66
0
40
arkadaşlar merhaba.7 aylık evliyim ve eşimle beraber çocuk apmak için 3 aydır uğrasıyoruz.henüz doktora gitmedik.biraz daha denemeyi düşünüyoruz.benim sorum boşalma anı ve sonunda yapacaklarımız.boşalırken eşim hareketsiz mi kalması gerekir,bir de benim yatakta ne kadar kalmam gerekir ilişkiden sonra.son olarak bir de en doğru posizyon hangisi.teşekkürler arkadaşlar:)

arkadaşlar merhaba.7 aylık evliyim ve eşimle beraber çocuk apmak için 3 aydır uğrasıyoruz.henüz doktora gitmedik.biraz daha denemeyi düşünüyoruz.benim sorum boşalma anı ve sonunda yapacaklarımız.boşalırken eşim hareketsiz mi kalması gerekir,bir de benim yatakta ne kadar kalmam gerekir ilişkiden sonra.son olarak bir de en doğru posizyon hangisi.teşekkürler arkadaşlar:)

Canım benim ilişkide senin altta olman daha doğru ilişki sonrası ayaklarını birleştir ve havaya kaldır ayaklarım ağrır dersen duvara yasla kaydirigubbakcemile3
Ya da belinin altına yastık koy 1 saat kadar yataktak kalkma
kolay gelsin :1hug:

canım boşalma esnasında eşinin üste olması önemli olan sonrasında kalçanın altına yastık koyarak en az yarım yada bisaat kalknadan yat tabi bunlar hep bahane zamanı gelince rabbim zaten gönderiyor melekleri inş en kısa sürede bebeğine kavuşursun

Canım sen allta olacaksın. Sen daha sonra istersen bacakları havaya dikebilirsin çok beklemene gerek yok zaten giden gitmesi gereken yere gidiyor. Gerisi nasip kısmet.
Allah hayırlı, sağlıklı, sıhhatli bir bebek nasip etsin.

Canım benim ilişkide senin altta olman daha doğru ilişki sonrası ayaklarını birleştir ve havaya kaldır ayaklarım ağrır dersen duvara yasla kaydirigubbakcemile3
Ya da belinin altına yastık koy 1 saat kadar yataktak kalkma
kolay gelsin :1hug:

tşk arkadaşım bu yollla ne kadar deneyelim yani kaç ay.bir de ilişkinin dönemleri varmış.mesala benim adetim 2 gün once bitti .en doğru zaman ne zaman acaba.tşk:eek:

tşk arkadaşım bu yollla ne kadar deneyelim yani kaç ay.bir de ilişkinin dönemleri varmış.mesala benim adetim 2 gün once bitti .en doğru zaman ne zaman acaba.tşk:eek:

canım adet döngün nekadar sürüyor eğer 28 günde bir adet oluyorsan 14. gün muhtemelen yumurtlama günündür 10. günden itibarengün aşırı çalışmalara başla yumurtlama günündede her gün çalış

Evet arkadaşın dediği gibi doğru günü yakalaman çok önemli, adet döngün kaç günse ondan 14 gün çıkart yumurtladığın gün o gündür, ertesi ay ondan önceki günlerde ilişkiye gir.Örneğin 30 günde bir adet oluyorsan 30 - 14 = 16. gün yumurtluyorsun demekki, yani bir sonraki ay 12. günden başlayarak ilişkiye gir. Hemen kalkma, sıcak duş alma, birde ilşkiden 1 saat evvel içilen bir acı türk kahvesi spermleri hızlandırır.

canım adet döngün nekadar sürüyor eğer 28 günde bir adet oluyorsan 14. gün muhtemelen yumurtlama günündür 10. günden itibarengün aşırı çalışmalara başla yumurtlama günündede her gün çalış

Arkadaşında dediği gibi;
Adetinin başlangıcından itiberen 13.14.15. günler yumurtlama günündür. Bu kişiye göre değişir siz 10. ve 15. günlerde yoğun çalışmalar yapın.
Ayrıca yumurtlama gününde akıntın yumurta akı gibi kaygan oluyor bu günlere de yoğunlaşabilirsiniz. kaydirigubbakcemile

arkadaşlar çok teşekkürler ama kafam karıştı ya tam bi sonuç yazar mısınız lutfe.benim bu ayki adetim 18 inde oldu.28 günde bir adet goruyorm ve hastalığım 7 gün oluyor.ben bu ay ne zaman ilişkide bulunsam daha doğru olur acaba

arkadaşlar çok teşekkürler ama kafam karıştı ya tam bi sonuç yazar mısınız lutfe.benim bu ayki adetim 18 inde oldu.28 günde bir adet goruyorm ve hastalığım 7 gün oluyor.ben bu ay ne zaman ilişkide bulunsam daha doğru olur acaba

canım senin yumurtlamanı hesaplamaniçi adet gününden başlayarak sayıyorsun yani senin bugün 8. günün yumurtlamana 5 6 gün var yumurtlamadan 3 gün önce ve bir gün sonra gebelik şansın var kısaac sen gün aşırı çalış ayın 30 yada 31 i ssenin yumurtlamaa günün oluyor bu günlerde ise hergün çalış bazen geç yada erken yumurtlama olabiliyor yumurtlam dönemine yakın akıntı oluyor vücut sinyal veriyor o günlerdede anlaYABİLİRSİN

X