Bölgesel İncelme Dizlerin içinee bakan tarafındaki tombulluklar

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Catharsis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
5.982
4.913
kızlar merhaba,

benim sorunum dizlerin iç tarafındakı tombulluklar... fena halde sinirimi bozuyor. ne pilates ne de yürüyüş o bölgeye direk hitap etmıyor. bir çözüm önerisi olan var mı o bölgeyi sıkılaştırmak için...

Son düzenleyen: Moderatör:
o kadar fitness yaptım bacak hareketleri,basen hareketleri,ağırlık çalıştım. koşu step,aerobik heryerden incelme oldu ama o dizler aynı öyle kalın kalın. dizin üstü bacak kısmım daha ince.. acaba streçlesek filan fayda eder mi? yada şu titreşim aletlerini yada termal aletleri bunun için kullanan var mı?

Pilates sandığınızın aksine zayıflamaya yaramaz sadece sıkılaştırır size tavsiyem şu olacak...Pilates topu satan yerlerde daha küçük toplar var, onlardan alacaksınız o topu iki üst bacağınızın arasına yani dizlerin arasına koyup bol bol sıkıp bırakacaksınız...Bu şekilde toparlanacak, başkada çaresi yok...

aman kızlar boşverin oranızda öyle olsun her güzelin bi kusuru vardır sizinde kusurunuz o olsun gülşen bacakları çarpıkken bacaklarına bayılıyor kendine olan güveni etrafına yayıldı ve en güzel bacaklı olarak seçildi bende takıyordum benimde çok az tombik böyle çorapla felan sarıyordum sonra aynı zamanda dizimde menisküs çıktı tabi sarmamla alakası yok dedim boşver herşeyi takma şimdi olduğundan daha fazla beğeniyorum sütun gibi ohh sizlerinde öyle giyin etek felan ilerde daha giyemezsiniz kıskanç bi eşe denk gelirsiniz felan giyin herşeyi boşverin olduğunuz gibi sevin kendinizi size uygun bu ki allahım öyle yaratmış sizi...

valla kzlar ben de aynı dertten muzdarip biri olarak sizi çok ii anlıyorum..ölee kolay kolay gitmio oralarr ve aslndaa şekil bozukluğu bizim durumumuzz.bunun da liposction dışında bişeyin düzelticeğini sanmıyorummmm:KK43:(ben online olan bazı doktorlara sordumm benim için fiyat önemliydi tabi ki..genelde 2000 tl diolarr eğer sadece o içe bakan taraflardann yAğ aldırıcaksanız(yani dizlerr sadece)ben de bırakın eteği kot pantolon alırken bile acaip zorlanıyorum..kızlarr giyiyorlar dar paça pantolonnları insanın içi gidiyooo vallaa:KK43: halbuki onlar için çok basit bi olay dimi:))eğer gercekten rahatsızsanızz mntıklı bi çözümm arayışına girin derim..ben de eğer para biriktirebilirsem ya da imkanım olursaaa mecbur lipoo yaptırcam.biçok insan ne istiosanız giyin vb seyler diyo ama ne kadar kendine güvenirse güvensin insan sonuç itibarıylaa çok çirkin gözüküyor..bu konuda girişimi olan arkadaslar bizimle paylaşrlarsa çok sevinirimm..bu arada yakın zmandaa lahana yağını alıp dizz bölgeme sürücemm bi yerden okumuştum inceltici özelliği varmış sanırım..arkasından da sera strecle sarıp bi 40 dk fln spor yapmamız gerekiomuş..bi ay denicem bakalımm..taktım bu dizleree yaa o tombulluklardan dolayı baya bi kalın gözüküo bi de:KK43::çok üzgünüm:

iki dizinizn arasına küçük yumuşak bi top koyun.ve sıkmaya calısın . günde 10 kez yapmanız yeterli

canım bende de aynı sorun var.. yere sırt üstü yat bacaklarını dik bi şekilde yukarı kaldır. belinden tutarak bacaklarımnı kırmadan X hareketi yap. faydası var

benimde dizlerin yan taraflarında var yürürken de sürtüyor birbirine pfff

kızlar ben genelde sporumu ihmal etmem, yürüyüştür bacak hareketidir. ama o kısımlar (diz kapağı çevresi ve bir de iç bacak, tam iki bacağımın üst kısımda birleştiği kısmın içi) erimiyor. ayrıca selülitim de gitmiyor. liposuction diyor herkes. ya eskiden şalvar giyiyolarmış kilo falan belli olmuyomuş, nedir bizim çilemiz ya mafoldumben

ya walla bıktım artık bu bacaklarımdaki yağlardan :gitme: ya bi mağazaya giriorum belim cok ınce diye bide uzun gyiyorum die hemen cıkarıolar 36 beden pant. en sonunda goruolar olmadgnı alıorum 42 beden pantolon :'( ooff yyaaa... red pepper mı ne ole bı jel varmıs 45 dkda 2 cm ınceltmıs o ve lahana yağı bırlıkte kullanldgnda lıpoo etkısı gosterıomus ..:KK43: bide ole deniyelim 2 haftaya sonucları ortaya cıkar yazarm.. :bbo:

ya bu dizler iyice canımı sıkmaya başladı dar paçalar çok kötü duruyor ayrıca sırf dizlere olcak diye bi beden büyük almak zorunda kalıyorum bi çözümmmmm ............ :KK43:

iki dizinizn arasına küçük yumuşak bi top koyun.ve sıkmaya calısın . günde 10 kez yapmanız yeterli

katılıyorum en iyi çözüm..bendede aynı sorun vardı bol bol bisiklet sporu yaptım biraz inceldi.bunuda denicem.dove sıkılaştırıcıyıda sürmüştüm yararı olmadı.

katılıyorum en iyi çözüm..bendede aynı sorun vardı bol bol bisiklet sporu yaptım biraz inceldi.bunuda denicem.dove sıkılaştırıcıyıda sürmüştüm yararı olmadı.

bu çözüm yolu çok etikili ben bununla bayağı bir topladım..

bir de şöyle anlatayım; ben önce diyet ve sporla ; arkasından depresyon denilen illetle bayağı bi rkg verdim. gerçekten çok kg verince gidiyor kızlar..
hiç bişi kalmıyor..
ben 172 boya 53 kg oldum. ve o bölgelerden eser kalmadı. sadece kalça kemiğinin altında hafif bir basen kaldı ben orası kalçadan daha dar olsun istiyordum ama o olmadı.. anladınız umarım.
orasını ne yapacağım bilmiyorum..
akannehir

X