Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

kızlar Iwihite Diş Beyazlatma Kiti ni duyanınız yada kullanananız varmı?Bir yerde 85 küsür bir yerde 35 YTL:uhm:Almayı düşünüyorum ama gerçekten işe yarayan bir şeymidir acaba.Benim gittiğim doktorum beyazlatmaya ihtiyacın yok deyip beni deli ediyor.Ama ben tam bir beyazlık ediyorum denene göre bu kitle 5 günde tam beyazlık sağlanıyormuş:uhm:

bu dedeğin kit clevergear denilen dişe takılıp bi süre bekliyorsun beyazlıyor o mu?eğer oysa hangi sitede buldun nevbahar

dişe takılıyor bir jeli var ışık saçan bir kit. siteyi göndereyim.

a.s.slm deve dikeni benimde dişlerimde tartarlar oluşuyor bunun sebebi ne olabilir ne yapmam gerekiyor düzenli olrak dişlerimi fırçalıyorum şimdiden teşekkürler

arkadaşlar ben sensodyne kullanıyorum ve beyazladı sigara çay içiyorum çok herkes şaşırdı beyazlattın mı dediler çok memnun kaldım bilginize...

sonucta cay kahve eskı halıne donuyomus ama karbonat dene fazla ovusturmadan.zedelersın sonra

ben yaptım cnm ama benm annem bankadan emekli isim wermeyi oyüzden para vermiyoruz yaniücret hakkında bi fikrim yok ama 1,5 ay oldu we hala aynı cook memnunum

ablamın kaynanası 85 yaşında öldü 1 tane cürük veya eksik dişi yoktu bir gün dişini fırcaladığınıda görmedim tek yaptığı karbonatla silmekti çok da güzel dişleri vardı rahmetlinin
ama ben hiç denemedim..

kızlar ne zamandır duyuyordum ama bir türlü denememiştim. Nihayet geçen gün denedim ADAÇAYI..... kesinlikle denemelisiniz. benimde dişlerimin yapısı sarı ama adaçayı ile fırçaladım ben bile inanamadım gördüklerime. Cila çekmiş gibi oluyor. Deneyin harika bir şey. sevgilerrr.

adaçayını nasıl uyguluyosun zemzemcim bizede anlatırmısın?

bana arkadaşlarım diyorki diş taşını bir kere temizletirsen her seferinde tekrar tekrar temizletmen gerekir ... gerçekten öyle mi ? ama temizlenmesi gerektiğini söyledi ortodonti doktorum ? ona sormayı akıl edemedim bunu evet haklısınız ama aklıma gelmedi yanındayken naapayım :sm_confused:

nası kullanacağız bu adaçayını kaynatıp suyuyla dişlerimizi mi fırçalıcaz:uhm::uhm::uhm:

adaçayını nasıl uyguluyosun zemzemcim bizede anlatırmısın?

bende merak ettim diğer topikleri dolaşırken buldum adaçayını nasıl uygulayacağımızı hemen paylşım dedim BEMBEYAZ dişler için pahalı macunlara hiç gerek yok. Çünkü bitkiler dünyası dişlere bile şifa dağıtıyor. Bunun için bir aktara uğrayıp, adaçayı almanız yeterli. Bembeyaz dişlere sahip olmak istiyorsanız adaçayı yapraklarını ufalayın. Fırçayı suya, daha sonra da bu adaçayı yapraklarına batırıp dişlerini ovun. Bu uygulamayı gece yatmadan önce yapabilirsiniz. Düzenli olarak bu işlemi yaparsanız, kısa sürede beyaz dişlere kavuşabilirsiniz

yaa bende dişlerimi doğal ve ucuz yolla beyazlatmak istiyorum, ada çayını en kısa zamanda deneyeceğim umarım işe yarar...

kızlar adaçayını düzenli kullanan var mı işe yaradı mı

merhaba ben yaptırdım..özel bi diş polikiniğinde ve 50 milyon aldılar..özel ilaçları var..ve benim dişlerim sigara lekeleri çay lekeleinden çok kötüydü..şimdi çok güzel oldu..nerde derseniz denizli de özel bi diş polikinliğinde..istersenzi ismini verebilirim

mavimatem ne kadar sürede yapıldı peki.polikliniğin ismini verirsen sevinirim.

benım bı tanıdıgım yaptırdı öle 1 defa yaptırarak olmuyomus sürekli tekrarlamak gerekiyomuş

Arkadaşlar ben diş beyazlatma (bleaching) işlemini çok merak ediyorum.Birazda korkuyorum yaptırmaya.Sizden yaptıran varmı acaba?Resim eklerseniz sevinirim biraz cesaret olur bana :tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…