Diyetisyen ile zayifliyorum sizlerle de paylaşıyorum...:)

mnewer

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2016
31
12
37
Merhabalar diyetisyen eşliğinde zayifliyorum ve sizinle bu deneyimimi paylaşmak böylece benim durumunda olan insanlar ile iletişim kurmak istiyorum saygılar selamlar

Merhabalar diyetisyen eşliğinde zayifliyorum ve sizinle bu deneyimimi paylaşmak böylece benim durumunda olan insanlar ile iletişim kurmak istiyorum saygılar selamlar
Bende diyetisyene gidiyorum. 3 hafta oldu diyet başlayalı ve 5 kilo verdim. Sen ne durumdasın peki, neler yapıyorsun gün içinde, ne yiyorsun merak ettim

Bende diyetisyene gidiyorum. 3 hafta oldu diyet başlayalı ve 5 kilo verdim. Sen ne durumdasın peki, neler yapıyorsun gün içinde, ne yiyorsun merak ettim
Siteyi çok kullanmayı bilmiyorum yeni yeni yazıyorum hata vs olursa şimdiden kusura bakmayın arkadaşlar

Diyetisyen le 3. Haftada yım hatta dörde giricem İnsülin direnci ve tıp 2 diyabetli yım ancak kilolu kişilerde olan genel bir durum bu
Bu nedenle 3,5 kilo verdim. Aslında her gün yazmak istiyorum bundan sonra ne yediğini günü gününe yazmayı düşünüyorum
Kesinlikle bu kez vericem inşallah

Kendimi biraz tanıtmak istiyorum hem de bu kilo sürecinden de bahsetmiş olurum

İki dünyalar güzeli evlada sahibim çok şükür Rabbime mutlu bir evliliğin var öğretmen im aynı zamanda üniversitesi tede hukuk fakültesi nde okuyorum

İlk çocuğumda 31 kilo aldım 27 sini verdim tekrar hamile kaldım 72 kilo ile ikinci hamileliğini geçirdim doğrusu ilk hamileliğinde ne istediyse mı yedin hamur işleri vs hiç kısmadım ama ikinci de baktım kilo vermek zor hamurdan tatlıdan uzak durdum yok anam yine kilo aldım 95 kiloyla doğuma gittim her iki çocukta da duba gibiydim ilk çocuğum 3,100 2. İşe 3,300 doğdu çok sağlıklı karşı çok şükür hiç pişman değilim yine olsa yine yaparım

Gel gelelim sonuç 88,3 ile diyete başladım 85 şimdi henüz hiç spora başlamadım unut.adan ilk hamilelik sonrası 8 a emzirdim pilates yüzme boğazını tutarak verdim ama şeker İnsülin vs bilemedim şimdi İnsülin şeker Eee hareketsiz yasamsonuc kilo üstüne zıpır iki çocuk hareket günlük aktivite hiç bir anlam ifade etmiyor vücut zaten ona alışık spor şart

Yüzmeye baslicam araştıriyorum eski gittiğim yer tadilata girmiş

Şimdilik böyleyim bunu bir kez yaptım Allah'ın Rabbimin yardımıyla ikinci de olacak inşallah siz de yazın bir olup birlikte olup basaralim inşallah yaza tüm kıyafetlerimi yenilemek istiyorum

Görüşmek üzere

Çok özür çocukları kilosunu yanlış yazmışım 4,100 ve 4,300 hayat şarkısı izlerken insanın dikkati dağınık olabiliyor şu an 1,72 boyum ve şuan 85 kilim var hedef 70 altı inşallah

Kahvaltı bugün gece kaldı öğle yapmim artık dedim 12 de kahvaltı yaptım 1 yumurta+ bol roka yeşil biber çeri domates tuzsuz tabi+lor peynirli ev yapımı bir poğaça+beyaz peynir tüm bunlardan önce zayıflama çayından 3 büyük bardak içtim

Akşama kadar iki ara öğün yapmayı düşünüyor um akşam yemeğinde en geç 19.30 bu de 21-21.30 arası ara öğün var

Sizde yazın hepimize kolay gelsin

Çok şükür gidiyor kilolar bugün sabah kendimi 83 gördüm çok mutlu oldum artık öldürsene bir lokma atmam ağzıma zaten boğazım ağrıyor

Boğazım demişken büyük ihtimal tonsillit ateşler içinde kıvranıyor um ama canım hiç birşey yemek istemiyor işte her şerde bir hayır vardır çok şükür

Bu arada her yediğini yazamıyorum musaitlikten aslında yemiyorum yesem de lokmalik sayarak yiyorum işte o kadar totalde 5 kilo oldu. Kaldı 15 kilo hadi hayırlısı...

Yeni başladığım bir zayıflama suyundan da bahsetmek istiyorum ise yarıyor bence
Küçük abdestte resmen yağ kokuyor neyse bu kadar igrenclikten sonra tarifi yazım

Zayıflama suyu:1 çubuk tarçın,1 elma ,1 limon,10-15 dal maydanoz,bir tatlı kaşığı içi kadar yas zencefil,8-10 kakule,8-10 tane karabiber bir tatlı kaşığı toz tarçın bir litre kaynamış suya köy bir taşım kaynatıp limonun suyu en son eklenmek şartıyla kaynatıp siz tüm malzemeler kabukları ile kullanılır

Kolay gelsin

X