Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
3.gecem olacak,7'ye tamamlayayım,sonrasını da dediğin gibi aralıkla yaparım artık,çok teşekkür ederim canım :KK66:

tamamdır canım,ikisini aynı anda halletmiş olurum hem,takip etmek zorunda kalmam :KK66:
bir başka konuda fikrinizi almak istiyorum Diren ve Lady :)
melisa kremini vücuduma sürerken zorlanıyorum ben,kuru bir cilde sahibim,pirinç kepeği ve nar çekirdeği yağından katsam mı içine?

Argan var mıydı eline? Eğer varsa argan koyabilirsin canım..Yoksa pirinç kepeği de uygundur. Nar çekirdeği koyma bence..Tuhaf bir kokusu var :KK9:
Shea yağın varsa, benmari usulü eriterek o da koyulabilir bak..

Senin yazdıklarını okumadan yazmışım :KK9:
Evet canım hindistan cevizini dolapta tut..Katı kıvamda kalması daha iyi bence..
Ozonu da mutlaka buzluğa at..hatta hemen şimdi git koy :KK9:

kalbim temizmiş demek ki tam istediklerime cevap gelmiş :KK9::KK9:

çok teşekkür ederim bu arada =) okur okumaz hemen koydum ozonu buzluğa hindistan cevizi yağınıda dolaba =)

bir sonraki siparişe kremi de kesin alıcam o zamannn :KK8:

subaru çok teşekkürler az önce dustan cıktım ve yazıyı gorunce koltuk altıma da sürdüm sonucları merakla bekliyorum, melissa solidin kremsi bir kokusu var cok guzel :KK16:

bu arada benim cildim karma, hergün mutlaka günes koruyucumu sürerim ama altına nemlendirici de surmek lazım galiba gunes kremlerinin yaglı bir yapısı var diye surmuyodum ama sanki kuru kalıyo cildim biraz...

karma cilde uygun yüz için kullanılabilecek bir nemlendiricisi var mı doanın?

Argan var mıydı eline? Eğer varsa argan koyabilirsin canım..Yoksa pirinç kepeği de uygundur. Nar çekirdeği koyma bence..Tuhaf bir kokusu var :KK9:
Shea yağın varsa, benmari usulü eriterek o da koyulabilir bak..

arganım yok ühühü :KK43:
nar çekirdeğinin kullanmadım ya henüz,hala bana çok masum geliyor :):)
melisa'nın için shea var diye biliyorum yine de katsam mı ki,sıvı yağları katmayı da cildim için daha sürülebilir kıvam elde ederim diye düşünmüştüm,çorba haline getiririm yakında kremi :)

evet kızlar ya yağlarınızı nasıl muhafaza ediyorsunuz ?

Hindistan cevizinini dolapta, ozonu buzlukta..
Diğer yağları dolabımda, bir sakıncası yoktur heralde:44:

Aynen kızlar hindistan cevizini ben yumurta rafının yanına kondurdum:KK9: ozon yağı difrizde, ve diğer yağlarınızı güneş görmeyen bir çekmecede muhafaza ederseniz daha sağlıklı olur:KK34:

subaru çok teşekkürler az önce dustan cıktım ve yazıyı gorunce koltuk altıma da sürdüm sonucları merakla bekliyorum, melissa solidin kremsi bir kokusu var cok guzel :KK16:

bu arada benim cildim karma, hergün mutlaka günes koruyucumu sürerim ama altına nemlendirici de surmek lazım galiba gunes kremlerinin yaglı bir yapısı var diye surmuyodum ama sanki kuru kalıyo cildim biraz...

arganım yok ühühü :KK43:
nar çekirdeğinin kullanmadım ya henüz,hala bana çok masum geliyor :):)
melisa'nın için shea var diye biliyorum yine de katsam mı ki,sıvı yağları katmayı da cildim için daha sürülebilir kıvam elde ederim diye düşünmüştüm,çorba haline getiririm yakında kremi :)

canım pirinç kepeği, nar çekirdeği yağıda işini görür hatta içine 1-2 ampul evigen bile ilave edebilirsin madem yüze kullanacaksın:KK34::KK9:

Ben blue anemonun ciltte bıraktığı etkiye bayıldım..Ama nemlendirici olarak kullanılır mı bilmem:44:
Lady gelince cevap verir buna canım..Yetki belge sınavı var, harıl harıl ders çalışıyor benim kuzum:KK1:
Yağsız bir güneş koruyucu seçersin ya da lady önerir, bence hem nemlendirici hem koruyucu biraz fazla gibi:44:
Ben daylong kullanıyorum, memnunum..Ama gereksiz pahalı, bitsin değiştiricem ben de..

Kuzu vücut için sormuş..

Olur olur yüzede olur vücuda da olur hemde çifte kavrulmuş olur bu yaz aylarında yalnız tek dikkat etmem gereken kreme yağ koyacaksan lütfen gece kullan, gündüz kullandığında yağlar lekelenme yapabilir, en güzeli kır içine evigeni keyfine bak zaten gündüz güneş koruyucu kullanıyorsun:KK9::KK34:

Benim bb kremim mi var diyosun? yoksa siyahla şekil yaptığım tırnaklarım mı:KK9:
Tırnaktan, ojeden falan hiç anlamam ben kuzu, yanlış adrestesin yani :KK9:

Pc den çalıştığım için ışık gözlerimi mahfetti odanın bir kaç ampulünü iptal ettim:KK9:
En gösterecek renk bb krem kutusuydu:KK1:

gece yaglanıp ampüllenip sabah koruyuculanıyorum ve ampül gibi parlıyorum o zaman :KK24:

süper :KK76: bi tasla bütün sürüyü vurucam sanırımmm :KK9: ayrıca doa ekibinin espri yetenegine de hayranım.. sitelerinde her köşe ayrı bir olay :KK53:

salyangoz özlü kremi denemeyi çok istiyordum ama bir daha stokta olmayacakmış :KK50:
ihraç fazlası ürünleriymiş vede bitmiş... :KK43:

bide ben çocuk ve bebekler için kullanabileceğim sabunları sordum doa ya ballı sütlü ile keçisütlü sabunları önerdiler oldukça yumuşak dediler sizinle paylaşmak istedim :KK19:

Son düzenleme:
nar çekirdeği yağının kokusu beni benden aldı vuuhuuuuu :p
kremim hazır tam benlik oldu valla :)
teşekkür ediyorum hepinizeeeee!

laydsubarucum bugün ozon yağım geldi.dondurucuya attım hemen.gece yatarken yüzümü kil sabunuyla yıkıyorum ardından pirinç k.yağını sürüyorum.bunun yerine yağı sürereken pirinç k. yağıyla ozon yağını karışıtıp süresem olur mu?hem gözeneklerim sıkılaşır hemede lekelerim azalır die düşündüm sence olur mu??:nazar:

laydsubarucum bugün ozon yağım geldi.dondurucuya attım hemen.gece yatarken yüzümü kil sabunuyla yıkıyorum ardından pirinç k.yağını sürüyorum.bunun yerine yağı sürereken pirinç k. yağıyla ozon yağını karışıtıp süresem olur mu?hem gözeneklerim sıkılaşır hemede lekelerim azalır die düşündüm sence olur mu??:nazar:

Canim iki yagin yapisi farkli haftada bir gece pirinc kepegi yagi bir gece ozon yagi olarak uygula .)

kızlar şuan acayip heycanlandım.bu doa kozmetiği çok uzun zamandır adını duyuyorum ama hiç araştırmak gelmedi içimden üşengeçlikten olsa gerek :) sanırım bu ürün %100 doğal ve ggüvenilir bir marka bu pirinç k. yağı ozon yağı kesinlikle en yakın zamanda temin edicem.fiyatlarda oldukça uygun tek sorunum kredi kartım yok :KK52::KK52::KK52: birazdan onuda halledicem bilgiler öneriler için teşekkürler.hepsini hepsini istiyorum çıldırmış gibiyim.

X