Diyet yapanlar bilir bu normal bı durummu?

15 kilo verdim hic boyle problemlerim olmadi. Protein diyeti olan dukan da bile 2 kasik yulaf kepegi var hergun.
Kepek tam bugday cavdar vs gunde en az 1 dilim yemelisin. Ya da yulaf kepegi bugday kepegi yuaf ezmesi olarak vucudun buna da ihtiaci var

Yaptığın diyet yaşam biçimine uygun olsun. Ekmeği kesmişsiniz mesela, omur boyu ekmek yemeyecek misiniz? Ben diyetisyen kontrolünde yaptım diyeti. Halsizlik bile yaşamadım. Ara ogunde hurma yiyordum, bana cok iyi hissettiriyordu. Bence diyetisyene gidin imkanınız varsa.

Ben uc dort haftadir diyet yapiyorum.Ve diyetisyen esliginde .en ufak bir halsizlik hissetmiyorum.yiyerek zayifliyorum.dogrusu da bu zaten.bir de doktor kontrolundeyim.b22 eksikligim vardi.hala da var gorunuyor.oda cok yorgunluk yapar.
Bizde birden ekmek .tatli hamur isi kestik ama duzenli bir dagilimla ara da yiyoruz .her seyin olculu olmasi gerek.
Diyetisyenim akademisyen.ve saglikli beslenmeui ogreniyoruz

Ben kendi başına yapılan diyetleri tehlikeli buluyorum. Biz eşimle diyetisyene gidiyoruz, baştan sona öğünlerimizi belirliyor. Sakın ha ekmeği kesmeyin dedi. Ekmek yoksa yerine çorba/pilav/makarna. Tabi herşeyin miktarı var. Hiç kas kaybetmeden sadece yağlardan 9 kg verdim, eşim ise 11 kg verdi. Baş dönmesi halsizlik hiç yaşamadık çok şükür. Her kontrolde değerlerimize göre listemiz yenileniyor. Size de rehber öneririm risk alip sağlığı tehlikeye atmayın.

ARA öğünlerde fındık badem ceviz tarzı şeyler yeyin ölçülü olarak.. kanınızı ölçtürün ve kan ilacı alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…