Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar öbür başlığı meşgul etmek istemedim ama bu shea butter bana ciddi anlamda kokuyor hatta annem ve babama koklattım evet iç yağ gibi kokuyor diyorlar içine esans karıştırsam mı diye düşündüm ama katı formda oldugu için etkilemez sanırım:26:

Benmari usulü eritip içine esans koyabilirsin canım..esansı doadan isteyebilirsin, varsa yollarlar..

Allah allah ben niye koku alamıyorum gerçi dudak dirsek dize kullanıyorum ben eritip hiç kullanmadım ama :26:

Benmari usulü eritip içine esans koyabilirsin canım..esansı doadan isteyebilirsin, varsa yollarlar..

Allah allah ben niye koku alamıyorum gerçi dudak dirsek dize kullanıyorum ben eritip hiç kullanmadım ama :26:

Bende eritip kullanmıyorum hiç katı halde sürüp yediriyorum iyice ama ciddi anlamda kokuyu alıyorum. Şu esans olayını konuşucam en yakın zamanda, bakalım birde 100lük olanım gelsin belki onda koku yoktur yani umut ediyorum ama koksada kullanmaya devam edicem tabi:)

Netice bitkisel yağ hayvansal yağlara tepkimizden koku arıyoruz ister istemez en kötü ihtimal uygun bir esans ekleriz

Shea nın kokusunu ben almıyorum. Daha doğrusu alıyorum ama kötü koku gibi gelmiyor, ilginç.

Lavanta kokusu çok baskın oluyor, bir karışıma iki damla damlatsam bütün gece lavanta kokusu duyuyorum. Shea yı çok hafif eritip bu esansla karıştırabilirsiniz

Fazla eritmeyelim vitamin değerleri kaybolur

eveeet jojobalı şampuanımı kullandım... ama sonuc yine diğer şampuanlardaki gibiydi acayip sertleşti saçlarım sonrasında sürdüğüm krem ve argan yağı sayesinde biraz açabildim ama yine de kuru ve kabarık görünüm biraz kaldı normal şampuanlar gibi yapmıyor benim saçımı işte çok üzülüyorum her seferinde....

başka şampuan kullanmak istemiyorum ama nedense doa nın şampuanlarını sevemedi saçlarım bir türlü hemen keçeleşiyorlar bir süre daha devam edicem tabi kullanmaya bakalım belki bir süpriz olur

ozon yağı'nı anneme almıştım dayanamadım ben de sürdüm aman allahım o nasıl bir kokudur kızlar uyuyamadımm bir süre kokusundan en sonunda kalkıp burnuma melissa solidinden sürdüm de biraz rahatladım, bir de çok yapış yapış hissettim yüzümü yıkamamak için kendimi zor tuttum amaaaa sabah uyandığımda gördüğüm sonuca değdi diyebilirim... cildim çok daha sakin ve yatışmış görünüyordu ayrıca yumuşacıktı

papatyalı losyonumu özellikle ayakcıklarıma sürdümmm pek hoş bir kokusu yok ama cildiniz emdikten sonra belli belirsiz bir çiçek kokusu bırakıyor, yumuşacık oldu ayaklarım bitene kadar kullanıcamm sonra çilekliyi denemeyi düşünüyorum

son olaraaakk şu keratinli krem hangisi?? bana bir tane hediye gelmişti birkaç ay önce bakım maskesi ile beraber üzerinde sadece saç kremi yazıyo keratinli yazmıyo... sonradan keratinli krem mi çıktı? öleyse hemen almalıyımmmm

Canım şampuan neticede mucize beklememelisin, önemli olan saçını temizlemesi ve diğerleri gibi silikon vs içermemesi
Yaa ozon yağı böyle yorgunluk uçurucu cilt dolaşımını hızlandıran bir yağ, sürdükten sonra 5dk kadar parmak uçlarınla masaj yap cildine esas o zaman gör sonucu
Bende pembe olan saç kremi var o keratinli mesela, bildiğim kadarıyla eski nesil diye tabir edilen beyaz gibi olanda keratin yok sadece:44:

wuhuu hızır gibi yetiştinnn o pembe olandan alıciiim o zaman yubbbiiii

ya ben topiği karıstırırken gördüm aslında masaj olayını ama hep unutuyorum yagı alırken parmaklarım donuyo nası sürdüğümü bilemiyorum anneme de söliyim bari o da masajla sürsün ayy saol canım yaaa masajsız böyle hayran kaldıysam masajla nasıl olcak merak ediyorum...

o kadar çok bitkisel krem yağ vs aldım ki aktarlardan... hiçbir işe yaramadığı gibi daha da beter ederlerdi... doanın yağlarından çok memnunum ama işe yaradığını hissediyorum cildim parlıyo ve yumusacık oluyo uzun süre kullanımda ne süprizler olcak sabırsızlanıyorummmmm

Çünkü yağları saf güzelim likit parafin veya pamuk yağı türevlerini ekleyip seyreltmek gibi dertleri yok, sağlık esas.
dondurucuda muhafaza ediyorsun ozonu değil mi, çıkart çay kaşığının ucuyla kullanacağın miktarı al ve yine dondurucuya koy sıcakla pek temas etmesin ki ozonu dışarıya salmasın

ben de şampuanla bi türlü barışamadım hatta keratinli yeni nesil saç kremi ile de , o yüzden sabunları denemeye başladım. keçi sütü çok sertleştirdi ama bal süt muhteşem geldi saçlarıma yağlı bakımlardan sonra bile tertemiz yapıyor özellikle sirkesiz kullandım etkisini göreyim diye yumuşacık yaptı, elinde varsa bir dene istersen.

merhaba arkadaşlar çağlacığımın (cookie doogh ) yazdıklarından gördüm araştırdım hemen bütün sayfaları okudum kendimce notlar aldım saçlarım kuru ve keçeli ne yapsam yağlanmıyor bepantenler evigenler kırıyorum banamısın demiyor vitaminde almıyor beslenmeme dikkat ediyorum banamısın demiyor

yüzüm ise bazen karma bazende çok kuru temizliğe önem veriyorum bakım banyodan banyoya yaptığım garnierin kil maskesiydi sizi okuyana kadar

okurken kapıda ödemenin olduğunu görünce hemen sipariş verdim

melisa kremi

lilyum,mimoza, melisa solid parfüm aşırı meraklardayım lilyumu çok severim mimoza aşığıyım ve tabi melisayı sevmesem doğa küser

aloe vera, kil ve nane sabunu aldım

kili her akşam yüz yıkamasında sabah akşam yıkayabilirim

nane ve aloe verayıda duşta kullanmayı düşünüyorum fresh kokulara bayılırım

doa keşke hanımeli ve açelyayada yönelse benim yaşadığım yerde mimoza zamanı açelya ve hanımeli zamanı olur güzel güzel sokaklarımız kokar bir yandanda o yüzden beğendim sabunları kremleri parfümleri

ilerleyen günlerde ozon, üzüm çekirdeği ve prinç yağı sipariş edicem bide çilekli losyonlar

şimdilik burda bu konuya paylaşımda bulunan arkadaşlara teşekkürler çağlacım yazdıklarını proflden görüp okumasaydım keşfedemicektim seni seviyorum kiiii

Hayrını gör canım ürünlerinin..Solid parfümlerinin çeşitlenmesini biz de bekliyoruz...Hanımeli ve açelya çok iyi olur gerçekten
Yorumlarını bekliyoruz..

Hayrını gör canım ürünlerinin..Solid parfümlerinin çeşitlenmesini biz de bekliyoruz...Hanımeli ve açelya çok iyi olur gerçekten
Yorumlarını bekliyoruz..

bu arada site çok komik alışverişimden sonra böyle bir yazı gördüm

ALLAH RAZI OLSUN EPPEĞİNİZİ YİYORUZ SÜDÜNÜZÜ İÇİYORUZ

mimoza kokusunu duyar gibiyim diğer solidleride not almıştım geldiklerinde alıcam

yüzüm için yağ almadım hayatım boyunca hiç yüz bakımı yapmaya ihtiyacım olmadı buğday tenliyim güneş lekem sivilcem siyah noktalarım yok

saçlarım gür ve kalın telli kuru ve keçeli malesef ne yaptıysam yağlanmıyor hakiki zeytinyağı sürüp uyuduğum günü bilirim emmiş bir saç ve kuru bir halde işe giden giz yıkamasam bile günlerce gidiyor kuaförüm bile fönden sonra 5 gün yıkama diyor ciddende 5 gün yıkamıyım yağlanmıyor ki çok yağlansın istiyorum

inşallah saç konusundaki tavsiyelerinizide dinlicem

Nem maskesi yapabilirsin saçlarına..

bir kaseye, saçının yoğunluğuna göre bir miktar diplere sürülebilir saç kremi, bir miktar shea butter, ve yine bir miktar hindistan cevizi yağı..shea yağını benmari usulü hafif eriterek koyacaksın...
Tüm saçına bu karşımı sürüp ertesi günü yıkayabilirsin..
Mavikuşun da saçla ilgili çok güzel önerileri oluyor, gelsin de tavsiyede bulunur eminim

canım avatardaki fotoğraf benim fotom saçlarımda fönlü fönlü olunca su gibi akıyor ama banyodan çıkınca özellikler uçlar kaos öyle kırı ki saçlarım keçeli düğümler var deli gibi tarıyorum çıt çıt kırılıyor 2 yıldır düzelştiriciyi çıkardım hayatımdan sırf uzasın diye anca belime yeni geldi ki 5 yıldır kısacık saçlardan başladım uzatmaya geçen yıl küt kestiren arkadaşım saçları yağlı ve düz benim saçlarımın boyunda şu anda kızın saçları

ki saçlarıma deli gibi iyi bakmıştım zamanında sadece ocak ayından beri saldım kendimi ne yapsam olmuyor

saç kremi olarak doa nın kremlerimini tavsiye edersin canım

bu dediğin karşım uyar belkide şampuanımıda değiştirmeliyim blendax kullanıyorum memnunumda ampüller kırıyorum içine ama doa şampuan denesemmi diyede düşünüyorum

kuru saçlı arkadaşlar önerlleriniz varmıdır bana

yoğun bir nem maskesidir tarif ettiğim canım..doanın keratinli yeni nesil kremi sana göre olabilir..
Ama belki çok kırıldığı için de yaşıyor olabilirsin bu sorunu..Biraz kestirmen fayda edebilir..

Ladycimmm ben cay kasıgı metal diye degdirmek istemiodum metal bazı seylerin yapısını bozuyo ya... sorun olmadına cok sevindim parmaklarımı dondurmama gerek kalmadı evet canım dondurucuda duruyor alırken bile ordan alıyorum dısarı cıkarmadan yazın iyi de kısın üşüyebilirm

cok seviyorum ozonu yaaa ... dün yine herzamanki gibi bir gunes koruyuucumu bir de allıgımı sürüp cıktım ama sanki fondoten surmus gibiydim... ne hikmet anlamadım seviyorum yaglarımı

bal süt kesin alcam zaten yok suan elimde nanelim kaldı sabun olarak bal sütle beraber yeniden bütün sabunları stoklıcam solidler var kremden alcam of of offf masallah yine listem kabarık temmuzu bekliorummm 1 hafta sonra alıcam cicilerimi saclarıma da iyi gelirse ballı ohhhh harika olcak

oyy kuzummmm cok sevindim doacı oluor olmana.... yagları siddetle tavsiye ediorum eminim cok begenceksin sen de ozonlan hatta annişe de al biz ana kız ozonlanıyoruz annem hadi bakalım gencleselim biraz daha diyerek sürüyor cok komiğiz

nane sabununu ben de banyoda kullanıyorum cok yatıstırıcı ve yumusacık bir sabuncuk o...

ah o solidler.... o solidleri nerelerime sürdügüme inanamazsın her yanımdan cicek kokusu fıskırıyo

bi de bi deee ben de seni cok seviyorum kiiiiiiiiii güzelliikkkk

Canım ozon zaten metal kutusunda geliyor tedirgin olma çay kaşığına temas süreside en fazla 1dk olsun hadi, bişi olmaz
Hele ozon yağını sürdüğün zaman parmak uçlarınla 5dk masaj yap cildine esas etkisini ertesi sabah birde öyle gör
Soldileri koltuk altına duştan sonra yedirerek sür rolon ve deodorantlara elveda

şu mis gibi çiçrk koksn psrfüm hangisi acaba ? solidleri hiç denemedim sipariş vereceğim yakında neleri tavsiye edersiniz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…