Makyaj Ürünleri Diva'nın Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Diva_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
640
0
Selam kızlar:80: Bende sizlerle kullandığım, kullanmayı düşündüğüm kozmetik ürünleri paylaşmak istedim.Makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, kişisel temizlik ürünleri vb ekleyeceğim.Ayrıca bu ürünleri kendimde uygulamış olarakda fotoğraflar ekleyeceğim.Saç boyası,göz makyajı vb gibi.
Umarım paylaşımlarımdan keyif alırsınız.Sevgiler

(Sevdiklerinizi beğenin ki hangileri daha popülermiş görelim)

.

Son düzenleme:
Kızlar kameram bozuk şimdilik internetten yüklediğim fotografları koyacağım.:97:

Loreal Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici

Hiçbir makyaj temizleyici istediğimiz kadar iyi değildir

.

Son düzenleme:

Loreal HappyDerm Nemlendirici

Hassas (kılcal damar genişlemesi) olan ciltler için gerçekten iyidir.Gece bol bol sürüp sabah kalktığımda cildimdeki renk bozuklugunun gittiğini görür ve çok mutlu olurdum.

.

Son düzenleme:
Maybelline The Colossas Volum Express Rimel

Yıllardır bunu kullanıyorum.Daha iyisine denk gelmedim açıkcası.

.

Son düzenleme:
Şimdilik bunu kullanıyorum.Bitince Maxfactor'e geçicem.

Avon Color Trend Yağsız Fondöten

Pek memnun olduğumu söyleyemem.Sürüldükten kısa bir süre sonra kuruyor.Yağlı boyanın kuruması gibi Ayrıca emilmiyor.Doğal durmuyor.

.

Son düzenleme:
Bir hafta içinde alıyorum bunu.

Max Factor Dream Matte Köpük Fondöten

Harika sürüş, harika uyum.

.

canım urunlerın cok guzelmıs rımelı bende kullanıyorum evet cok guzel bak onun pembesı de cok guzel aklında bulunsun,köpük fondotenı aldıgında anlat nasıl oldugunu canım

Teşekkürederim hayatım Maybelline'nin o serisindeki bütün rimeller çok iyiymiş zaten.Ben ayrıca rimel fırçasının ucunu hafif kıvırıp kullanıyorum canım.Göz şekline tam oturuyor.Daha iyi oluyor.(Halam kuaförde o söylemişti.)Maxfactor köpük fondötenide daha önce sürdüm canım arkadaşımdan.İnanılmaz bir ürün.Kadifemsi,yumuşacık,agırlık hissi yok,yakın mesafeden bile fondoten sürdügün anlaşılmıyor,ayrıca çok iyi kapatıyor.

ayy tatlım bende alıyım o köpuk fondotenden o zamn cunku ıhtıyacım var yenı fondotene,ayrıca rımel fırcasını kıvırma guzel fıkırmıs sagol canımcım:87:

Nedemek aklıma geldikçe güzellik adına ne varsa paylaşacağım canım.Sizlerde paylaşabilirsiniz açık bir topic burası

Davidoff Cool Water Woman

Kullandıgım en harika parfüm.Adı gibi cool ve elit bir etki bırakır.Tavsiye ederim.

Max Factor Creme Puff Pudra

Ton paleti

Fondötenin veya nemlendiricinin üzerine sürebileceğiniz,bebeksiliği yakalamak adına harika işler başaran bir pudra.

megan fox 'a bende bayılıyorum inanılmaz seksi ve hoş bir kadın

o sarı rimelden bende kullandım kısa kirpikler için dolgun gösteriyor etrafımda çoğu kullanan memnun.

bende bu rimeli kullanıyorum kirpikleri kısa olanlara çok tavsiye ediyorum gerçekten uzun gösteriyor ilk defa bu kadar memnun kaldım bir rimelden

Aaaa çok teşekkürler canım paylaşımın için.Benim kirpiklerimde kısa.İpek kirpik taktırmayı düşünüyordum.Össye hazırlanırken tarih hocam yaptırmıştı 2 hafta sonra hepsi düştü.Değmiyo verdiğin paraya.Sarı rimelle bunu üst üstne kullanabilirim olabilir.Piyasa bir sürü uzatıcı rimel var ama memnun olan kimseyle karşılaşmamıştım.

takma rimeller den takma canım olan kirpiğini de döker
umarım bu rimelden memnun kalırsın çünkü arkadaşlarım bile farkediyor güzel yaptığını fiyatı da uygundu

paylaşımlarını takip ediyorum laf kalabalığı yapmayayım
bu arada zevklerin çok güzel beğendimm

Hihih çok teşekkürederim hayatım Beğenmene çok sevindim.Sende memnun kaldığın beğendiğin ürünleri paylaş lütfen.Hatta bilgimiz teknikleride paylaşabiliriz.Açık bir topic burası

MaxFactor Allık

Golden Rose Allık

İkisinide çok begeniyorum.MaxFactor'ün fırçası kötü bir tek.​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…