Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar şuan acayip heycanlandım.bu doa kozmetiği çok uzun zamandır adını duyuyorum ama hiç araştırmak gelmedi içimden üşengeçlikten olsa gerek :) sanırım bu ürün %100 doğal ve ggüvenilir bir marka bu pirinç k. yağı ozon yağı kesinlikle en yakın zamanda temin edicem.fiyatlarda oldukça uygun tek sorunum kredi kartım yok :KK52::KK52::KK52: birazdan onuda halledicem bilgiler öneriler için teşekkürler.hepsini hepsini istiyorum çıldırmış gibiyim.

kapıda ödeme var tatlım kredi kartına gerek yok

kızlar şuan acayip heycanlandım.bu doa kozmetiği çok uzun zamandır adını duyuyorum ama hiç araştırmak gelmedi içimden üşengeçlikten olsa gerek :) sanırım bu ürün %100 doğal ve ggüvenilir bir marka bu pirinç k. yağı ozon yağı kesinlikle en yakın zamanda temin edicem.fiyatlarda oldukça uygun tek sorunum kredi kartım yok :KK52::KK52::KK52: birazdan onuda halledicem bilgiler öneriler için teşekkürler.hepsini hepsini istiyorum çıldırmış gibiyim.

canım kapıda ödeme yapabliyosun kredi kartına gerek yok yani

ya kızlar benim kargom bugün geldi hindistan cevizi yağı su gibi olmuş. onu buzluğuma atsam yoksa yumurta rafına mı koysam

benim de dün siparişlerim geldiii sonundaa :KK16:

jojobalı sampuandan aldım denemek icin sabırsızlanıyorum diğerleri yaramamıstı sacıma bakalım bu yıpranmıs saclara özelmiş o yuzden umutluyum

papatya özlü vücut losyonu, kokusunu hiç begenmedim ama yapısı cok güzellll bir dahaki siparişe çileklisini denicem onun kokusundan umutluyum ya da tavsiye varsa alabilirim

feslegen kremi hediye gelmiş yapısını cok begendim annem benden once atladı bile cok hos bi yapısı var onun da

bir de yagları ne kadar ne kadar karıstıosunuz kızlar belli bir ölcüsü var mı? ben dun tepelerindeki o kucuk yesil kapaga goz kararı nar ve pirinç karıstırdım kapak doldu biraz cok geldi sanki :26:

Doa'cılar merhaba,

Siparişlerim dün elime ulaştı kil sabunu, argan,pirinç kepeği, shea butter ve ozon yağı sipariş etmiştim. Fesleğen kremi yollamışlar hediye olarak sağolsunlar.
Yalnız ozon yağının üzerinde bişey yazmıyor ve ben anlayamadım nasıl kullanacağımı:44: Bir kutunun içinde sıvı halde ve küçük bi poşetin içinde bişi var nasıl kullanılıyor bu yağ? Cahillik zor zanaat:26:

Doa'cılar merhaba,

Siparişlerim dün elime ulaştı kil sabunu, argan,pirinç kepeği, shea butter ve ozon yağı sipariş etmiştim. Fesleğen kremi yollamışlar hediye olarak sağolsunlar.
Yalnız ozon yağının üzerinde bişey yazmıyor ve ben anlayamadım nasıl kullanacağımı:44: Bir kutunun içinde sıvı halde ve küçük bi poşetin içinde bişi var nasıl kullanılıyor bu yağ? Cahillik zor zanaat:26:

Tatlım ben ozon yağını 2 haftadır kullanıyorum..Öncelikle plastik kutunun içinde küçük bir kutu var.ozon o yağdır..Plastik kutunun suyunu döküp içinde o küçük kutuyu saklayıp buzlukta tutman gerekiyor..Kullanırken plastik kutunun içinde o küçük kutu açıp seri sekilde yağdan alıp hemen kapatıp buzluğa atarak muhafaza edebilirsin...

Tatlım ben ozon yağını 2 haftadır kullanıyorum..Öncelikle plastik kutunun içinde küçük bir kutu var.ozon o yağdır..Plastik kutunun suyunu döküp içinde o küçük kutuyu saklayıp buzlukta tutman gerekiyor..Kullanırken plastik kutunun içinde o küçük kutu açıp seri sekilde yağdan alıp hemen kapatıp buzluğa atarak muhafaza edebilirsin...

Küçük kutu poşetin içine sarılı sanırım nasıl bişi olduğunu algılayamadım sıvı değildi çünkü:26:
Eve gidince bir daha bakayım o zaman dolapta değil umarım bozulmaz

Küçük kutu poşetin içine sarılı sanırım nasıl bişi olduğunu algılayamadım sıvı değildi çünkü:26:

Suyun içinde olduğu için bozulmaz canım.eve gider gitmez buzluğa atarsın.sıvı değil zaten katı bir yağ.içerisinde bir parça aldım mı hemen akışken bir hal alıyor..Bu arada buzluğa atarken suyu boşaltırsın.küçük kutuyu plastiğin içinde muhafaza edersin..Ozon yağının havayla temas etmemesi gerektiğinde bu şekilde muhafaza ediyor..Bu arada nelere faydalı olduğunu öğrenmek istersen sabah diğer sayfada bir arkadaş paylaşımda bulunmuş.okursan sanırım faydalı olur...Bu arada diğer sayfayı bullamazsan diye linki kopyalıyorum..
http://www.kadinlarkulubu.com/kozmetik-markalari/504319-doa-kozmetik-urunleri.html

sudan çıkarmadıysanız bozulmaz havayla temas edemediğinden dolayı onlarda bize bu mantıkla suyun içinde gönderiyorlar ama biraz dökülmüş olabilir benimki öyle olmuştu :KK34:

O zaman şöyle genel bir muhafaza tekrarı yazalım
Ozon yağı: plastik kaptaki suyu boşaltıp metal kutuyu tekrar plastik kabın içine koyup difrizde muhafaza edilecek:KK76:
Hindistan cevizi yağı: yumurta rafı saklamak için gayet uygun:KK1:
Shea butter sıcaktan pek etkilenmiyor çantanızda gezebilir.
Üzüm çekirdeği, nar çekirdeği, pirinç kepeği vs yağlarınızı direkt güneş ışığına maruz bırakmayın, çekmece veya pantalon dolabınız iyidir:KK34:

saçlarını doa sabunla yıkayan var mı kızlar? ben 2 defa keçi sütünü denedim çok sertleştirdi, krem bile fayda etmedi.nane sabunu yumuşak yapıyor ama kokusunu sevmiyorum gerçi kuruyunca kalmıyor. bu sefer süt balı deneyeceğim çünkü şampuandan memnun kalmadım.sizin denedikleriniz var mı ?

saçlarını doa sabunla yıkayan var mı kızlar? ben 2 defa keçi sütünü denedim çok sertleştirdi, krem bile fayda etmedi.nane sabunu yumuşak yapıyor ama kokusunu sevmiyorum gerçi kuruyunca kalmıyor. bu sefer süt balı deneyeceğim çünkü şampuandan memnun kalmadım.sizin denedikleriniz var mı ?

Canım bir kaç arkadaşımız saça sabun kullanıyordu ve son durulama suyuna elma sirkesi ilave ettiklerini okumuştum yumuşatıyordu dene istersen.
Şampuanda sorun ne oldu anlatırsan yardımcı olmaya çalışayım, bende yağlanan saçlar için olanı ve yeni nesil keratinli saç kremini kullanıyorum memnunum:KK34:

saçlarım çok yağlı olduğu için bir türlü temizleyemedim. parça parça yıkıyorum ama hiç içime sinmiyo.
ben deyağlı saçlar için şampuan ve her iki saç kreminden de aldım.
en iyisi sirkeyi deneyeyim bir de çok teşekkürler.

saçlarım çok yağlı olduğu için bir türlü temizleyemedim. parça parça yıkıyorum ama hiç içime sinmiyo.
ben deyağlı saçlar için şampuan ve her iki saç kreminden de aldım.
en iyisi sirkeyi deneyeyim bir de çok teşekkürler.

Canım saçında sende şampuana alışma sürecindesiniz biraz daha zaman tanı, ben ön arka yanlar olmak üzere başımı eğer yıkarım çok güzel temizliyor ve lütfen çok iyi durula, saç kremini diplere sürme özellikle pembe olanı o keratin ilaveli olduğu için yapar o yağlı görünümü :KK34:
Birde sirkeyi kremlemeden önce yap bakalım, bir sefer krem kullanma.

Son düzenleme:
Kızlar nur topu gibi laktik asitimiz oldu.:KK1:
Sipariş verdim sabırsızlıkla yolunu gözlüyorum, aklımda bir kaç fikir var uygulayıp sonuçları paylaşacağım:KK16:

Kızlar nur topu gibi laktik asitimiz oldu.:KK1:
Sipariş verdim sabırsızlıkla yolunu gözlüyorum, aklımda bir kaç fikir var uygulayıp sonuçları paylaşacağım:KK16:

asitlerimizim hayırlı uğurlu olsun :21:
inşallah nur topu gibi tazecik ciltler oluşmasına yardımcı olur :KK34:
ama tekrardan yazalım bilmeyenler çok dikkatli olmalı bende bilmiyorum ilk fırsatta bir uzmandan bilgi alıcam belki uygulamayıda izlerim
sonra burda yapanların sonuçlarınıda takip edip bende kışa inşallah yapıcam
ben ilaç kullanırken cildimde inanılmaz soyulma olmuştu çokta koruyamadım güneşten okul zamanımdı
ama çok şükür 3-4 tane minik ben şeklindeki lekelerden başka bişey olmadı yinede aradan geçen uzun zamandan sonra tekrar taze yeni bir cilt istiyorum :KK9:

asitlerimizim hayırlı uğurlu olsun :21:
inşallah nur topu gibi tazecik ciltler oluşmasına yardımcı olur :KK34:
ama tekrardan yazalım bilmeyenler çok dikkatli olmalı bende bilmiyorum ilk fırsatta bir uzmandan bilgi alıcam belki uygulamayıda izlerim
sonra burda yapanların sonuçlarınıda takip edip bende kışa inşallah yapıcam
ben ilaç kullanırken cildimde inanılmaz soyulma olmuştu çokta koruyamadım güneşten okul zamanımdı
ama çok şükür 3-4 tane minik ben şeklindeki lekelerden başka bişey olmadı yinede aradan geçen uzun zamandan sonra tekrar taze yeni bir cilt istiyorum :KK9:

Canım 3-5 leke için tca riskini alabilenleri hayretle izledim, asla önermiyorum.
Laktik asitle uzun vadede azar azar çözmek en mantıklısı:KK76:

X