Dışlanmak

Dışlanılacak bir şey yapmamışsınız. Insanlık hali anlık hatalar yapabiliriz, özrünüzü de karşı taraftan dilemişsiniz zaten. Dışlamak ve dedikodunuzu yapmak için fırsat kolluyorlarmış bence.

Sanki haklılarmış gibi ezik rolüne bürünmeyin. Neden çağırmadıkları konusunu da daha fazla kazımayın. O mesajınızdan sonra arkanızdan "Ay yok artık" tantanasının çevrildiğine eminim. Msj yazmak yerine yrn işe gittiğinizde "Akşam nasıl geçti, haberim olsaydı gelirdim bn de" diye konuya girip "O olayın sizle bir alakası yoktu yalnız, anlık bir gerginlikti ve tatlıya bağlandı" diye de bitirseydiniz daha isabetli olurdu.

Diğer sayfalarda kimsenin kimseye kızma çıkışma hakkı yok vs yazanlara ben de katılamıyorum çünkü ben zaten çıkan ufak tefek hataları kendin düzeltip söz konusu bile yapmadım o hata benim 2 günüme mal oluyorsa, ben başkası yüzünden mesai yapıyorsam, kızmakta haksız değilim. Ama daha normal bi tepki verebilirdim.

Şimdiden sonra öyle oldu böyle oldu diye kafamda düşünmek yerine tepkilerime dikkat ederim. Bana da ders olur. Teşekkür ederim.

neden gerginlik çıkaran insanı çağırsınlar ki ?
haklı haksız olman bişey farketmez. gerginlik yaratıyorsan biletini keserler, çok normal
insanlar belli ki kafa dağıtmak için plan yapmışlar, neden gündüz ortamı geren insanı çağırıp planı mahvetsinler ki?

ha çağırıp çağırmamaları da çok önemli olmamalı bence
10 senedir iş hayatındayım iş arkadaşı iş yerinde kalmalı bana göre
tüm gün beraberim zaten bi de sık sık plan yapıp iş dışındaki zamanımı da onları görmekle geçiremem
şahsi fikrim

Çok takmışsınız. Tepki vermısınız insanlarda davet etmek istememıs bende olsam istemem. Sonra durmamıssınız daha da sormuşsunuz. Sınır çizmek şu an doğru deıl. Bi şeye tepkı verırsen karsılıkta gelır. Ayrıca her yere sızı cagırmak zorunda degıller. Yani acelecısınız. Biraz durun ve bekleyın

Yani emeğiniz çöp olmuş, gerilmek konusunda haklı olduğunuzu düşünüyorum, tepki fazla olsa da günlerce emek verip tam da “oh” diyecekken sil baştan olması sinir bozucu bence de.

Acaba bu olayı fırsat mı bildiler mesafe koymak için? Bir sebep arıyorlardı ve siz o sebebi altın tepside sunmuş olabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…