Diş temizletmek

almina79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
16
0
arkadaşlar dişlerimizin 6 ayda birdefa diş hekimine temizletmemiz gerekiyormuş ama diş temizletmek dişlerde seyrekleşmeye sebep oluyomuş öyle bi duyum almıştım doğrumudur ama temizlenincede bembeyaz oluyor tartar falan hiç kalmıyo zararı varmıdır gerçekten bilgisi olan varmıkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

eet cnm dişlerin arası açılıyor falan diolar bende duymuştum hatta o yüzden inatla yaptımayı red ediyodum ama diş etimde çekilme vardı ve temizlemeden tedavi edilemeyeck bi durumdu zaten doktora böyle bişey dedin mi gülüyor :CüvCüv: benim diş elden gitckti şimdi diş ipi de kullan dedi kullanıyorum kızarıklakta azaldı 6 ay sonra bekleriz dio gitcez sengözlerimebaksanab bi dişimde çürümeye yön tutmuştu onu da kurtardık şuan ağrımıyo temizlemedn olmuyo anlıcan tavsiye ederim :KK66:

ben temizlettım arkadaşlar dişçiye.hemde berbat durumdandı 2seans da anca bitirdi yazık.fazla sigara içmekten o hale gelmıştı.temizlettıkten sonra benım bi şikayetım olmadı.bana da denen düzenli olarak 6 ayda 1 temızletın...ben temizlemeden sonra kesin şikayetım olur dişimin plakası incelir soğuk-sıcak şeylere duyarlı hale gelır dıe düşündüm ama bişi olmadı çok şükür.bıde dişçinin tavsıyesı her zaman aynı marka macun kullanmayın,hepsının ayrı özellığı var hepsı gereklı dedı.

ben de 2 hafta once temizlettim hicbi sikayetim yok dislerim temizlikden gicirdiyor:))) ama ilk 1-2 gun sakiza karsi biraz hassas oldu.sonra gecti.yalnizca alt ic kismini temizledi.obur taraflar iyiydi:) tavsiye ederim.

X