dişler geldi amaaaaaaaa

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
hanımlar dişler geldi ama pamuk prensesim ısırmayı öğrendi dişlerde fare dişi gibi aynı çok keskin tuttuğu gibi çekiyor bide canım çok acıyor.cadı oyun yapıyor kendince şimdiden kendinizi hazırlayın.çok acıyor arkadaşlar.

• Konu Sahibi liva1017
benim simdiden emzirince isiriyor,cigligi basiyorum...disler cikinca ne halde olucam Allah bilir..yandim valla....

• Konu Sahibi liva1017
aman dişler gelsinde
biizmki çok huysuz çünkü
ısırsın razıyım

• Konu Sahibi liva1017
benimkininde dişleri kaşınıyor sanırım emme bitip karın doyunca çekiştirip duruyorrr..ısırıyor resmen...ben ayyy diye bağırınca sanki yapan o değişl gibi şaşkın şakkın bakıyor şaşkoloz:)))çıkınca işimiz harappp...kolay gelsin bizee şimdidenn..

• Konu Sahibi liva1017

bebisinin adi ne teknolog...cok tatli bakiyor ordan bize.....

• Konu Sahibi liva1017
benimkide memeyi biberonun emziğini sürekli ısırıp sağa sola çekiyor.
hergün bakıyorum diş falan varmı,patlamışmı diye.yok anam .diş miş yok.
çok hevesleniyorum ya.ne tatlı olur kimbilir.
oğlumun dişi çıksada ısırsa :)

• Konu Sahibi liva1017
Ayerba sende kaşınıyon haaa..ısırınca yazarsın buraya ama öldüm bittim diye:))

• Konu Sahibi liva1017
doğrudur cnm allah yardımcın olsun bizimkinin dişi olmadığı halde damaklarına bir sıkıştırıyor mememi nasıl canımı yakıyor anlatamam dişleri çıkınca düşünemiyorum...)

• Konu Sahibi liva1017
benım kzı da ıkı gundur ne bulsa ısırıyor.allah yardımcımız olsun bu donemden korkuyorum

• Konu Sahibi liva1017
Benim kizin parmaklari elleri hep agzinda ama hic bi sey yok daha, benim gogsumun ucunu cekiyor zaten cokdan sunduruyor sanki cokelek:roflol::roflol:
evet disleri olunca bebekler ne bulursa hap isiriyorlar benim oglus da oyleydi bakalim bu cadoloz daha beter acitcak sanirsam :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…