Dişil Enerji

Şu dişil enerji muhabbetinden içim kalkıyor artık,ne enerjiymiş arkadaş ota noka düşüp çıkıyor.
İlk defa buluşmada erkek öder sonraki buluşmalar da ya alman hesabı ya da bir sen bir o.Sürekli karşı tarafın ödemesini doğru bulmuyorum.Disarda yemek artık o kadar ucuz değil.
Bu kadar çabuk dişiliniz düşüyorsa tahlil yaptırın vücutta vitamin eksikliği vardır

İş yerinden bi arkadaşım var son sevgilisinden ayrılma nedeni bu dişil eril enerji muhabbeti. Çocuk normalde bize bile hesap ödetmemeye çalışan biri-tabii ki kendi hesabımı ödüyorum- kızı haftada 3-4 gün bir yerlere götürüyormuş ve dediğine göre kız sadece bir kere kafede kahve parasını ödemiş sadece. Sonrasında kız uzun bir mesaj atmış ben hesap ödedikten sonra dişil enerjimin düştüğünü hissediyorum kendimi kadın hissetmiyorum bundan sonra böyle şeyler bekleme benden diye. Bizim çocuk hemen ayrıldı kızdan beni aşevi miyim bunun hesabını yapıyor para ödemeyenler kadın ödeyenler erkek mi oluyor diye.
Kız bir haftadır iş yerine bir şeyler yolluyor barışmak için ama çocuk çok soğudum mümkün değil diyor.

Durduk yere hesaba atılıp kasa başında ben öderim ben öderim diye cebelleşen bir kadın olmayı ben de gereksiz buluyorum. Karşı tarafa alan tanımak ve bir şeyleri vermesine müsade etmek önemli bence. Ama mesela bir erkekle beraberken homini gırtlak yemem. Normalde yemekten sonra kahve yanında da tatlı yiyen biriyim arkasına da çay söylerim ama bir erkekle buluştuysam sadece yemek artı kahvedir ya da sadece kahve içerim. Bunu bu şekilde dengeleyebilirsiniz kasa başında tartışmak yerine.
Erkeklerden istemeyi bilmek gerekiyor yoksa kendilerini önemsiz hissediyorlar çünkü kodlarında çabalamak var. İsteyen dişil enerji desin isteyen başka şey desin ama benim gözlemim bu. Aman şunu istersem ayıp olur kendim halledeyim ona da yük olmayayım kafasına girip iyi bir şey yaptığımızı zannederken onlar farklı düşünüyor. Nasılsa kendine yetiyor, bana ihtiyacı yok deyip sıkılıyorlar ya da kadının tepesine çıkıp talepkar hale geliyorlar.
Bir de duygularını gösterebilen biri olmak önemli bence.

Ben de tam olarak bunu demek istedim. İlişki uzmanları da diyor erkek yatırım yapmalı diye. Ben ödeyince iyi hissetmiyorum dişil olarak. Yani belki saçma ki sanırım öyle. Yorumları okuyunca onlara da hak verdım. Ben ödemiyorum ama karşı taraf bekliyor sanırım. Ki evet disarda yemek yemek artık çok pahalı. Biraz da erkeğin durumuna bağlı sanırım maddi yani.

Siz nasil yapıyorsunuz açıklar misiniZ. Ortaklaşa mi yoksa bir o, bir siz olarak mi neye göre karar veriyorsunuz

Ben hesabı karşı taraf ödediği zaman inanılmaz irite oluyorum Alman usulcüyüm kız kıza olunca kendim ödemeyi daha çok severim ama erkeğinkini ödemek istemem herkes kendininkini ödesin

Dişil enerjim magmadan bağırıyor

Siz nasil yapıyorsunuz açıklar misiniZ. Ortaklaşa mi yoksa bir o, bir siz olarak mi neye göre karar veriyorsunuz
Ben flört etmiyorum, evlilikte her şey ortak olur ve birlikte karar verilir. Flört eden arkadaşlara sorun nasıl yaptıklarını ama ama şu kendini ilişki uzmanı olarak adlandıran an.. vallar ne derse tersini yaparım, dişil enerjiymiş pehh. Enerji enerjidir kardeşim.

Adam yaptığı yatırımın getirilerini görmek ve tahsil etmek isteyince ne olacak ? Piyasada saçma sapan konuşan 2 kişi bulup, kendinize örnek alıyorsunuz. Sonra da adamlar, kadınların; kadınlar adamların ardından konuşup duruyor sadece.

Benim cevremde hesaptan kaçan erkek pek fazla görmedim. Benim iliskilerimde de bana denk gelmedi.
Ama ödemek istemeyen ya da kazanci iyi olmayan adami da ödesin diye beklemeyin.
Beklentilerinize gore birilerine bakin yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…