Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

diş hekimi arkadasımıza bende bi soru soracaktım.ön dişlerime 2yıl önce porselen kaplama yaptırdım ve bu sene koku problemıyle doktora basvurdum.diş etlerım tedavı edıldı bende porselen kaplamalarımı yenıletmek ıstedım.ancak dişler istedıgım gıbı olmadı ve 2 ay hemen hemen hergun hastanedeydım.simdide daha dişler tam yapıstırılmadan apse olustu ve 1 haftadır yuzum şiş durumda antıbıyotık tedavısı görüyorum.apse protezden kaynaklanmıs.bu durumda benim degıl dişleri yapanların(diş protez laboratuvarının)mı hatası söz konusu.1 ay sonrada dügünüm olacak ve moralımı bu konu cok bozuyo.sizce kısa surede tekrar yaptırabılır mıyım dişlerimi(sadece 4 diş)tesekkurler......

çileği sürücem bu gün dişlerime hemen deneyeyim çok tşk öptüm

teşekkürler canım deniycemsırnaşık şey

pirinç tozu nerden alınıyor nerde satılıyor bilen duyan yokmu arkadaşlar??

benim doktorumun bu konudaki tavsiyesi yaptırmamam çünkü diş köklerine zarar veriyrmuş.ve dişlerde sızlama yapıormuş.yani bence gereksiz.

arkadaşlar diş beyazlatma doğru bişey deil bence.yaa dişleriniz çok kötü durumdadır,gerçekten gereklidir o başka.ama diş hekimleriyle vaktini çok geçirmiş biri olarak samimi bir diş hekimi diş beyazlatmayı tavsiye etmez.sıradan bi diş hekimi tabiki bişey demiycek.çünkü maddi getirisini düşünücek.yani sırf biraz daha beyaz olsun diye dişlerinizle oynamayın.sonra çok pişman olursunuz!hem bu diş beyazlatma olayı dişi inceltiyor.ben çok gerekmedikçe tavsiye etmiyorum bayanlar...gerisi size kalmış...

amannn ne uğraşıcam karbonatmış limonmuş..dişmacunuyla diş fırçası zaten işimizi görüyo...gerisi faso fiso..............

deve dikeni bende ankaradanım benim ön dişimin arası açık yeni bi yöntem çıkmış diş kesilmeden yapılabiliyomusun ve kaça malolur aydınlatırsan çok sevinirim teşekürler

Diş beyazlatmak için, biz eskiden karbonata ile limonu karıştırarak uygulardık dişlerimize, gayet iyi beyazlatıyordu..

Eczaneden alinan hazir Beyazlaticilarin dise sürüldükten sonra sürülen maddenin yutulmasi sakincaliymis kansere yol aciyormus ben kabartma tozuyla fircaliyorum gayet güzel beyazliyor yutma korkusuda yok karbonat ve limonu annemin kullandigini biliyorum ben kullanamiyorum verdiginiz bilgiler icin tesekkürler :teselli:

canım bızım yemeklerde kullandıgmız pırınc degıl bu aktarcılara bakın belkı bulursunuz a.s.

ummm canim sen nerden buldun aktardan mi kesin bisey soleylersen ona gore gidip alalim

bende dislerlerimi temizletirken discim pasta dedigi beyazlatici kullaniyordu onu yaptirmaya basladigimdam beri boyle bu sorunum oldu. dislerimi nekadar cok fircalasamda 1 - 2 ay pasta yaptirmazsam sarariyor :1no2:

Ben hala anlamadim Pirincunu ile Princtozu arasinda farkmi var,burada Türk marketlerinde Pirincunu satiliyor muhallebi falan yapiliyor bu omu

Devedikeni Bey Mrh.benimde Diş Etlerim çok Aşiri Kaniyor Dişlerimi Firçalamak Eziyet O Kan Kokusu Beni Deli Ediyor.birde Sabahlari Kalktimda Dişlerimin üzerinde Bir Sivi Tabaka Olur Gibi Oluyor.firçalamadimda Bu Daha çok Oluyor.önceleri Yoktu Neden Oldunu Bilmiyorum.bana Bir Cuvappp Doktorum

Ben hala anlamadim Pirincunu ile Princtozu arasinda farkmi var,burada Türk marketlerinde Pirincunu satiliyor muhallebi falan yapiliyor bu omu

Bu o muhallebisi yapılan pirin unu değilmiş canım pirinç tozuymuş bende ilk kez duydum ve orada varmıdır bilmiyorum ama aktardan bulabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…