Diş tellerimle maceram resimli :)

Güzel olmuş dişleriniz, biraz bilgi verir misiniz, çok soru soracağım kusura bakmayın :) Toplamda ne kadara maloldu, öncesinde diş çekimi vs yapıldı mı, 20likleriniz mesela? Bir de gizli tel deniyor sanırım içe takılıyor ya da gece takılan şeffaflar var, o tarz alternatifler önerildi mi, direk bunu mu uygun gördüler? Baş ağrısı vs yapıyor mu? Ağzınızda yara vs oldu mu, bazı arkadaşlarım yara olduğunu söylemişti. Teşekkürler şimdiden.
Öncelikle tesekkur ederim canim tel takilirken hic bir disim cekilmedi cunki ben tel takilmadan 1 yil once 2 adet 20 lihi 1 hafta araliklarla cektirdim zemini hazirladim onceden bu sebeple cekim yapilmadi bana seffafmi metalmi diye soruldu tabiki ben metal dedim daha onceden arastirdim cunki hem fiyat farki bardi hemde saglamlik acisindan metal tabiki ozellikle 20 ustu bir bireyseniz gizli telle ilgili bi bilgim yok malesef aylık kontrollerde 2 gun minik bir sizlama oluyor oda ilk 3-4 ayda sonra zaten hissetmiyorsun fiyata gelince benimki tek ust cene 2000 tl odedim 10 aylıgina anlastim ve simdi 2.5 ayim kaldi :)

Son durum böyle :KK71::KK73:

Eklentiler

• PicsArt_05-27-06.13.09.jpg
    PicsArt_05-27-06.13.09.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 60
Oncelike herkeze merhaba bugun cok muyluyum tellerim cikti 9.ayima yeni girmistimki dr artik cikarabiliriz dedi mutluluktan ucuyorum valla seffaf braket verdi onu mutlaka kullan dedi ilk tattigimda midem biraz bulandi ama alisiyorsun zamanla tatile cikicam 2 gun sonra resmen hediye almisim.gibi oldum simdi rahat bir tatil gecirebilirim darisi sizlere olsun insallah saglikli disler mutlu gulusler dilerim :halay::KK15:
2016-06-30 23.06.18.jpg
2016-06-30 23.06.18.jpg

X