Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar selam kullandıklarım hakkında yorum yapayım hemen

siparişlerim geldi demiştim kokular solidler harika

mimoza bahar gibi

melisa çağlam senin dediğin gibi hafif arko kıvamında ama çok güzel kremide güzel moralimi bozdular ama sonra herkes sipariş verdi

lilyummmm bitmek üzere her dakika kullanıyorum bayılıyorum onaa

nane sabunum canım benım banyo arkadaşım oldu

aloa vera henüz kullanmadım

kil sabunun hemen hemen hergün sabahları akşamları kullanıyorum

ilerde saç ürünlerini ve çilekli duş jellerinide alıcam

solidlerdende şunları alsama sevincem

limon çiçeği
ıhlamur
fesleğen
mersin çiçeği (ladysubaru tavsiye etmiş almasam olmaz)

burdaki tüm arkadaşlara tavisyeleri için teşekkürler hep en baş sayfalara gidip minik minik notlar alıyorum kullandığımda aklımdan geçiyorsunuz arkadaşlar

Listede shea butter ve hindistan cevizi yağıda olmalı

Ya kargomun nerede oldugunu gormek ıstıyorum ama kargonun sıtesınde sırketlerın lıstesı var orda doa kozmetık yok canım ya yoksa adı farklı ben mı bulamıyorum :26:

​Kızlar size başarıyla devam eden bir uygulama yöntemimi daha söyleyeyim.
Kakao yağının bir parçasını ikiye bölüp, sıcak suyla ıslatıp fazla suyunu sıktığım kabak lifinin üstüne koyuyorum bel, karın ve bacaklarıma dairesel hareketlerle 5-10dk arası uyguluyorum hem dolaşım artıyor hem kakao yağını daha güzel absorbe ediyor

Doa'nın bir çok ürününü kullanıyorum ve memnun kaldım. Özellikle argan yağı ve shea butterdan çok memnunum ve uzun zamandır düzenli kullanıyorum, bu iki yağ sayesinde eskiden günde birkaç defa yüzüme sürdüğüm o nemlendiricilerin hepsini çöpe attım hiçbirini kullanmıyorum artık :)

Bir de sabunları konusunda bir şey söylemek istiyorum. Duş jelleri ve katı sabunların çoğu cildime iyi gelmez. Bilmiyorum belki işe yarayan markalar vardır ama marketten satın aldıklarımın hepsi cildimi hep kurutup pul pul yaptı ama mecburiyetten kullanıyor insan :) doa'dan öylesine 2 sabun almıştım, yosun ve karanfil. Cildime inanılmaz iyi geldi, normalde yüzüme hiç sabun sürmem bunları yüzümde de kullandım. Duş jeli gibi iki saat durulanmama ya da yeşil sabun gibi kurutma sorunu olmuyor. Gerçekten sabunları neyle yapıyorlarsa iyi yapıyorlar :)

Ya ben kakao yağı almadım amaaa.
Şunlar bir gelsin alayım onu da.
Çatlaklara iyi geliyor diimii.
Anneme de saçları döküldüğü için saç bakım yağı alıcaz.
Bir de yeni kil gelmiş ama ikisi farklı diğerinin farkı ne phalı olanın biliyor musun canımmmmm

Canım özellikle yenilerinin oluşumunda ve çatlak ilerlemesine mani oluyor deriyide iyi nemlendirdiği için çözüm olur diye düşünüyorum.
Bana da geliyor saç bakım yağları
Ginseng bir bitkidir tatlım vücut direnci arttırır dolaşımı hızlandırır, kısaca kilin işlevini arttırırda denilebilir, d grubu vitaminleri barındırır.
Kan basıncını düzenler, sinir sistemini uyarıcı ve özelliklede yorgunluk giderici özelliktedir.
Yaşlanma karşıtı yeni yardımcı ajanımız

anladım canım sen alıcak mısın o kilden?

Ben de alıcam da karar veremedim normal mi o mu diye

Cicilerim geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ozonun suyunu döküp buzluga attım hemen öyle yapıyoduk dimi :26:

ben bugüne kadar hiç yazmadım ama çok sıkı takipcinizim doa nın şampuanını saç kremini shea butter ozon yağı argan yağı fesleğen kremi aldım 2 tanede solid göndermişler sandal ağacı ve sümbül bende bir acayiplik var sanırım kokularını sevmedim ne solidlerin, ne yağların, ne şampuanların bide shea yı kullanamıyorum çok katı sürülmüyor saçlarıma gelince daha sakin elektriklenmiyor ama keratin bakımı yaptım ve aynı anda şampuanı kullanmaya başladım doğal olarak bu etki şampuandanmı keratindenmi bilemedim yani siz gibi etkiler göremedim ama devam yinede :)
bide kargo şirketi benden kargo bedeli aldı normali almaması şikayet ettim sizde öyle bir sorun oldumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…