Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

çağlam solidleri nerelere sürdüğünü okudum ki bende heycanla 3 adet sipariş verdim geldiklerinde diğer solidleride sölicem lilyumu çok severim meraklardayım bide o kadar şey 20 tl tuttu canım fotolarını çekicem gelsinler

ozon yağına gelince önerileri dinlicem çok mettini duydum ilk kil sabunuyla yüzümü temizliyim sonra gelsin ozon gelsin pirinç kepeği doacı oldum ben yahu

pirinç kepeği yağı ve nar ekirdeği yağını almış ve kullanmaya cesaret edemiyordum. cildim yağlı ve sanki bu yağları kullanırsam daha çok yağlanacak sivilcelerim artacak gibi bir inanışım vardı. 3 gündür yatmadan kullanmaya başladım. 1 hafta olsun etkisni paylaşıyım diyordum ama ilk günden beri etkisini gösterdi. yağlı ciltliler için kesinlikle uygun çünkü yağı sürdüğümde kesinlikle yağlı bir his ve görüntü oluşmadı. sabah uyandığımda cildim karma (yazın karmadan yağlıya dönük ) bir cildim olduğundan elim burnuma sürdüğümde normalden daha az yağ vardı ve cildimde aydınlık bir görünüm var. ben bu ürünlere tek kelimeyle aşık oldum

aldığım diğer ürünler

normal saçlar için saç kremi ve dökülen saçlar için şampuan
kayısılı duş jeli
11 tane çeşit çeşit sabun
shea butter

sabunlardan süt bal çocuklarım için aldım gayet memnunum bebek sabunlarından pek bi fark göremedim kurutma yapar diye korktum ama yapmadı
kendime çileklisini açtım ama kokusunu pek sevmedim temizlemesi güzel
duş yelinin sadece kokusuna baktım gayet hoş bir kokusu var
şampuan ve saç kremine ise şampuana hala alışmış değilim bol köpük seven biri olarak hala tuhafıma gidiyor ama saç kremi için ne desem az durumaya başladığım andan itibaren yumuşacık oluyor saçlarım
normalde saçlarım hep toplu olur geçen yine toplarken yumuşaklığı hoşuma gitti ve saçımı farkında olmadan okşamaya başlamışım
eşim sordu ne yapıyorsun diye
saçımı seviyorum dedim gerçekten saçımı sevdirdi bu iki ürün :123:

masajı denicem bu sefer sürüşümdeee bu akşam pirinç ve nar günüm, perşembe ozon günüm heycanlıyımmm

ben haftada 2 kere prin.-nar, iki kere ozon yapıorum ladycim cok mu acaba?

duştan sonra solidlerle banyo yapıorum resmeeeennn

şu mis gibi çiçrk koksn psrfüm hangisi acaba ? solidleri hiç denemedim sipariş vereceğim yakında neleri tavsiye edersiniz acaba?

canım melissa ve larisa benim en sevdiklerim larisayı artık goremiyorum ama... denemedigim cesitleri de var onları da alıcam

ben nişanlıma da aldım erkek kokusu da vardı bir ara ama o da mı yok artık bilmiorum o da cok güzeldi... askım parfümüne baz olarak kullanıyodu bitmek uzereymiş ama bulamyorum

lilyumu denemedim kuzum senden yorumları alıcam

pazar sipariş verdim 28. de elimde olur derken ürünlerim geldi badem yağı ve erguvan tohumları hediyeleriyle beraber adada erguvan harika olcak sabırzılanıyorum

sabunlar solidler melisa kremi bir çiçek kokusu hakim

2. siparişm için notlar alıyorum

kuzum aldıgın solidleri hemen yorumla ben de cumartesi vericem yeni sipariş

melisa güzel canım

mimozozda hoş kokuyor lilyumuda şirkettekler beğendi ama sanırsam kokular birine karıştı ama kişiden kişiye değişiyor burda birkaç arkadaş melisayı kötü buldu hacıyağı dediler acaip üzüldüm bidaha şirkete getirtmicem herşeyi hem merak ediyorlar hem moral bozuyorlar yahu

benim kardeşim de öyle demişti...

kuzum melissa tende bir süre sonra cok hos kokuyor.. zaten bunları parfüm altına kullanıyoruz baz giibi ve parfüm süremeyeceğim yerlere süryorum ben güvenle...

melissanın kokusu arko kreme benziyo bence ben seviyorum kokusunu... durdukca guzelleşiyor... ben aldıklarım içinde yasemin kokusunu begenmemiştim gercekten hacı yagı gibiydi

ama favorim larisa... miss dior cherry gbiydi aynı o neden yok artık

şu anda şirkettkler lilyumu bitircekler yöneticim koluna sağlı sollu sürdü herkes lilyumu bitiryor

sırttaki sivilcelere iyi gelen bir sabun varmıdır acaba arkadaşlar arkadaşım soruyorr

Canım uygun şekilde cildini yıkarsan değil aslında mesela kükürtlü sabun kullan cildini temizlemek için bal süt sabunuda olabilir

kızlar ozon yağı tam olarak ne işe yarar siz ne için kullanıp ne fayda gördünüz ?

Ciltte dolaşımı hızlandırıyor sıkılaştırıcı etkiside mevcut özellikle göz altı renk bozuklukları için kullananlar çok memnun yorgunluğuda silip atıyor

şu anda şirkettkler lilyumu bitircekler yöneticim koluna sağlı sollu sürdü herkes lilyumu bitiryor

sırttaki sivilcelere iyi gelen bir sabun varmıdır acaba arkadaşlar arkadaşım soruyorr

Bal süt, nane, okaliptus, kükürt, defne sabunu işe yarar

Bende ilk geldiği hafta her gece kullanmıştım.Prinç kepeği yağını.daha sonra ozon yağı gelince onu bir kenara koymuştum en sonada nar çekirdeğiyle karıştırın demişlerdi..narım yoktu buğün geldi.Karışımı yaptım bu gece başlarım kullanmaya diyordum..Yorumundan sonra daha bir zevkle kullanmaya başlayacağım bu ikisini:))

bende senin gibi olurum büyük ihtimal beklediğim kargoda ozon yağı var bakalım onunla nasıl bir aşk yaşarım

bende senin gibi olurum büyük ihtimal beklediğim kargoda ozon yağı var bakalım onunla nasıl bir aşk yaşarım

Ozon çok etkili canım.Ben ilk geldi öyle bir aşka düştüm ki 4 gün 4 gece sürünce ağır geldi cildime..Bıraktım bir köşeyeonunla haftada 2 gece yeterli geliyor:))zaten ilk kullanmanda bayağı bir toparlıyor cildi..

ozona deli olacaksınız o derece

bazıları baska sitelerde topiklerde yüze böle yaglar sürmenin yüzdeki minik tüyleri besliyeceğini sölemiş var mı böle bişe basına gelen merak ettim :26:

bazıları baska sitelerde topiklerde yüze böle yaglar sürmenin yüzdeki minik tüyleri besliyeceğini sölemiş var mı böle bişe basına gelen merak ettim :26:

Bir aydan biraz fazladır geceli gündüzlü pat pat cildime yağ sürüyorum..Bende böyle birşey olmadı..Aman ha Allah'ta göstermesin...:18:

Ozonla ilişkimiz çok ciddi çok iyi bakıyor bana seviyorum onu
Merak etmeyin kızlar yağ tüy beslemez saç ayrı tüy ayrı yapıdadır

Zencefil Sabunu
Süt Bal Sabunu
Lavanta Sabunu
Okaliptus Sabunu
Nane Sabunu
Fesleğen Kremi
%15 TCA
%20 Laktik Asit

Eki Görüntüle 452592 Eki Görüntüle 452593 Eki Görüntüle 452594 Eki Görüntüle 452595 Eki Görüntüle 452596
Biliyorsunuz ben tca ya karşıyım komuşumuza aldım çatlaklarında kullanacak
%40 Laktik Asit te almıştım ama maalesef kargoda kırılmış bende büyük başarıyla elimi kestim
Özcan Bey sağolsun yarın yenisini kargolayacak
Bu arada o beyaz çikolataya benzeyen, unutup elimi çikolata diye uzatıp uzatıp defalarca yerine bıraktığım kakao yağı kızlar yeni şekli çok şeker olmuş
Solidler aklımı başımdan aldı şahane kokuyorlar ah bu benim koku hassasiyetim
Kızlar lilium çok güzel kokuyor mersin çiçeğide öyle
ikisinin kokusu yine ''thierry mugler angel'' parfümüme paralel her parfümüme ayrı baz bulmuş oldum

ladysubaru, ben gece kremi olarak pirinç kepeği yağı, üzüm çekirdeği yağı ara sıra e vitamini sürüyorum yüzüm fısır fısır oldu. Ne yapsam ki? Bi de gündüz kremi için mecitefendinin kayısı çekirdeği kreminden bahsetmişsin, ben doğuda çok küçük bi ilde yaşıyorum. Resmen mahrumiyet bölgesi burası o yüzden bahsettiğin kremlere mecitefendi.com adresinden baktım vücut bakımı olan kısımda o kremler. Yine de cilde uygun olur mu sence? Onlardan alayım mı? Bi de o sitede yeşil çaylı cilt bakımı kremi var, benm için bakabilir misin? ben 27 yaşındayım. cildim normal ama siyah noktalarım var biraz. Azıcık ta çilliyim ama çillerimi seviyorum Yardım edersen çok sevinirim.

Tatlım demek uygun şekilde yağ fazlasını cildinden arındırmıyorusun.
Kil al ve haftada 2 defa düzenli maske yap hem cildinin yağlılığını alır hem gözeneklerini temizler.
Zencefil sabunu, okaliptus sabunu, kükürt sabunu ile yağlı bakımlar sonrası,makyaj çıkartma, gece yatmadan önce ve sabah uyandığında bunlardan biriyle düzenli temizle cildini.
Sanırım zencefil sabunu sana çok daha uygun.
O kremler elbette şart değil nemlendirme etkisi çok hoşuma gitti yengemde görüp yüzüme 1 hafta denemiştim baktım yağlı his bırakmadan nemlendiriyor aldım
Cildine uygun memnun olduğun kremin varsa içine 3 tane evigen kırıp nemlendirci yapabilirsin, dermokilin nemlendiriciside güzel onuda tavsiye ederim

Alakan için çok teşekkür ederim :))) 1 yıldır buradayım, iş yüzünden 1 yıl daha burada kalmak durumundayız, sizin gibi alakalı arkadaşlarla iletişimde olmak beni memlekette hissettirio :)) Ayy çok duygulandım. huıles baumes in kremini kullanıyorum bitmek üzere şimdi. Orgnik bi krem ama harika bi krem olmadığına kanaat getirdim. O yüzden gündüz kremi için yeni arayışlara girdim. Dermokili deneyebilirim hem diğer kreme göre daha ekonomik. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…