Dışarı çıkıyormusunuz ?

benim kiz da oyle disariya cikinca kac saat kalsak bile disarda acikmadikca hic uyanmaz iki kiprasik besiginde emme ondan baska hic ama hic sesi pek cikmaz
temiz hava gezmek oh gel keyfim gel ne guzel:roflol::lepi:

benimkide acıktımı susmuyo illa hemen emecek :ecrin_bebek:emzikte kullanmıyorum o yüzden dışarı çıkınca panik yapıyorum senin gibi araba koltuğuna koyup otomobille geziyoruz o zaman uyuyo ama bebek arabasına koyup gezdirmeyi düşünüyorum acıkırsa naparım diye cesaret edemiyorum çok heyecanlı bi insanım sırnaşık şey:bbo:

şimdi farkettim najnaj kızlarımızda adaşmış hihoyyytkaydirigubbakcemile5

benim kuzucum 1 aylık oldu. 4 gunlukken doktora gittik, kontrolumuz vardı. ara ara da işe gidiyorum halletmem gereken şeyler oluyor. mecburen kızımla beraber gidiyoruz. 40'ı çıkmadan dışarı çıkarılmaz denir ama ben cıkartıyorum mecbur kalınca. :çok üzgünüm:

Biz çıkıyoruz kırkımızın çıkmasına daha 1 hafta var.40 günde evde çok sıkılırım yaw:bbo:

Ben dün bebek arabısaa bindirdim eşim annem ben gezelim dedik ben emzik kullanıyorum ama unutmuşum evde yarı yolda bir başladı susturamadım elim ayağıma dolaşıyo ağlamaya başlayınca heralde tekj başıma hiç çıkamam susturamadık döndük eve mecburen eve girince emzirdim sustu.3 saatte bir emziriyorum hani böyle olur olmadık zamanda ağlamasın diye düzene girsin diye ama belli olmuyoki sağı solu :)

ben ilk gündelerden beri cıkıyorum.korkma onu dısarda hava almaktan mahrum etme.zaten bagısıklık sistemi gelişiyor alıssın her ortama .kıs geliyor diyede cok sıkı giydirmem.

Benim kızım 2 aylık oldu ve bende hep dışarıya çıkardım. Hatta şehir dışına bile bir çok kez çıktık:)Bayramda uçakla seyehat etti. Bebekler genelde gezmeyi, arabada uyumayı, temiz havayı çok seviyorlar. Annenin rahat olup bebeği dışarıya alıştırması çok önemli. Annenin huzursuzluğunu bebekler hissedip daha fazla ağlayabiliyorlar. Bu nedenden ağlasada panik yapmayıp, rahat olmak gerekiyor sanırım.

benim kızımda 2 aylıkk oldu bugun bizde çok dışarı çıkmıyoruz eşim bebek hasta olacak diye izn vermiyo aşıdan aşıya çıkıyoruz

biz 15 günlükten beri her zaman mecburi olarak yolculuk yaptık..
şehir, hatta ülke b,le değiştirdik..
ama bizim ege bey alışamadı gitti dışarıya..
illaki ev diyor, hele ki arabasında gezmeyi sevmiyor..
ne oyuncaklar aldım arabaya takılan banamısın demiyor (

bende çıkıyorum artık cesaret geldi kanguruya koyuyorum ben çok sevdi onu bakınıo hatta uyudu bile öle çok komik oldu:)canım kuzum benim dün doktora yalnız gittik babamızın sınavıo vardı telaş yaptım ama kuzum üzmedi beni allahtan....

dun yıllar sonra(çalıştıgım için) üstelik bebeğimle güne gittik...yanımda annemde vardı...ecrin arabasını, ana kucagını hiç sevmiyor...ancak uyuyunca yatırabiliyorum...gittiğimiz yerde eve yakındı yuruyerek gittik...ama tam bir işkenceydi...2-3 çocugu olup, günlere giden bayanları çok tebrik ediyorum...

kızlar malum havalar soğudu..
burda güneşli günlerde oğlumu çıkarmak istiyorum..
ama...
arabasına baby carrier(resmi altta var) ve muşambalar varya üstüne geçirilen onlardan takıyorum,egeyi sımsıkı giydiriyorum..
ve sanırım çok sıkıyorum ki eve ikimizde ağlayarak dönüyoruz (

sizce sadece sıkı sıkı giydirip şapkasını taksam hasta olur mu??
bazen rüzgardan gözü yada burnu akıyor korkuyorum

ay canim yha burasida buz gibi isde..gecen hafta cikardim ben sapka kalin ceket ve iki battaniyeye sardim yatirdim arabasina..rüzgarda yemedi ama üsüttü.. yeni yeni atlatiyoruz :S
sanirim daha cok kücükler..

ya bide tv de izlemistim ..ruslar cocugu soguga alistirmak icin (malum orasi buz ülke oldugu icin)
buzlu suyun icine atip atip cikariolardi ..allam bizimkiler nie böle citkirildim anlamiom :)

Evet bende izlemistim canim bizimkiler bole işte hemen hava degisimi olsun bizimkine vuruyo kafayi uyuyo

bizde çıkıyoruz kızımla hatta az önce geldik eve çok hoşuna gidiyo arabasında uyuyo gezerken arasırakaydirigubbakcemile3

bence fazla sarmalamaktan hasta oluyorlar. çünkü kalın giyince terliyor ve azıcık rüzgar bile terli olunca üşümesine ve hastalanmasına neden oluyor. terlemeyecek şekilde giydirmeliyiz bence. ben bunun için ince bikaç şey giydiyorum. gerektiğince çıkarıyorum ya da üzerindeki battaniyesini açıyorum. sıcak olunca kendisi de bunalıyor zaten. :ecrin_bebek: eğer tahminimden soğuk olursa da arabasına serip üzerine yatırdığım battaniyeyle de sarmalıyorum. benim oğlum ilk aylarda pek sevmiyordu dışarda olmayı. şimdi hoşuna gidiyor. kanguru ile ya da arabasıyla gezmeye çıktığında ağlıyorsa bile susuyor. ve çıktıktan bi süre sonra uykuya dalıyor.

kesinlikle haklısın..
ter çok tehlikeli..
bizde bugun çıktık oğluşumla, hem de sarıp sarmalamadan :)) :lepi: :lepi:
ve çok güzel bir gün geçirdik..:asigim: :asigim:
korktuğum olmadı yaniiiiii

bide bebeğim 10 günlük olduktan sonra gezmeye başladık valla ben öle çok sarmalamıyorum oğlumla hemen hemen hergün dışarı çıkıyoruz markete bile birlikte gidiyoıruz valla bebekleri nasıl alıştırırsan öle gidiyor allaha şükür hiç hastalanmadı oğluşum..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…