Dış gebelik tecrübesi olanlar bakabilir mi???

Çok geçmiş olsun herkese bende kapalı ameliyat oldum ama kanamam var adet kanamasi gibi sizde ameliyat olduysaniz eğer dizinde başınıza böyle bişey geldmi acaba
Merhaba sizede cok gecmisler olsun ben 2 doz igne oldum etkili olmasa laparoskopi yapilacakti ama cok sukur etki etti. Fakat doktorum her durum icin bilgilendirmisti kanamaniz olmasi normal adetten fazla ve cok sancili oldugu vakitlerde acile basvurun.

Merhaba güncel durumum şöyle, iğne aldığımda değerim 750 ydi, bir doz iğne ile değerim 4. Günde 880 7. Günde 200 e düştü. 5 gün sonrasında 70 ti şimdi bi hafta sonra tekrar bakıcam. Korunma konusunda 3 ay yeterli dedi doktor ama emin olamıyorum bu ilacın vücuttan tamamen atıldığını anlayabileceğimiz bir test yok mudur acaba bir de ilaçtan sonra vitamin desteği alıyor musunuz?

Bugun son kontrolume gittim. Beta 118e dustu igneden sonra 3.haftada. Yavas bi dusus var kese hala tupte. 2 haftaya sifirlanacagini soyledi doktorum. Kanama devam ediyo bugun 50.gunu cok sukur agrim yok hic olmadi zaten. Adet geciktirici hap verdi doktorum kutu bitince kanamam olucagini bunu ilk adet kanamasi sayicagimizi soyledi. Kan degerlerim karacigerim ve kemik iligim ignelerden etkilenmemis. Ilac sonrasi ilk adet ve sonra bi normal adet donemi daha gecirdikten sonra korunmama gerek olmadigi soyledi. Hsgye gelirsekte suan icin istemedi hali hazirda sag tupumde bi kese oldugu icin tikanik yani. Ona ragmen bugun ki kontrolumde yumurtlama donemimde oldugumu ogrendim. Yani duzenim devam etkilenmemis durumdayim. Normal hayatima donebilirmisim cok sukur. Onumuzde kanamalarla beraber gecirecegim 3 hafta daha var sonrasi insallah dis gebelim surecim bitiyor. Burda cevap yazan takip eden akil veren herkese cok tesekkur ederim. Dis gebelik geciren herkese de cok cok gecmisler olsun umarim iyisinizdir. Konu sahibi olarak ilerki surecte saglikli evlatlar diliyorum herkese.

Herkese merhaba sat:19.07.2022
İlk gebelik testi 18.08.2022 beta hcg 20
Sonra iki gün arayla 37-72-127-240-372 artışları biraz yavaş gibi sizce dış gebelik mi geçiriyorum doktor 2 güne takip istiyor cuma gününe kadar

Beta 1500lere gelmeden anlasilmaz henuz. Daha erken ise rahim disinda kitle olarak gorulebilir ama sizde oyle bi durum yok anladigim kadariyla. Birde evet genelde artisin 2 kati veya yuzde 60 olmasi beklenir ama kesin olmasi gerekmez onemli olan rahim ici kese gorunmesi yolk sac bebege dair bulgular onemli. Rakamlarla caninizi sıkmayın.

Merhaba tahim filmi çektirdiniz mi acaba hamile kaldınız mı dış gebelikten sonra

Son bi guncelleme yapayim yazmamisim. Dis gebelikten 3 ay sonra kendiliginden hamile kaldim gayet saglikli ve guzel ilerliyo cok sukur

Son bi guncelleme yapayim yazmamisim. Dis gebelikten 3 ay sonra kendiliginden hamile kaldim gayet saglikli ve guzel ilerliyo cok sukur
Maşallah. Bende 1 ay önce dış gebelik yaşadım kürtaj ve üzerine metotkrast iğnesi 1 doz oldum. Siz hem iğne hem kürtaj olmuş muydunuz. Kaç ay korunmam gerekir ki

Maşallah. Bende 1 ay önce dış gebelik yaşadım kürtaj ve üzerine metotkrast iğnesi 1 doz oldum. Siz hem iğne hem kürtaj olmuş muydunuz. Kaç ay korunmam gerekir ki
Ben iki doz metotreksat oldum kurtaj olmadim. Bana doktorum bir adet donemi gecirmen yeterli dedi. Ama siz kendi doktorunuza sorun kan sayiminiza rahim durumunuza gore soyler.

Dış gebelikten sonra rahim filmi çekildiniz mi yani hsg. Ben tekrar dış gebelik yasamaktan çok korkuyorum. Doktorumdan istedim ama rahim filmine gerek duymadı. Biraz araştırdım dış gebelikten sonra rahim filmi çektiren çokmuş. Riske atmak istemiyorum siz ne yaptınız

Dış gebelikten sonra rahim filmi çekti mi doktorunuz Bende dış gebelik geçirdim ama doktorum hsg filmine gerek duymadı. Çektirmek istiyorum çünkü korkuyorum tekrar aynısı olursa diye

Dış gebelikten sonra rahim filmi çekti mi doktorunuz Bende dış gebelik geçirdim ama doktorum hsg filmine gerek duymadı. Çektirmek istiyorum çünkü korkuyorum tekrar aynısı olursa diye
Yok önermedi doktorum gerek yok dedi bende cektiricektim dış gebelik almamasının son günlerini adet saydı sonra tekrar adet gördüm 3.adetimi görecektim hamile kaldım. Ama hamile kalmasaydim tekrar muayene olup dış gebelik materyalinin yok olduğuna emin olduktan sonra cektiricektim. Aktif olmayan bi kese olsada cekmiyolar cunku

Mrb bende geçen sene Ocak ayında dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm m alındı açık ameliyatla. İç kanama geçirmişim ölümden döndüm.. Öncelikle kendinize iyi bir doktor bulmanızı öneririm.. Doktorlar 6 ay -1 sene sonra tekrar denemeye başlayabilirsnz dediler rahim filmi öneren de oldu önce deneme olmazsa rahim filmi çekeriz diyen de en son kafama uyan bir doktor buldum ve diğer tüpü de riske atmadan rahim filmi çekmemi önerdi. Rahim filmi çektiğim ay korun dum ve ondan sonraki ay hamile kaldım mucize gibi geldi bana çünkü ben artık hamile kalamam diyordum.Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…