Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
çifte kavrulmus olmus seninki yaa öle daha kalıcı olursa kremi de alayım ben :KK9:

hala gecmedi bende kokusu :KK9: sende ne kadar süreck bakalım

aaaa sen melissa kremi almadın mıııı? :KK9:
bu melissa kremi harika vücut için çok iyi bir nemlendirici.benim kupkuru bacaklarım yumuşacık oluyor.bidahaki siparişine mutlaka ekle :KK1:
bakalım özel bölgede etkisi nasıl olucak :KK23:

selam kızlar doa kozmetik ürünleri çok uygun bu yüzden biraz endişe ediyorum. bende 18 haftalık gebeyim ve çatlaklardan korkuyorum ne önerirsiniz ve doa ürünlerinin güvenirliliği ne derece yüksek yardımcı olursanız sevinirim.

ürünlerin gebelikte kullanımını bilmiyorum ama arkadaşlar çatlaklar için kakao yağı kullanıyorlardı.
siz gebelikte kullanılabilirliğini doa ya sorun.mail atın 10 dk içinde cevap gelir zaten :114:

Aaaaaah ah bir yanlış düşünce daha, pahalı ürün demek kaliteli ürün mü demektir?:KK19:
Cocoa butter ı kullanıp memnun kalan arkadaşlarımız var, doa yı arayın yada mail atın hem aklınızdaki soru işaretlerini giderir hemde yardımcı olurlar:KK34::KK76:

Bu arada hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişi:KK71:

selam kızlar 18 haftalık gebeyim doa yı burdan duydum cocoa butter düşünüyorum ama fiyatlar çok uygun tedirgin oluytorum yarın öbürgün yine bir haber patlaması olacak gibime geliyor. güvenililrliği ne derece yüksek yardımlarınızı rica ederi,m

Pardon ama aynı soruları iki defa soruyorsunuz verilen cevaplarıda dikkate almıyorsunuz:KK20:
Bizlerde üreticisi değiliz neticede size nasıl bir güvenilirlik garantisi vermemizi beklediğinizi anlayamadım açıkçası.
Adına 4 tane başlık açılmış bir firmadan bahsediyorsunuz ve kullanıp yorumlayan bizim gibi üyelerin bir tek sıkıntı yaşandığına şahit olmadık
Şahsen firmaya güveniyorum insan ve doğa dengesine önem veriyorlar, firmayı arayıp endişelerinizi paylaşabilirsiniz oldukça ilgililer.:KK34:

Son düzenleme:
Pardon ama aynı soruları iki defa soruyorsunuz verilen cevaplarıda dikkate almıyorsunuz:KK20:
Bizlerde üreticisi değiliz neticede size nasıl bir güvenilirlik garantisi vermemizi beklediğinizi anlayamadım açıkçası.
Adına 4 tane başlık açılmış bir firmadan bahsediyorsunuz ve kullanıp yorumlayan bizim gibi üyelerin bir tek sıkıntı yaşandığına şahit olmadık
Şahsen firmaya güveniyorum insan ve doğa dengesine önem veriyorlar, firmayı arayıp endişelerinizi paylaşabilirsiniz oldukça ilgililer.:KK34:

internet bağlantımda oluşan sorundan dolayı sorumun iletilmediğini gördüm tekrar yazdım verilen cevapları da göremedim haliyle. güvenlik garantisi vermeniz mümkün değil tabiki, öyle birşey talepte etmedim bazı bayanlar aşırı araştırmacı oluyor herhangi olumsuz bir durum olup olmadığını anlayabilmek için yardım rica etmiştim. bilgi için teşekkür ederim

internet bağlantımda oluşan sorundan dolayı sorumun iletilmediğini gördüm tekrar yazdım verilen cevapları da göremedim haliyle. güvenlik garantisi vermeniz mümkün değil tabiki, öyle birşey talepte etmedim bazı bayanlar aşırı araştırmacı oluyor herhangi olumsuz bir durum olup olmadığını anlayabilmek için yardım rica etmiştim. bilgi için teşekkür ederim

Rica ederim vallahi sizin yerinize ben arayacaktım artık firmayı bebiş söz konusu neticede:KK9:
Ama cocoo butter kakao yağı neticede bitkisel, ben sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz:KK34:

Kızlar solidleri koltuk altınıza duştan sonra iyice yedirin bir daha rolon ve deodorantların suratına bakmazsınız bu da benden tavsiye:KK76::KK9:
bunu da deniyicem.şu rollonları kullanmak hiç istemiyorum içinde alliminium var kanserojen :KK50:
rollon işini görürse sana minnettar kalırım Lady :KK16:

yüzümü nar sabunuyla yıkıyorum her gece yatmadan öncede pirinç kepeği yağı yada karışım(pirinç kepeği macadamia argan ve shea butter)sürüyorum lekelerim azalıyor günden güne garnier 50 faktör sürmeden çıkmıyorum dışarıya.Nar sabunum bitmek üzere yerine hangisini kullansam elimde çilek nane ananas kenevir süt-bal keçi sütü okaliptus var birde duşta kullandığım kil sabunu hangisiyledevam etsem ? benim sorunum leke iz ve beyaz ten seviyorum.Saçlaırmdada keratin maskesi var şuanda 3-4 saattir.eski kremi sevmedim yeni nesil şampuandan çok memnunum sipariş verdim yeni nesil ikili setten gelecek krem ve saç olarak elimde bir sürü yağ var ama hangi birini kullansam bilemiyorum melisa kremi çok hoş yumuşacık yapıyor duş jellerinide seviyorum katı parfümlerin kokusu pek bana göre değil ama baz olarak kullanmak mantıklı 4-5 tane katı parfümüm var.Kızlar elimizdeki tüm doaları .çekip yüklesek mi ?

yüzümü nar sabunuyla yıkıyorum her gece yatmadan öncede pirinç kepeği yağı yada karışım(pirinç kepeği macadamia argan ve shea butter)sürüyorum lekelerim azalıyor günden güne garnier 50 faktör sürmeden çıkmıyorum dışarıya.Nar sabunum bitmek üzere yerine hangisini kullansam elimde çilek nane ananas kenevir süt-bal keçi sütü okaliptus var birde duşta kullandığım kil sabunu hangisiyledevam etsem ? benim sorunum leke iz ve beyaz ten seviyorum.Saçlaırmdada keratin maskesi var şuanda 3-4 saattir.eski kremi sevmedim yeni nesil şampuandan çok memnunum sipariş verdim yeni nesil ikili setten gelecek krem ve saç olarak elimde bir sürü yağ var ama hangi birini kullansam bilemiyorum melisa kremi çok hoş yumuşacık yapıyor duş jellerinide seviyorum katı parfümlerin kokusu pek bana göre değil ama baz olarak kullanmak mantıklı 4-5 tane katı parfümüm var.Kızlar elimizdeki tüm doaları .çekip yüklesek mi ?

Yüzünü kil sabunuyla devam etmeni öneririm...
Duşta ise nanenin çok iyi ve ferahlatıcı bir etkisi varmış..

Resim yüklemek mantıklı evet , bende hemen hemen tüm ürünleri var..Sabunlar konusunda fakirim bir tek:KK9:

valla süper fikir resim yüklemek :KK34:
bende de baya ürün oldu ama bir taraftanda eriyorlar sürekli kullanıldığından mesela bal süt sabun bitti keratin maskesi bitti argan yarıdan az kaldı pirinç kepeğide aynı şekilde yeni kargom 2 gün sonra gelecekmiş sabırsızlıkla onları bekliyorum :KK52:
bu arada bacaklar üzerindeki denemelrim çok olumlu biraz daha devam edeyim eski ve yeni hali karşılaştırmasa sonrası sizinle paylaşıcam gelişmeleri :KK51:

Canım 7 gece sür sonra 3 günde bir olacak şekilde devam et ve lütfen gece kullan yağları güneş ışınları çok dik geliyor leke yapmasın.
Güneş koruyucusuda gündüz mutlaka kullanmalısın:KK34:

3.gecem olacak,7'ye tamamlayayım,sonrasını da dediğin gibi aralıkla yaparım artık,çok teşekkür ederim canım :KK66:

Canım lady söylemiş, geceler kullan ve nar çiçeği ile pirin kepeğini bence karıştır..

tamamdır canım,ikisini aynı anda halletmiş olurum hem,takip etmek zorunda kalmam :KK66:
bir başka konuda fikrinizi almak istiyorum Diren ve Lady :)
melisa kremini vücuduma sürerken zorlanıyorum ben,kuru bir cilde sahibim,pirinç kepeği ve nar çekirdeği yağından katsam mı içine?

Yüzünü kil sabunuyla devam etmeni öneririm...
Duşta ise nanenin çok iyi ve ferahlatıcı bir etkisi varmış..

Resim yüklemek mantıklı evet , bende hemen hemen tüm ürünleri var..Sabunlar konusunda fakirim bir tek:KK9:
kilde bitmek üzere ama süt bal uygunmudur ?
valla süper fikir resim yüklemek :KK34:
bende de baya ürün oldu ama bir taraftanda eriyorlar sürekli kullanıldığından mesela bal süt sabun bitti keratin maskesi bitti argan yarıdan az kaldı pirinç kepeğide aynı şekilde yeni kargom 2 gün sonra gelecekmiş sabırsızlıkla onları bekliyorum :KK52:
bu arada bacaklar üzerindeki denemelrim çok olumlu biraz daha devam edeyim eski ve yeni hali karşılaştırmasa sonrası sizinle paylaşıcam gelişmeleri :KK51:
benimde ürünlerden tükettiklerim var ama olsun şisesi flnda olur:KK1:

$IMG_20120618_220433.jpg

doadan siparişlerim geldi :KK16:

hemen başlıyorum kullanmaya:KK52: ama ben bu yağları nasıl muhafaza edicem konuyu dağıtmak istemem ama biri yardımcı olursa çok sevinirim ozon yağı ve hindistan cevizi yağı açıkta durmamalı gibi geliyo ne yapmalıyım:26:

Hindistan cevizinini dolapta, ozonu buzlukta..
Diğer yağları dolabımda, bir sakıncası yoktur heralde:44:

Eki Görüntüle 447080

doadan siparişlerim geldi :KK16:

hemen başlıyorum kullanmaya:KK52: ama ben bu yağları nasıl muhafaza edicem konuyu dağıtmak istemem ama biri yardımcı olursa çok sevinirim ozon yağı ve hindistan cevizi yağı açıkta durmamalı gibi geliyo ne yapmalıyım:26:

Senin yazdıklarını okumadan yazmışım :KK9:
Evet canım hindistan cevizini dolapta tut..Katı kıvamda kalması daha iyi bence..
Ozonu da mutlaka buzluğa at..hatta hemen şimdi git koy :KK9:

X