Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Rica ederim canım benim ne zaman istersen yaz elimden geldiğince yardımcı olurum
Bende avuç dolusu paralar verip hiç bir işe yaramayan vaadi bol işlevi sıfır, sırf marka adını sayesinde satan kremlerden bıktığımda araştırıp bulmaya başladım
Dermokilde uygun ve başarılı hemde fiyatı uygun.
Elimdeki nemlendirici kremim bitsin doa nın fesleğen kremine evigen ekleyip nemlendirici olarak devam etmeyi düşünüyorum

süper fikir, fesleğen kremim var zaten :) ben de yarından itibaren onu deneyim. Mucx mucx

bi de sana laktik asidi nasıl kullanacağını sorabilir miyim? Çok merak ediyorum ve ben de kullnmak istiorum. Çok soru soruorum ama )

Canım laktik asit kullanmaya uygun mevsimde değiliz ama ben kendi hazırlayacağım toniğin içinde ve duş jelinde kullanmayı düşünüyorum.
%40lık laktik asitim maalesef kargoda kırılmış yenisi gelecek.
Hemen sonuç beklemeyin kullandığımız hiçbir ürün ışık hızıyla etki vermez 2-3 hafta sonra net fikre sahi olurum laktik asit konusunda

Pek güneşe çıkmıyorum buna rağmen 50+ faktörle koruyorum cildimi

burada sıcaklık en fazla 25 derece oluyor. Zaten işten eve evden işe.. Güneş pek görmüorum. Buna rağmen 50+ faktör kulanıorum. hazırlayacağın oranlar ne kadar? Laktik asitte de 6 ay güneş görmeme gibi bi durum söz konusu mu? Kullanım şekillerini Deneyimledikten sonra mı söylersin bu merakla bekleyen ahaliye yoksa hemen söyler misin? )

Az önce she butter,kükürt sabunu ,ozon yağı ve lilyum katı parfüm sipariş verdim.
Shea butter ne işe yarıyordu kızlar...

Canım direkt şu an bile güneşe evet çıkmamalısın, hele hele bunları kullanıyorsak 50+ faktörsüz asla çıkılmamalı, ama yok 6 ay yok 10 ay hikaye onlar.
Cilt kanseri inanılmaz arttı ben özellikle bilinçsiz güneşlenmeye bağlıyorum.
Deneme yapmadan yorum yapmam pek sağlıklı olmaz, sizleri riske etmek istemem asit neticede az sabır kızlar

Az önce she butter,kükürt sabunu ,ozon yağı ve lilyum katı parfüm sipariş verdim.
Shea butter ne işe yarıyordu kızlar...

Shea butter yaralara çiziklere dudak dirsek diz ayak topuk kullanım alanında şahane bir katı formda yağdır çantamdan eksik etmem
Keşke okaliptus, zencefil ve nane sabunuda alsaydın çok güzeller

zencefil sabunun var canım ayak bakım seti aldığımda içinden çıkmıştı :)
Hatta bugün açtım ve duşta kullandım yüzüme mi kullansaydım acaba :)))

Yüzüm için kil sabununu kullanıyorum,
Kilden başka hangi sabunu kullanabilirim kızlar. Yumuşacık bebek gibi bir cildim olması için

Merhaba Canım;

Pirinç kepeği yağını sürdükten sonra mı güneş koruyucuyu kullanıyorsun? Beyaz tenliyim ve kızarmayı yanmayı sevmiyorum da :)

Merhaba Canım;

Pirinç kepeği yağını sürdükten sonra mı güneş koruyucuyu kullanıyorsun? Beyaz tenliyim ve kızarmayı yanmayı sevmiyorum da :)

Gece yatmadan kullanmak gerekiyor..
Gündüz de mutlaka koruyucu şart canım..
Pirinç kepeği ya da başka bir ley kullansan da kullanmasan da koruyucu kullanmayı alışkanlık haline getirmekte fayda var..

Merhaba Canım;

Amacın cilt rengi yada leke açmaksa mutlaka güneş koruyucu kullanmalısın, hele hele madem yanmayı sevmiyorsun direkt güneş ışığına maruz kalma ve + faktörlü koruyucu kullan

Kızlar az önce doa ile görüştüm, her zaman olduğu gibi çok hoş bir şıklık düşünmüşler.
Henüz satışta olmayan yeni solidlerden ilk alışveriş yapan 20 kişiye, 5 tane denemeniz için hediye olarak gönderilecekmiş ben yaptım bile bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…