Doğal yolla göğüslerimi nasıl büyütebilirim?

user333ll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
33
7
kendimi kötü hissediyorum bir sey giydiğimde duvar gibi oluyorum sanki aranızda doğal yollarla büyüten var mı? :KK43:

kendimi kötü hissediyorum bir sey giydiğimde duvar gibi oluyorum sanki aranızda doğal yollarla büyüten var mı? :KK43:
Canım boşver küçük gögüs iyidir.her istediğini rahatlıkla giyersin Büyük gögüste giydiğin bazı şeyler çok kötü duruyor yakışmıyor küçük göğüste bir kaç model dışında her kıyafet güzel duruyor. Kendini öyle sev kabullen .kilo almaktan başka da birşey büyüteceğini sanmıyorum.

Canım boşver küçük gögüs iyidir.her istediğini rahatlıkla giyersin Büyük gögüste giydiğin bazı şeyler çok kötü duruyor yakışmıyor küçük göğüste bir kaç model dışında her kıyafet güzel duruyor. Kendini öyle sev kabullen .kilo almaktan başka da birşey büyüteceğini sanmıyorum.
Kalorisi yüksek seyler yesem fayda eder mi acaba tereyağ falan göğüste yağdan oluştuğu icin ama tek sıkıntı göbekten kilo almak..

Kalorisi yüksek seyler yesem fayda eder mi acaba tereyağ falan göğüste yağdan oluştuğu icin ama tek sıkıntı göbekten kilo almak..
Benim evlenmeden önce 80 bedendi göğüslerim evlendim çocuğum yok henüz ama 90 şuanda 95 e yol alıyor büyüdü ama öyle kötü büyüme gelmesin aklına gayet biçimli dolgun. Evlenmeden önce duymuştum göğüs ellendikçe büyürmüş doğruymuş 🙉🙊

Benim afkadasim buyuk sutyen alip icine çorap tıkıyordu altllarına fışkırsın diye şaka degil bu arada. Dogal yontemle gogusun kendini buyuten bisey hic duymadim sadece adatmaca yapablirsnz okdr..

Genetik bazi seyler benimde evlenmeden once de orta buyuklukteydi annem hep dogur emzir buyucek sarkacak derdi 2 tane dogurdum emzirdim hala ayni annemde sasiriyor ama genetik bu durumlar

Benim evlenmeden önce 80 bedendi göğüslerim evlendim çocuğum yok henüz ama 90 şuanda 95 e yol alıyor büyüdü ama öyle kötü büyüme gelmesin aklına gayet biçimli dolgun. Evlenmeden önce duymuştum göğüs ellendikçe büyürmüş doğruymuş 🙉🙊
Bu Şaka olmalı heralde hormonal bir durum yaşıyor olabilir misiniz acaba😆 çünkü böyle birşey mümkün olsa büyütme operasyonlarına o kadar para bayılmazdı

Bu Şaka olmalı heralde hormonal bir durum yaşıyor olabilir misiniz acaba😆 çünkü böyle birşey mümkün olsa büyütme operasyonlarına o kadar para bayılmazdı
Hormonal bir durum nasıl yaşayabilir ki brnde bunu anlayamıyorum işte hormon nasıl salgılıyor da büyüme yapiyor ya

Evlen bebek yap şak büyüyor:KK70: en doğalı bu sanırım

O zaman benin kocam ellemesini mi bilmiyor 🤣

Eşimin memleketine geldim dün akrabalar arasında meme konusu açıldı aralarında en küçük memeli bendim😀 ve iyiki küçük meme var dedim koca memeli olmak bence hiç güzel değil bi onların memesine baktım bi kendikime 😀 boşverin 😀 doğal yolla meme büyüse millet estetik olmazdı 😀

X