İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

tamamen bitti ev lazeri ağda falan vardı yüzümde çoğunu doğa hanımda bitirdim. İz olmuyordu kabuk diyorsanız o da bir haftada falan geçiyor pudra kullanınca

Merhabalar yagmur hanım Pek kabuklar düşüne kadarmı kullandınız pudrayı yaptırdığınız günden itibaren bakım nasıl oldu kabuklar düşene kadar

Merhabalar yagmur hanım ilk yaptırdığınız günden itibaren bakım nasıl yaptınız kaç gün pudra kullandınız benim 2 hafta oldu kabuklar hala duruyo sankı leke kalıcak gıbı

Merhabalar yagmur hanım ilk yaptırdığınız günden itibaren bakım nasıl yaptınız kaç gün pudra kullandınız benim 2 hafta oldu kabuklar hala duruyo sankı leke kalıcak gıbı

merhaba kabuklar gidene kadar krem falan olmadi sadece pudra kullandırdı kabuk gidince krem kullandım. Kabuklara dokunmamak onemli. Siz kime yaptırdınız doğa hanim coronadan kapalı diye yazmıştı biri

Nereden randevu aldınız acaba? Doğa Epşlasyon bana 2020 yılında tamamen doluyuz gibi saçma sapan bir cevap verdi.

Nereden randevu aldınız acaba? Doğa Epşlasyon bana 2020 yılında tamamen doluyuz gibi saçma sapan bir cevap verdi.

canım maalesef hemen randevu almak biraz zor doğa hanımdan. Bende başlarken aylarca beklemeyi garipsedim ama başlayan kişileri bitirmeden yeni kisileri almıyorlardı başlayınca da isime geldi çünkü randevu alma sıkıntım olmadı zaten başlayınca baya bi altı yedi randevumu bastan oluşturmuştuk. Başlayan kisi icin iyi oluyorda başlamak isteyen kisi hemen başlayamiyor işte. Arkadaşım sene başında randevu istedi en erken temmuza verebiliyorlarmış o da bekleyemedi başka yere başlıcak ama araya korona girdi oraya da gidemedi simdi temmuza da bir sey kalmadi ayni hesap oldu çok iyi bir uzman ama bence tek sıkıntısı randevu saat falan konusunda cok katı olması. Ben habersiz üç dört kere gitmedim diye bir daha randevu alamadım. Neymiş bekleyen bir sürü lazer mağduru kadın varken ben saatlerin boş geçmesine sebep olmuşum. Üç dört defa gitmedim diye kimse batmaz kimse de magdur olmaz.

Son düzenleme:
Adresi neresi acaba?

Ben kaç senedir Zeynep Polat’a ara ara farklı bölgeler için parça parça giderim. Çok şükür zaten yüzde 95’i bitti. 12. yılına gelene kadar takvimi dolu olmazdı. Doğa hanım nasıl bi yeteneğe sahip ki 2-3 senede önümüzdeki 6 ayı doldurmuş taşırmış? Üstelik adres bilgisi bile yok ve neden? İnandırıcı gelmedi kendim gidip bakmak istiyorum.

Aramalara cevap verse soracağım tabi ki, ve 2 senede önümüzdeki 6 ayı dolduracak yeteneğinden dolayı kendisini bizzat görüp tebrik etmek istiyorum. İlk defa böyle birşey duyuyorum. Kadıköyde nereye gidiyorsanız adresi yazın, sonuçta bu bir işletme, kaçak mı çalışıyor ki adres vermiyor anlamadım?

Adres yok, instagram hesabı silinmiş, telefonlara kimse bakmıyor, google işletme hesabı yok, websitesi yok, haritalarda bulunmuyor ama önümüzdeki 6 ayı dolu? Hadi canım...

Zeynep Hnmdan madem randevu aldın neden Doğa’yı soruyorsun diyecek olanlara da izah edeyim. Doğa’dan randevu almak isteme sebebim de şu: Zeynep Polat artık yüz dışındaki bölgeleri kendisi yapmıyor. Benim yüzümdeki tüyleri zaten kendisi bitirdi. 3-5 tane kaldı. Vücudun da çoğunu bitirdi. 45 dklık işim kaldı tüm vücudumda. Vücut için ve yüzdeki 3-5 tüy için gideceğim. Zeynep Hanm artık kendisi yapmadığı için alternatifini arıyorum ama telefonlara bakan yokkk, adres yokk, arkadaşıma mesaj attırdım 2020 takvimimiz dolu yazmış. Şaka gibi yemin ederim

canım ben eski müşterisiyim oradan biliyorum. Yerleri çok merkezi çatkapı gelişleri engellemek için randevu almadan çalışmıyorlar. 14 yıllık uzman diye biliyorum. Güzellik merkezi gibi değilde çok kişinin girip çıktığı bir yer değil iki uzman çalışılan bir yer.

O kim ki kapısına kadar giden birini kabul etmiyor
Siz adresi özelden verin ben gidip konuşup kerametini soracağım.

Ben 9 senedir İstanbul’un neredeyse tüm iğneli epilasyoncularını denemiş bir insan olarak önümüzdeki 6 ayı şimdiden dolduran birini duymadım. Tanışalım madem verin adresini. Çok yetenekli bir insana benziyor

tatlım sen anlamıyor musun ben sana yaptırdım diyorum bu ne agresiflik. Bu işte sadece zeynep polat mi var da doğa epilasyonu ona göre değerlendiriyorsun. Hem zeynep hanım üç beş kil icin seni neden öyle ortada koymus sen onu sor ona. Zeynep hanimin çalışırken cok oyalaniyormus mesela. Tamam randevu almak zor ama yüzümu insan içine çıkarmış bir kadın sonuçta hakkı var bende Allah icin

Zeynep hanım 3-5 kıl için beni ortada koymadı. 5 gün sonrasına randevu verdi. Ancak artık vücudu yapmıyormuş, vücudumdaki tüyler 3-5 tane değil ama çok az. toplamda 45 dakikada bitecek kadar az öyle söyleyeyim size.

Agresiflik ile ilgisi yok bunun ama adresi saklaması bir şüphe uyandırmıyor değil. Zeynep Hanım son zamanlarda yavaşladı evet, 9 sene önce çok daha hızlı çalışıyordu. Bu da tabi ki bir sorun.

Zaten vücudu kendisi yapsa, eskisi gibi hızlı olsa ve randevu almak zor olmasa alternatifi neden arayalım değil mi? Ama o bile 5 gün sonrasına randevu vermişken Doğa’nın 2020 komple dolu demesine ben inanmıyorum. 2020 doluysa 2021’e yazarsın o zaman. Takvimde yaprak mı kalmadı? Davranış sinir bozucu

O kim ki kapısına kadar giden birini kabul etmiyor

Siz adresi özelden verin ben gidip konuşup kerametini soracağım.

randevulu calisiyor sen zeynep hanima catkapi gittiginde her seferinde alabiliyor mu sanmiyorum. Tamam bende randevu almak istiyorim kendisinden ama randevu alamadim diye boylede konusamam doga hanim gibi bir uzman icin. Kadin zaten internetten almiyor musteri. Ben bile arkadasimin vesilesiyle gittim. Sen bence bir ofke kontrolu tedavisi al ablan olarak soyluyorum eski mesajlarina baktim bir suru doktor uzman hakkinda boyle yazmissin. Aaa beni pisman ettin cevap verdigime

Bu nasıl bir ukala yaklaşım tarzı. Sen kim oluyorsun? Ilk defa böyle birsey duyuyorsan hic igneli epilasyon yaptırmadın demektir. Memnun kaldigim iki uzmandan biri de Doğa hanim. Herkese de tavsiye ettim. Cok da sey öğrendim kendisinden. Daha önceki mesajlarima da bak. Randevu ile çalışan biryer bir sene degil iki sene dahi dolu olur. Ben aysel hanimdan 7 ay sonraya alabilmistim en erken. Doga epilasyon, guzellik merkezi gibi değil, klinik gibi bir yer. Kapisina gidip hesap soracağın merdiven alti yerlere benzemez. Kadın bu işin egitimini veriyor, sana da gereken cevabi verir. Burada insanların arkasindan atip tutmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…