İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

geçmiş olsun. ben iki aydır ağır bir tedavi görüyorum o yüzden igneliye ara verdim. birkaç yerime yaptırdım hicbirinde iz kalmadı. Kabuk bile az oldu, olmadi gibi birşeydi. Kendi hatamla yaptığım şeyler vardı onlar bile geçti. Göğsümde sadece birinde kalın olan tüylerden iki üç tanesi cıktı.düzenli gitmedim. bana medikasol birde hanetan sür demişti kabuktan sonra. o kremleri ben kendi.yaptığım izler için heraksam kullandım çok toparladı. göğüs en az acıyan yerdi. tedavim bitince ankaradan gelicem. ben 4 kez habersiz randevu iptal ettim.sonra helallik almak için yazdım.sağolsun iyilesin yeter ki olur öyle şeyler dedi. Zaten yüzüm rahatsız etmiyor alınanların yarısından çoğu çıkmadi boyun da çok az var . kan aldırmam bile yasak iğneli yaptiramam
inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. siz doğa hanımı öneriyorsunuz o zaman değil mi? nasıl ulaşabilirim kendisine? yeri kadıköyde mi hala? güzellik merkezi gibi bi yerde mi çalışıyor yoksa bireysel mi?

inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. siz doğa hanımı öneriyorsunuz o zaman değil mi? nasıl ulaşabilirim kendisine? yeri kadıköyde mi hala? güzellik merkezi gibi bi yerde mi çalışıyor yoksa bireysel mi?

sağolun allah razı olsun. Ben böyle şeylerde tavsiye ediyorum demekten korkuyorum. Kendim şahsi olarak memnun kaldım. Bu iş biraz ciltle alakalı galiba. Yani uzman bir yere kadar uzmanlığını yapıyor sonra kişinim cildine kalmış. Yani benim cildin iyi tepki verdi sizinkisi verirmi bilmem. Doğa hanımın yeri kadıköyde sadece iğneli epilasyon yapılan klinik .adresi randevu alınca veriyor habersiz gelişler yüzünden mağdur ediliyorlar diye randevu almadan vermiyor ben ta en başta arkadaşım adres verince habersiz uğradım kabul etmediler içeride işlem vardı. İlk önce biraz bozuldum sonra bende oraya başlayınca anladım o kadar yoğunlarki randevusuz başa çıkamazlar. İnstagram sayfası var numarası flan var. numara adres vermek yasak vermiyorum yasak olmasa da vermem çünkü ben memnun kalmış olabilirim siz belki cildiniz başka tepki verecek memnun kalmayacaksınız bilemem. Randevu alabilirmisiniz onuda bilmiyorum intagramfa yazın yeni müşteri almıyoruz yazmışlar. Ne diyeyim işallah kurtulursunuz

sağolun allah razı olsun. Ben böyle şeylerde tavsiye ediyorum demekten korkuyorum. Kendim şahsi olarak memnun kaldım. Bu iş biraz ciltle alakalı galiba. Yani uzman bir yere kadar uzmanlığını yapıyor sonra kişinim cildine kalmış. Yani benim cildin iyi tepki verdi sizinkisi verirmi bilmem. Doğa hanımın yeri kadıköyde sadece iğneli epilasyon yapılan klinik .adresi randevu alınca veriyor habersiz gelişler yüzünden mağdur ediliyorlar diye randevu almadan vermiyor ben ta en başta arkadaşım adres verince habersiz uğradım kabul etmediler içeride işlem vardı. İlk önce biraz bozuldum sonra bende oraya başlayınca anladım o kadar yoğunlarki randevusuz başa çıkamazlar. İnstagram sayfası var numarası flan var. numara adres vermek yasak vermiyorum yasak olmasa da vermem çünkü ben memnun kalmış olabilirim siz belki cildiniz başka tepki verecek memnun kalmayacaksınız bilemem. Randevu alabilirmisiniz onuda bilmiyorum intagramfa yazın yeni müşteri almıyoruz yazmışlar. Ne diyeyim işallah kurtulursunuz
teşekkür ederim evet yoğunluktan alamıyorlarmış bu sezon :KK43:

Kendi meslegimden dolayi instagramda birkac epilasyon yapan kisileri takip ediyorum. Doga epilasyon gordugum kadariyla isini oldukca profosyonelce yapan biri. Killari yok ederken cildin de hasar gormemesine dikkat ediyor. Kendisini tanimiyorum sahsen o yuzden reklam yaptigimi dusunmeyin:) amacim sadece isinin ehli epilasyonculari secmeniz ve zarar gormemeniz.

Merhaba arkadaslar istanbul'da doga igneli epilasyona giden var mi aranizda nasildir yeri nerededir fiyat ne kadar yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba. Ben istanbula yeni taşındım. Ankara'da kötü bir iğneli epilasyon geçmişim oldu. Ben çok pinpirikliyim tüm sayfaları okudum. 3 farklı yerden randevu aldım biri de Doğa hanım. Ama Doğa hanımı buradan bulmadım. Geçen sene koltukaltı için gitmiş bir arkadaşım önerdi sayfasına baktım. İnstagramdan ulaştım baya soru sormuştum hepsini cevaplamış. bakalım ayın 13 üne ön görüşme aldım. Şu an yurtdışındayız yarın ülkeme dönüyorum. görüşme sonuçlarını da buraya yazarım.

başka bir başlıkta yanlış doğa epilasyonu aradığını yazmış bir üye var bu herkesin gittiği memnun kaldığı yer neresi kadıköyde mi yere ve instagram sadece bir tane doğa epilasyon çıkıyor hesabı kapalı aceba o mu nasıl emin olabilir yardımcı olabilirmisiniz

başka bir başlıkta yanlış doğa epilasyonu aradığını yazmış bir üye var bu herkesin gittiği memnun kaldığı yer neresi kadıköyde mi yere ve instagram sadece bir tane doğa epilasyon çıkıyor hesabı kapalı aceba o mu nasıl emin olabilir yardımcı olabilirmisiniz

Evet kendisinin instagram hesabı o. Eskiden herkese açıktı. Sonra dışarıya kapattı. Kendisini takip ediyordum fakat geçenlerde farkettim ki beni takipçi listesinden çıkartmış. Hatta birçok kişiyi çıkartmış. Şu an 201 "vip" takipçisi var (!) Çok ilginç bir tavır gerçekten.

Evet kendisinin instagram hesabı o. Eskiden herkese açıktı. Sonra dışarıya kapattı. Kendisini takip ediyordum fakat geçenlerde farkettim ki beni takipçi listesinden çıkartmış. Hatta birçok kişiyi çıkartmış. Şu an 201 "vip" takipçisi var (!) Çok ilginç bir tavır gerçekten.
aa ben de şaşırdım şimdi normalde tam tersi sosyal medyada bile büyümek isterler teşekkür ederim cevabınız için.

aa ben de şaşırdım şimdi normalde tam tersi sosyal medyada bile büyümek isterler teşekkür ederim cevabınız için.

Rica ederim. Hiç hoş bir şey değil yaptığı. Sonuçta şimdiki müşterileri ona ömür boyu gitmeyecek, bi yerde artık seanslar bitecek ve yeni müşteriye ihtiyaç duyacak. Mesaj atıp sebebini sorayım dedim, sonra dedim ki gerek yok. Belki ilerde giderim diyordum, șu tavırdan sonra gitmem. Kendi bilir.

Rica ederim. Hiç hoş bir şey değil yaptığı. Sonuçta şimdiki müşterileri ona ömür boyu gitmeyecek, bi yerde artık seanslar bitecek ve yeni müşteriye ihtiyaç duyacak. Mesaj atıp sebebini sorayım dedim, sonra dedim ki gerek yok. Belki ilerde giderim diyordum, șu tavırdan sonra gitmem. Kendi bilir.

valla ben ankarada mağdur edilip istanbulda kendisine gitmiş biri olarak söylüyorum bugün müsait olsam ankaradan kalkıp yine giderim. Daha önce yazdıklarımada bakabilirsiniz neler yaşadım ankarada davalık bile oldum ama yüzümün sayesinde çok az isi kaldı. Ben kaç kere habersiz randevu iptal ettiğim halde bana yardımcı falan oldu. Siz hic kendisine işlem yaptırdınız mi bilmiyorum ama işlem yaptirmadıysanız sadece sizi eklemedi diye böyle yazmanız bana gore haksızlık gibi. Çünkü gerçekten isinde çok iyi bir kadın allah var ne iz bıraktı ne bilgisiz bıraktı ben temizliğe çok dikkat ederim çok steril çalışır mesela. En son ankaraya gelirken randevuyu iptal etmeyi unutmuştum ki yanlış hatirlamiyorsam dört kere randevusunu yediğim halde siz iyilesin yeter ki dedi bana. Kendisi takipçi müşteri derdinde olsa zaten hesabını acar bence. Eğer ona uygulama yaptirmissaniz onu bilemem ama sirf sizin eklemenizi kabul etmedi diye bunları yazmanız biraz insanları yanlış yönlendirmek gibi oluyor. Ben kendisine iğneli yaptırıp memnun olduğum için bu yoruma karşılık yazmak istedim yanlış anlamayın amacım size tepki vermek de değil. Ama yazdığınız kişiyle benim tanıdığım kişinin alakası yok. Ben tedavi gördüğüm için yarıda bıraktım ama ilk fırsatta kendisi ile devam edicem. İnşallah siz de istediğiniz yerde sonuç alırsınız :)

Kadın senelerdir klinik şartlarında çalışan, seviyeli ve disiplinli biri. Profilini kapattığı için müşteri kaybedeceğini düşünen var :) Ben takipteyim kendisini. Uluslararası egitimlere giden, sayfasında ingilizce bilgilendirmeler yapan bir kadın için sayfasını kapatmış hic hos degil diyenler profili açık, hatta takipçi satın almış, insanları yakan ve insan yerine koymayanlara igneli yaptırsınlar bence. Dalga geçer gibi insanları asagılar, yakarlar ama kimse onları elestirmez gel gelelim isini iyi yapan kisileri kötüleme hakkını bulabilirler. Bu ülkenin insanları böyle işte. Kendisini birebir tanıyorum, reklam olarak düşünülecekse de reklam olsun, en azından doğru reklam olur. Cunku ben seneler önce kendisine gidip çözüm buldum. Lazer magduruydum ve davalık olmuştum lazer merkeziyle. Ben sonuç alınca cevremdeki bir cok kisiye de çözüm olmus birisidir Doga Hanım. Güzellik salonu deği, sdece bu işe yönelik bir merkezi var. Bu isi hafife alanlar gibi herkese gel gel yapmadığı için eleştiriliyor ise bence en iyisini yapıyor. Klas kadın. Birebir tanıyorum ve seviyorum.

21 aralıkta başladım doğa hanıma gitmeye. ki randevularımızı taa yazdan oluşturmuştuk, yoğunluktan dolayı. ki bu sitede yazılanları da göz önünde bulundurarak doğa hanımla ilk tanışmış ve seanslara başlamış biri olarak, şöyle bi tekrar siteye bakıyım dedim ne var ne yok diye. ve okuduğum olumsuz yorumlar hiç de hoşuma gitmedi. ve sırf bu yüzden üyelik açıp yazmak istedim. amacım avukatlığını yapmak değil sadece yaşadıklarımı ve gözlemlerimi paylaşmak. hemen hemen bir ay oldu seanslara başlayalı. yüzüm için gidiyorum.işinin ehli, prensipli bir kadın. bu disipline karşın bir o kadar da sevecan,işlem yapılırken dikkati dağıtmak, acıyı azaltmak için sık sık sohbet ediyo.ayy canım benim. bu arada bu benim ilk tecrübem değil. işini savsaklayarak yapan, yalanlarla çalıştığı çok bariz olan sözde bir "iğneli epilasyoncudan" gördüğüm mağduriyet sonrası başladım doğa hanıma. ağlayarak yanına gittiğim ilk günü asla unutmuycam. neyse uzatmıyım şu anki durum ne diye soracak olursanız dediğim gibi henüz bir ay dahi olmadı. toplamda iki defa uygulama yapıldı. çene bölgemde tüyler daha seyrek ve geç çıkıyor. fakat bıyık bölgem biraz daha problemli. orda henüz çok fazla bir azalma yok. bu da normal olsa gerek. çünkü hem başlayalı henüz çok kısa bir süre oldu, hem de 9-10 yıldır(niye bu kadar süre bekledim ben de anlamış değilim,yüz olunca insan gitmeye çekiniyo galiba) her gün ben bu bölgelere müdahalede bulunuyodum. gözle görülür değişimler için daha uzun bir sürece ve sabra ihtiyacım var sanırım. ki oldukça umudum var, olucak inşallah..kadının hakkının yendiğini düşünerek siteye üye oldum ve yazmaya başladım fakat görünen o ki belli aralıklarla sizlere burdan süreci aktarmaya devam edicem. :KK16:

Kadın senelerdir klinik şartlarında çalışan, seviyeli ve disiplinli biri. Profilini kapattığı için müşteri kaybedeceğini düşünen var :) Ben takipteyim kendisini. Uluslararası egitimlere giden, sayfasında ingilizce bilgilendirmeler yapan bir kadın için sayfasını kapatmış hic hos degil diyenler profili açık, hatta takipçi satın almış, insanları yakan ve insan yerine koymayanlara igneli yaptırsınlar bence. Dalga geçer gibi insanları asagılar, yakarlar ama kimse onları elestirmez gel gelelim isini iyi yapan kisileri kötüleme hakkını bulabilirler. Bu ülkenin insanları böyle işte. Kendisini birebir tanıyorum, reklam olarak düşünülecekse de reklam olsun, en azından doğru reklam olur. Cunku ben seneler önce kendisine gidip çözüm buldum. Lazer magduruydum ve davalık olmuştum lazer merkeziyle. Ben sonuç alınca cevremdeki bir cok kisiye de çözüm olmus birisidir Doga Hanım. Güzellik salonu deği, sdece bu işe yönelik bir merkezi var. Bu isi hafife alanlar gibi herkese gel gel yapmadığı için eleştiriliyor ise bence en iyisini yapıyor. Klas kadın. Birebir tanıyorum ve seviyorum.

İğneli uygulamasıyla ilgili hiçbir yorumum olmadı, ben baska bir tavrı hakkında yorum yapıyorum. O tavrı da hoş bulmak zorunda değilim.. Siz takipteymișsiniz zaten, size göre bir sorun yok ki.. Sizi takipçi listesinden çıkarsa bi "noldu acaba?" dersiniz, dürüst olun lütfen..

"profili açık, hatta takipçi satın almış, insanları yakan ve insan yerine koymayanlara igneli yaptırsınlar" şu temenniyi hiç iyi niyetli bulmadım, belirtmeden geçemeyeceğim.
Ben zaten söyleceğimi söyledim bu başlıkta, size iyi reklamlar. Kolay gelsin.

İğneli uygulamasıyla ilgili hiçbir yorumum olmadı, ben baska bir tavrı hakkında yorum yapıyorum. O tavrı da hoş bulmak zorunda değilim.. Siz takipteymișsiniz zaten, size göre bir sorun yok ki.. Sizi takipçi listesinden çıkarsa bi "noldu acaba?" dersiniz, dürüst olun lütfen..

"profili açık, hatta takipçi satın almış, insanları yakan ve insan yerine koymayanlara igneli yaptırsınlar" şu temenniyi hiç iyi niyetli bulmadım, belirtmeden geçemeyeceğim.
Ben zaten söyleceğimi söyledim bu başlıkta, size iyi reklamlar. Kolay gelsin.
Hic uygulama yaptirmayan birisiniz, isini bilmiyorsunuz ama oldukca emin bir sekilde 'karalayabiliyorsaniz' ben de tanidigim, hizmet aldigim biri hakkinda ovgulerimi yazabilirim. Reklam ile yorum ve kasitli karalama arasindaki farki da algilayabilecek insanlar var aramizda. Kimse icin kotu bir temenni de bulunmadim. O cumledeki ironiyi anlayamamanizdan dolayi sizi de anliyorum... Bir ogretmen olarak reklamlara devam edeyim ben en iyisi.

Beni eklemedi diye bir şey yazmadım. Hararetle savunmak isterken yanlış okumuşsunuz :)

ben size anlayışlı bir şekilde yorum yapmışken sizin bunu yazmanız doğru değil. Neyi hararetle savunucam ben ? Yeri geldi kendisinin randevu saatleri konusundaki aşırı disiplinli olusunu eleştirdim. Ayrıca siz ne yazdığınizi bilmiyosunuz galiba basbaya beni eklemedi yazmissiniz ha silmiş ha eklememiş ayni kapıya çıkıyor . Ben hararetle savunmuyorum ama siz hararetle kötülemeye çalışyorsunuz . Eski mesajlarınıza baktım siz de Ankaradasiniz anladığım kadariyla. Ve buradaki Ankaradaki gitmediginiz igneliciler hakkındada buna benzer şeyler yazmışsınız sizin normaliniz bu herhalde. Ben karşımdakinin yetişkin bir insan olduğunu düşünüp kibar bir tarzda yazdım size çok ayıp.

ben size anlayışlı bir şekilde yorum yapmışken sizin bunu yazmanız doğru değil. Neyi hararetle savunucam ben ? Yeri geldi kendisinin randevu saatleri konusundaki aşırı disiplinli olusunu eleştirdim. Ayrıca siz ne yazdığınizi bilmiyosunuz galiba basbaya beni eklemedi yazmissiniz ha silmiş ha eklememiş ayni kapıya çıkıyor . Ben hararetle savunmuyorum ama siz hararetle kötülemeye çalışyorsunuz . Eski mesajlarınıza baktım siz de Ankaradasiniz anladığım kadariyla. Ve buradaki Ankaradaki gitmediginiz igneliciler hakkındada buna benzer şeyler yazmışsınız sizin normaliniz bu herhalde. Ben karşımdakinin yetişkin bir insan olduğunu düşünüp kibar bir tarzda yazdım size çok ayıp.

Siz yapınca adı "eleştiri" ben yapınca adı "kötüleme" mi oluyor?

Kaç defa yazmam gerekiyor iğneli uygulamasıyla ilgili yazmadığımı? Ben başka bir açıdan yazıyorum ve o tavırdan da hoşlanmadığımı belirttim. Olan durumu yazdım , ne bir eksik ne bir fazla.

Ha silmiş ha eklememiş aynı kapıya çıkmıyor ayrıca, orayı tekrar okuyun. Profilini gizledikten sonra takip isteği göndermedim. Neyse, konuyu da lastik gibi uzatamayacağım. Size de bol tartışmalar, buyrun uzun uzun yazın. Kolay gelsin.

Konuyu uzatan sizsiniz. Ben size güzel bir tarzda cevap vermiştim. Siz boyle yazinca ben de böyle cevap verdim. Siz sadece sizi cikardi diye birini eleştirebiliyor gitmem bu tavrından sonra kendi bilir falan filan diyebiliyorsaniz ben de işlem yaptırdığım için yazma hakki bulabilirim. Kaç tane kadın mağdur lazerden agdadan burada herkes birbirine çare olmaya çalışırken yardımcı olmak isterken yanlış yönlendirme yapıp derdine sifa bulabilecek insanlara engel olup hakka girince " eleştiri" olmuyor kötüleme oluyor. Ben neden elin kadinini hararetle savunayım ayrıca. Banane ben isine bakarım. Beni ankarada yakan kadının bile adini burada vermedim herkes kendi tecrübe eder diye. Ben kimseye doğa hanıma gidin gitmeyin demedim mesajlarımı okuyun ben de kendisini buradan bulmadım iş arkasim kolalti için yıllar önce gitmişti . Ayrıca bu başlıkta ve diğer yerlerde bir sürü tecrübem yazılı. Siz insanlara reklam yapıyor hararetle savunuyor derseniz mevzu uzar tabi ki. İsteyen istediği kadar da uzun kısa yazar buna siz mi karar veriyorsunuz. Ankaradaki ignecilere saldirmissiniz istanbuldakilere saldirmissiniz bir de mennun olan insanlara reklamcı diye iftira atiyorsunuz. Uzun uzun yazın diye uzun yazdım :) Mevzu doğa hanim şu bu hanim değil sizin yaklaşımınız.

insanlara engel olup hakka girince

insanlara engel olup hakka girince mi??? Ben kime engel olmuşum pardon? Gitmeyin mi dedim? Ben kendi tercihimden bahsettim. Okuduklarınızdan o kadar farklı anlamlar çıkartıyorsunuz ki.

Saldırgan üslup da sizde, çeşitli ithamlar da maalesef.. Yazdıklarımın hiçbir yerinde hakkınızda yorum yapmamışken siz bi de alenen bana hakareti sıkıştırdınız iki üst yazınızda, ona bile karşılık vermedim. -siz şimdi o hakareti de farketmezsiniz ya neyse-
Hak meselesinde bu kadar hassassınız madem, hakaretinizle ilgili hakkımı helal edip etmeyeceğimi de bir düşünün derim. Bayağı bir düşünün bence.

Kendisine sadece bir kez cevap veremedim derslerimden ötürü. 12.sınıfım vs. Sebebini kendisine belirttim. Defalarca da özür diledim. Daha sonra instagramda paylaşımlarını takip ederken kendisini takdir eden ve kendimi hatırlatan bir mesaj yazdım. Numaramı ve önceki diyaloglarımızı hatırlatmadım diye güven problemleri yaşadıklarını söylediler artık cidden neler neler demedim özürler diledim ki 18 yaşındayım sınava 2 hafta kaldı zaten gerginim. Ama kendisine zerre bir saygısızlıkta bulunmadım. Kendisinden engel yedim. Hem whatsapptan hem de instagramdan. Hiç beklemediğim ve üzüldüğüm bir davranışı oldu.

Defalarca da özür dilemişsiniz üstelik. Neyse sıkmayın canınızı.

insanlara engel olup hakka girince mi??? Ben kime engel olmuşum pardon? Gitmeyin mi dedim? Ben kendi tercihimden bahsettim. Okuduklarınızdan o kadar farklı anlamlar çıkartıyorsunuz ki.

Saldırgan üslup da sizde, çeşitli ithamlar da maalesef.. Yazdıklarımın hiçbir yerinde hakkınızda yorum yapmamışken siz bi de alenen bana hakareti sıkıştırdınız iki üst yazınızda, ona bile karşılık vermedim. -siz şimdi o hakareti de farketmezsiniz ya neyse-
Hak meselesinde bu kadar hassassınız madem, hakaretinizle ilgili hakkımı helal edip etmeyeceğimi de bir düşünün derim. Bayağı bir düşünün bence.

ben okuduğumu çok iyi anlayabiliyorum. 41 yasindayim ve edebiyat öğretmeniyim. Burada olumsuz görüş belirtenlerin en azından uzmanlariyla bir sohbet geçmişi yasanmisligi var. Hatta bir tanesini hakli bile buldum. Ama sizin bence apaçık bir kastınız var bariz birşey yaşamissiniz bu uzmanlarla buraya yazmadığınız, onun üzerinden birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Beni zaten uzmanın kim olduğu ilgilendirmiyor mesela ankaradaki iğneli epilasyoncular başlığında julia hanim için yazmışsınız ki " müşterisi çok olunca önemsemedi galiba " ebru hanim için yazmışsınız ki " o da mi iz bırakıyor pfff cımbıza devam " burada da beni engelledi kendisine gitmem filan. Ve hiçbirine gitmeyip hepsinin sayfasının altına olumsuz yorumlar yazıyorsunuz. Benim tepki gösterdigim kısım bu. Ben burada juliaya ebruya gidecek olsam ebru iz bırakıyormuş julia önemsemiyormuş yazısını okusam etkilenirim belki çözüm bulacakken gitmem . Üstelik bir sürü kadın juliadan memnunken siz kadına önemsemiyor intibasi uyandirmissiniz. Gitmediğiniz insanlara önyargı oluşturmak hak değil de nedir. Ben yetişkin bir birey olduğunuzu düşünerek yazıyorum bunları ama değilseniz size tavsiyem burada bir baslik acın ismi de "gitmediğim uzmanlar hakkında tahmini görüşlerim olsun " hic gitmemiş insanların yorumlarını kendinize can simidi yaparak paylaşırsınız ve amacınızın altını daha da çizersiniz :) artık size cevap vermek istemiyorum çünkü konu insanlara tavsiye vermekten çıktı.

X