Makyaj Ürünleri Doğal Kız mı Makyajlı Kız mı Sence?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

SummerLove

Don LasTiği
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
317
2
Bazı kızlarımız doğal haliyle güzeldir. Bazıları her haliyle güzeldir. Bazılarıda makyajsız yanlarına yaklaşılmaz =P Ama yinede doğallık önde benim için sizce?

Dileyenler makyajlı ve makyajsız fotoğraflarını koyup yorumlayabiliriz arzuya göre...

Bakımlı demek makyajlı demek değildir... öncelikle temizliktir... bende yapıyorum makyaj ama yaşıma göre belki de buna makyaj bile denmez göz kalemi ve maskara arada ruj benim makyajım bukadar ... ne pudra sürüyorum ne allık ... çok önemli bi yere gidicek olmazsam tabi ...

yerine gore takilmayi seviyorum benim icin siradan bir gunde makyajli gezmek
agir gelir, bir parlatici gerekirse pudra, rimel, kalem, eyeliner yeter ...
ama ozel gecelerde de makyajimi tam yaparim gerekirse agir bir goz makyaji..
yani yerine gore ikisi de uyar bana...

bencede duruma gore evde makyaj yapmayı hiç sevmiyorum canım çok isterse bi rimel dışarı her çıktığımdada full makyaj yapmam rimel kalem pudradan ibaret sadece özel yerlere gittiğimde fulldur makyajım

bence yerine göre yapılmalı makyaj..bazen profesyonel bir makyaj yaparım hiç eksiksiz..bazen de bir kalem bir rimelden ibarettir makyajım..evdeyse biri gelmicekse asla yapmam..canım istese bile..

bence makyaj yapıldı mı tam yapılmalı..hafif makyajdan kasıt bir rimel bir göz kalemi değildir..fondöten ya da pudra sürmediğiniz bir cilde ya da göz farı sürmediğiniz bir göze sürülen rimel yoğurtsuz ayran gibi olur..yarım kalır bişeyler..mesela cildini hiç bişekilde kapatmamışsın ama bir dudak kalemi ve bir ruj sürüp çıkmışsın bu bağırır yüzde asıl o zaman doğal durmaz..makyaj bütünlemeli kendini..yapacaksan tam yapacaksın ama hafifi ama ağır..sürmen gerekeni süreceksin..hafifi makyaj da belki açık renk göz farı kullnaırsın kalem sürerken az belirgin sürersin az allık sürersin ama yine de sürersin ağır makyajda da elinin ayarını biraz kaçırırsın..belirgin kalem ya da koyu renk far kullanarak..hafifi makyaj ağır makyaj ayrımı budur bence:)

bence makyaj yapıldı mı tam yapılmalı..hafif makyajdan kasıt bir rimel bir göz kalemi değildir..fondöten ya da pudra sürmediğiniz bir cilde ya da göz farı sürmediğiniz bir göze sürülen rimel yoğurtsuz ayran gibi olur..yarım kalır bişeyler..mesela cildini hiç bişekilde kapatmamışsın ama bir dudak kalemi ve bir ruj sürüp çıkmışsın bu bağırır yüzde asıl o zaman doğal durmaz..makyaj bütünlemeli kendini..yapacaksan tam yapacaksın ama hafifi ama ağır..sürmen gerekeni süreceksin..hafifi makyaj da belki açık renk göz farı kullnaırsın kalem sürerken az belirgin sürersin az allık sürersin ama yine de sürersin ağır makyajda da elinin ayarını biraz kaçırırsın..belirgin kalem ya da koyu renk far kullanarak..hafifi makyaj ağır makyaj ayrımı budur bence:)

:kahve:sana gore oyle olabilir ama ben soylediklerine kesinlikle katılmıyorum ...

:kahve:sana gore oyle olabilir ama ben soylediklerine kesinlikle katılmıyorum ...

bu göreceli bir kavram değil bence bunda genel bir doğru vardır makyaj uzmanlarına sor istersen..hafifi makyaj ağır makyaj ne demekmiş? sen kendi tarzını yaratmışsındır belki bir rimel bir ruj sürerek ya da kendini öyle rahat hissediyorsundur ama bu doğru olduğu anlamına gelmez-tatlicadiarzu-

senin dogruların sana kalsın ...

herkes senin gibi dusunmekte zorunda degil ...

sana ne oldu ki hemen bu konuda üstüne alındın-tatlicadiarzu ayrıca bu konu öyle ciddiye alıncak tartışılacak bir konu da değil yanisengözlerimebaksanab

ayrıca bu topikte herkes düşüncesini söylemek de özgürdr:umursamaz:

benim doğrularımın bana kalıp kalmayacağı sana kalmadı..kaldı ki bu benim doğrum değil genel geçer bir doğru:kahve:

bende sana dusunceni soyleme demıyorum ...senin karsıt gorusten bir kımseye tahamullun yok anlasılan

ben sadece sana gore dogru olan bir baskasına gore dogru olmayabilir demek istiyorum

X