Doğal yolla göğüslerimi nasıl büyütebilirim?

Eşimin memleketine geldim dün akrabalar arasında meme konusu açıldı aralarında en küçük memeli bendim😀 ve iyiki küçük meme var dedim koca memeli olmak bence hiç güzel değil bi onların memesine baktım bi kendikime 😀 boşverin 😀 doğal yolla meme büyüse millet estetik olmazdı 😀
Onlarınki göbek deliğine inince anlayacaklar 😀bende çok memnunum goguslerimden

Eşimin memleketine geldim dün akrabalar arasında meme konusu açıldı aralarında en küçük memeli bendim😀 ve iyiki küçük meme var dedim koca memeli olmak bence hiç güzel değil bi onların memesine baktım bi kendikime 😀 boşverin 😀 doğal yolla meme büyüse millet estetik olmazdı 😀
Vardır illaki issiz kalmasınlar diye söylemiyorlardır bi göğüs yani nasıl doğal yollarla büyütemiyoruz anlamıyorum bu büyük olanları da anlamiyorum hayır yani nasıl hormon salgılıyorlar da büyüyorlar ne eksikse

Vardır illaki issiz kalmasınlar diye söylemiyorlardır bi göğüs yani nasıl doğal yollarla büyütemiyoruz anlamıyorum bu büyük olanları da anlamiyorum hayır yani nasıl hormon salgılıyorlar da büyüyorlar ne eksikse
Cokda merak etme Allah'ın işine karışma yapı meselesi yeni uyesin meraklısın 😀

Vardır illaki issiz kalmasınlar diye söylemiyorlardır bi göğüs yani nasıl doğal yollarla büyütemiyoruz anlamıyorum
Doktorlar işsiz kalmasınlar diye mi hahahahhahdjjd onlara meme yoksa popo var, burun var, yüz var, var oğlu var. Doğal yolla başka yerleri büyütebiliyor muyuz ki memeleri büyütemiyor olmamızı anlayamadınız bir türlü 😁

Olsaydı yıllardır kadınlar burda konu açıp şunu denedim olmadı bunu da denedim olmadı vs demezlerdi. Yağlı bir organ ancak vücut yağ aldığında nereye depolayacağını kendisi belirliyor maalesef yoksa tüm kadınlar göbekten almak yerine göğüslerini seçer inek memeli olurdu. Süt ve hormon etkisi ile büyüyor evet ancak süt üretimi bittiğinde içi boşalıyor yine yağ ile dolmuyor ya da eski küçük haline dönüyor. İnan içi boşalanlardansa eski küçük haline dönenler çok daha mutlu. Saçma sapan şeyler düşünme yapacak bir şey yok kendinle barış özgüvensizlik sana yaramaz. Zaten büyütmenin yolunu bulmuşuz estetik ile çok meraklıysan onu yaptır nasıl yaptıracağın ne kadar para dökeceğin ailene nasıl söyleyeceğin senin sorunun.

Doktorlar işsiz kalmasınlar diye mi hahahahhahdjjd onlara meme yoksa popo var, burun var, yüz var, var oğlu var. Doğal yolla başka yerleri büyütebiliyor muyuz ki memeleri büyütemiyor olmamızı anlayamadınız bir türlü 😁
Katılıyorum mükemmel bir yorum :KK70: Dediğin doğru sanki kolunu kafasını büyütebiliyor da memeye taktı kafayı. Belli bir yaştan sonra boy bile uzamıyor vücudunda değiştirebileceğin tek şey saçın,kas kazanımın, kilon. Gerisi genetik.

süt üretimi bittiğinde içi boşalıyor yine yağ ile dolmuyor ya da eski küçük haline dönüyor. İnan içi boşalanlardansa eski küçük haline dönenler çok daha mutlu.
Benim çocuklardan önceki hali daha iyiydi. Büyüklüğü idealdi. Emzirme sonrası eski halini arar olmuştum. Daha küçük oluyor ve sarkıyor. 🥹

Benim çocuklardan önceki hali daha iyiydi. Büyüklüğü idealdi. Emzirme sonrası eski halini arar olmuştum. Daha küçük oluyor ve sarkıyor. 🥹
Üzülme bunlar için sen her halinle güzelsin bu kıza bakıp kafaya takma sakın. Büyütmeye fena takmış kafayı doğur büyür desek desteklesek doğuracak.

Üzülme bunlar için sen her halinle güzelsin bu kıza bakıp kafaya takma sakın. Büyütmeye fena takmış kafayı doğur büyür desek desteklesek doğuracak.
Ay yok bu üyeye ne kafa takacağım. Ona kalsa memeleri büyük kalsın diye mütemadiyen doğurur emzirir. 😁

Estetikceler olmasa ne olacaktı acaba o ayrı o ayrı hepsini ayni bi noktaya koymanda ne Blm

X