Diyet Destek Ürünleri

Zayıflama destek ürünleri....

• hakkında paylaşımlar olsun.

OY: 77 39,5%
  • sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun.

OY: 10 5,1%
  • bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.

OY: 108 55,4%

• Ankete Katılan
    195

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.352
69.555
Merhaba,
Bu tür ürünler(boktan, diye bundan sonra telafuz edeceğim) yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı. Son yaşadığımız ve hala yaşamaya devam ettiğimiz saldırı olayını hepiniz az çok biliyorsunuz. Şimdi sizlere soruyorum. Bu tür ürünlerin sitede tanıtımını (sadece tanıtım olarak yapıp) ürün hakkında yoruma izin vermeden kapatalım mı ?

Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Zaten yorum yapanlarda bizzat satıcılar bir çok kez bunu tesbit ettik.

Buna ek olarak Google üzerinden gelen tüm bu tür reklamları kapamaya başladık yani artık sitemize reklam veremiyorlar.

Bir ürün satışa sunuluyorsa beğenen de olacaktır beğenmeyen de.Bunu satanlar neden farkında değil ki bu durumun?Hep şak şak mı yapmak gerekiyor? Varsın olmasın,bu tür şeyler yaşanacaksa...

kazen abi aynen katılıyorum bu boktan ürünlerin ne reklamını ne kendisini görmek istemiyorum, şahsım adına doğumdan sonra kalan kilolarımla başım dertte ama bu nalet ürünleri kullanmaktansa ömür boyu dobiş gezerim daha iyi, sitemizi bu tip ürün reklamlarıyla kirletmeyelim, zaten terbiyesizlikleri anlatılır gibi değil, sen daha iyisini bilirsin kazen abi, şahsım adına ben bu ürünleri görmek istemiyorum

deneme, yorum yapılamadığı ifade edildi onun deneme mesajı...

Not: Hatta o bölümü kapayıp cinselliği mi açsam ne : )

ya reklamlarınıda kendilerinide boşverin bence sapıtıyorlar çünkü zayıflatmak için şu zayıflatmak için bu ben mutluyum belki kilolarımla onlara ne....

deneme, yorum yapılamadığı ifade edildi onun deneme mesajı...

Not: Hatta o bölümü kapayıp cinselliği mi açsam ne : )

süpersin kazen bey amca eminim herkese daha yararlı olucaktır en azından siteye zarar vermicektir....delikafaduldenalkisalkisalkisdelikafaduldenalkisalkisalkis

E sizinde dediginiz gibi bo...tansa bu urunler neden reklamini yapacaksiniz ki?? Yorumda yapilamayacaksa, alanlara haksizlik olmaz mi bu ??? Hakkinda yorumunu yapamayacagimiz urunun, lutfen reklaminida yapmayin... Bu alicilara (uyelerinize) haksizlik olur.

Merhaba,
Zaten reklamını yapmıyoruz. Reklamlar google üzerinden geliyor(du artık gelemiyor). Sorum forumda bu ürünler hakkında paylaşım olsun mu olmasın mı ? Hiç dikkatinizi çekmedi mi bu tür ürünleri önerenlerin mesaj sayısı onu geçmiyor. Bunda bir tuhaflık yok mu ?

bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum..gerçi benım ,htiyacım yok ama.

şişko kadın vidoalarıda berbat ayrıca..:jeyyar:
[

ben de ürün reklamı görmesem daha mutlu olurum.sanki reklamı var da sitesine girip bakıyo insanlar neymiş diye.şahsen ben tıklamıyorum sitelerdeki reklamlara,görüntü kirliliği sadece,ürünü almamda etkili değil.ayrıca eleştriye tahammülü olmayanın piyasada işi ne ki...

paylaşım olmalı bence,insanların deneyimleri asla gözardı edilemez ürünü merak edip almak isteyenler için.ben kullananların olumlu ve olumsuz fikirlerini çok önemsiyorum doğrusu..

Evet sadece bu urunlerde degil, genel olarak boyle bu. Yani belli bir urunu onerenlere bakiyorsunuz, hep yeni uye oluyorlar.

Madem elestiriye acik degiller, o zaman bencede paylasim yapmaya gerek yok bu urunlerle ilgili.

3.şık. görmek istemiyorum.

nereyi tıklasam seda,sayan elinde tablet üzerime,üzerime geliyor.

lahanasıydı,elmasıydı fenalık geldi ayol.

ahh,ahh protesto köşeside yokki protesto etsek:))))

sevgili kazen...isabetli kararları her zaman takdir ederim ..valla süpersin ..mesleğim yüzünden öyle çok sorulara muhatap oldum ki yanlış yanlış yanlış demekten bıktım hala 1 ayda 10 kio diyenlere artık gülüyorum...oturduğu yerden kimse zayıflamaz tembel hatunlardan yüz buluyolar bence ...salaklık parayla oldu reklama da gerek yok ... adam kandırmaca enayi çok olunca naparsın

Hmm yukaridaki seceneklerde "sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun" secenegi oldugu icin yazdim ben ilk cevabimi.

Yahu sizin dünyadan haberiniz yok. Öyle ürün ki bunlar böyle bu haptan 1 tane içiyorsun bir ışın geliyor üzerine fışşş diye hop 1 ayda 10 kilo. Tabe yersen. EEE nasılsa 1 ayda on kilo vereceğiz ya saldır babam tatlılara, hommini hommini. Sonra ben 10 kilo vermeyi bırak 15 kilo aldım diye bana mesaj atılıyor.

Neymiş ?

Sitemizde reklamı görmüş almış 10 kilo vermek ne haddine 15 kilo almış. Tabi sorumlusu site, neden sorumlu reklamı burada gördü.

Müşteri her zaman haklıdır.

neden kimse spor yaparak,az yiyerek zayıflamayı denemiyor?

illede mideye birşeylermi girecek?

ben zaten bu tür ürünleri kullanmam.. ilgimi de çekmez verilmesin reklamları..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…