Makyaj Ürünleri Diva'nın Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eskiden komşu kızının babaannesinin Hac'dan getirdiği sürme kadar kullanışlı.:)

Maybelline-Eye-Studio-Lasting-Drama-Gel-Eyeliner.jpg

Ama bence eyeliner böyle olmalı.

loreal+eyeliner.jpg

hayırlı olsun topiciğiniz:KK16:
bende bi bu rimelinden memnun kalmadım ama açık mavi fırçası kıvrık olan tam benim için yaratılmış:KK19:

Teşekkürederim canım:KK16: Bu rimelden memnun olmayan biriyle ilk kez tanışıyorum açıkcası.Diğerlerini denemedim.Ama süper uzatan bir rimel biliyorsan ???:KK51:

Her türlü saç sorunu için mükemmel bir formül.Benim saçım boyalı haliyle incelmiş,kırık,kuru vs.Saçımı yumuşacık,hacimli,pasparlak yapıyor.Yanlız şampuanın üzerine krem kullanmayın yağlandırıyor.Ben yatmadan maskesini yapıyorum sabah yağlandırma önleyici şampuanlarla yıkıyorum.Süper tavsiye ederim.

elseve-komple-onarici-5-sampuan-400-ml.jpg

27_20042010104408.jpg

Son düzenleme:
Hımmmm:97: Onun için bir alet var kirpikleri çok güzel kıvırıyor.Ama biraz tehlikeli halamın kirpikleri kırılmıştı.:KK9:

Avon Rare Gold Parfüm

1185616_489837.jpg

Mükemmel bir koku.Keşke tarif edebilsem.Ne kadar zaman oldu alamadım.Katalogda indirime girdigi anda benimdir.Sexy ve agır başlı bir koku.

divacığım ben kel alaka bir soru soracağım şimdi hazır ol:KK64:
26 yaşına gelmiş bir hatun olaraktan ben hala eyeliner kullanamıyorum ya.kalemle yapıyorum cillop gibi oluyor. ama eyeliner kullanmaya kalktığımda dümdüz çekemiyorum ayrıca kuyrukların biri anyaya bakıyor diğeri konyaya.
özürlümüyüm neyim?
bence eyeliner'i kullanabilenenler seçilmiş insanlar.:KK19:

hahhahah:KK9: Canım dirseklerini sabitleyip karşınada iki gözünü birden görebileceğin büyüklükte bir ayna alırsan başarırsın inanıyorum :KK9::KK60:

hahhahah:KK9: Canım dirseklerini sabitleyip karşınada iki gözünü birden görebileceğin büyüklükte bir ayna alırsan başarırsın inanıyorum :KK9::KK60:

dirsekleri masaya koyup deniyim o zaman evden çıkmayacağım bi gün ve ilk başta kuyruksuz olarak. bi düz çekebileyimde kuyruğu kusur kalsın:KK60:

bu arada teşekkür ederim önerin için :KK69:

dirsekleri masaya koyup deniyim o zaman evden çıkmayacağım bi gün ve ilk başta kuyruksuz olarak. bi düz çekebileyimde kuyruğu kusur kalsın:KK60:

bu arada teşekkür ederim önerin için :KK69:

Nedemk canımcım internetten link veremiyorum.Youtube'a " how to eyeliner" yaz bi sürü video çıkar.Uygulamalı görürsün:KK51:

drugstore makyaj markalari disinda önerebilecegin iyi bir fondöten var mi canim? yagli ve karma ciltler icin ..

Clinique denedin mi canım.Benim cildim kuru sana tam bir tavsiye veremiycem.:KK50:

Teşekkürederim hayatım:KK16: Maybelline'nin o serisindeki bütün rimeller çok iyiymiş zaten.Ben ayrıca rimel fırçasının ucunu hafif kıvırıp kullanıyorum canım.Göz şekline tam oturuyor.Daha iyi oluyor.(Halam kuaförde o söylemişti.)Maxfactor köpük fondötenide daha önce sürdüm canım arkadaşımdan.İnanılmaz bir ürün.Kadifemsi,yumuşacık,agırlık hissi yok,yakın mesafeden bile fondoten sürdügün anlaşılmıyor,ayrıca çok iyi kapatıyor.:KK12:

tatlım koyduğun dream matte meybellini'nin değil mi max factor değil sanki o ya da resim mi yanlış koydun?

X