Dış gebelik tecrübesi olanlar bakabilir mi???

Banada oyle geliyo heralde su an ki lekelenme tupten sizan kan diye dusunuyorum. Bide sanirim igne sonrasi 3 ay korunmak gerekiyomus hic degilse bazi aliskanliklarimi degistirir kendimi toparlarim boylece
Evet canım benimde öyle oldu son gün
aynen üç adet dönemi korun dedi domtory.
Eylül başında üçüncü adeti olurum ben eğer değişiklik olmazsa... O zamana kadar vücudumda dinlenir inşallah sağlıkla olsun bir daha ki gebeliklerimiz.
Rahim filmi de cektirim öncesinde diyorum

Cok cok gecmis olsun senin icin bu surec daha zorlu olmus vardir bi hayir diyorum ama. Kendi kendime dusunuyorum belki baska bi sorun vardi vucudumda bu igneyi dolayli yoldan bu vesileyle olmus oldum her serde bi hayir vardir. Rabbim bi daha yasatmasin. Doktorum bana ilerlese tupunu bile alsak bi tupun daha var e kocanda yaninda cokta guzel hamile kalirsin dedi bana umut oldu sanada olsun

Hadi saglicakla olsunda Rabbim nasip etsin. Bende buyuk ihtimalle cekinicem doktor sunu bi atlatalim sonra size bakalim bi dedi bekliyorum

Hadi saglicakla olsunda Rabbim nasip etsin. Bende buyuk ihtimalle cekinicem doktor sunu bi atlatalim sonra size bakalim bi dedi bekliyorum
AminnEvet benimkide üç ay sonra konuşalım dedi.
Ama çektirmek mantıklı yani Allah korusun bişey varsa belli olur tıkanıklık açılır ki inşallah bunların hiç biri olmaz

AminnEvet benimkide üç ay sonra konuşalım dedi.
Ama çektirmek mantıklı yani Allah korusun bişey varsa belli olur tıkanıklık açılır ki inşallah bunların hiç biri olmaz
Kesinlikle zor is cocuk tasiyacak bu rahimler iyi bakmak lazim Benim bir kimyasalim vardi simdi dis gebeligim oldu bunlarla bitmis olsun insallah. Doktor genetik testten bahsetmedi aktif dusukler olmadigi icin ama kan pihtilasmasi seker ne bileyim o tarz dusuk tetikleyecek seylere bakacakmis. Esimede ayni sekilde degerlerimize bakilicak kisacasi. Guzel sonuclar alalim Allahin izniyle.

Cok tesekkur ederim sanada hayirli saglikli bi gebelik sureci dilerim Allahtan Evet pazartesi tekrar kan vericem durumu takipteyiz doktorumu seviyorum guveniyorum Allah iyi bi doktor cikardi karsima sukur.
Teşekkür ederim benim dış gebelik sonrası kızım doğdu şuan 2,5 yaşında bu 2.gebeliğim nasipse yakında bu kızımı da kucağıma alacam. Darısı sizlere nasip olsun inşallah

Evet ya dagkijli olsunlar aynıyız resmen..
Benimde Kasım'da kimyasalim oldu birde dış gebelik olmuş oldu.. sonrası sağlıkla olsun inşallah.
Genetik testleri biz Nisan ayında yaptırmıştık kuzu mutlaka baktırın.hatta sma testi bile yaptırdık tüp öncesi.. sorun yok şükür.
Mantıklı canım en iyisi bu şekilde ilerlemek.aminnn güzel sonuçlar alalım insallahh ❤

Teşekkür ederim benim dış gebelik sonrası kızım doğdu şuan 2,5 yaşında bu 2.gebeliğim nasipse yakında bu kızımı da kucağıma alacam. Darısı sizlere nasip olsun inşallah
Ayy ne güzel dış gebelikten ne kadar sonra oldu ?
Doğal yolla mi oldu canım?
Maşallah Allah bağışlasın

Ayy ne güzel dış gebelikten ne kadar sonra oldu ?
Doğal yolla mi oldu canım?
Maşallah Allah bağışlasın
Doğal yolla oldu ikisi de. Benim ilk kız ilk adetin üstüne oldu canım doktorum korunma vermedi. Ama ignelerim ocakta olmuştu değerimin sıfirlanması şubat sonunu buldu martta da hamile kaldım

Doğal yolla oldu ikisi de. Benim ilk kız ilk adetin üstüne oldu canım doktorum korunma vermedi. Ama ignelerim ocakta olmuştu değerimin sıfirlanması şubat sonunu buldu martta da hamile kaldım
Ne güzel...maşallah ya
İğne ile mi sonlandırıldı dış gebeliğin?
Ay darısı bize olsun yaa sağlıkla

Ne güzel...maşallah ya
İğne ile mi sonlandırıldı dış gebeliğin?
Ay darısı bize olsun yaa sağlıkla
Evet canım 2100 leri gördük 2 doz iğne ile sonlandı. Zor bir süreç ama hepsi geçiyor siz sonrasına odaklanın hayırlı ve kısa zamanda mis kokulular gelecektir

Evet canım 2100 leri gördük 2 doz iğne ile sonlandı. Zor bir süreç ama hepsi geçiyor siz sonrasına odaklanın hayırlı ve kısa zamanda mis kokulular gelecektir
Ahhh aminnn cok sevindim.. gerçekten umut oldun
Bende 921 ile iğne oldum kuzum.
Eylüle kadar biraz dinlenip deniycez inşallah bizede nasip olur.
Rahim filmi cektirmedin dmi bir ay sonra hamilelik olmuş senin

Ahhh aminnn cok sevindim.. gerçekten umut oldun
Bende 921 ile iğne oldum kuzum.
Eylüle kadar biraz dinlenip deniycez inşallah bizede nasip olur.
Rahim filmi cektirmedin dmi bir ay sonra hamilelik olmuş senin
Söyle oldu benim değerim 28subatta sıfırlandı ama kanama lekelenme olmadı. 7 martta rahim filmi istedi doktorum. Rahim filmiyle beraber kanamam oldu adet kabul etti doktor 2 hafta ilişki yasağı verdi bitişi de yumurtlamaya denk gelince kızım oldu

Süper ya, ay darısı bizlere olsun inşallah canım

Vallahi cok umut oldun Rabbim istesin yeterki her sey olur insallah bu gebeliginide sag salim bitirir bebegini saglikla kucagina alirsin darisi basimiza Yarin kan vericem igneden sonra 4.gun insallah dusmustur

Vallahi cok umut oldun Rabbim istesin yeterki her sey olur insallah bu gebeliginide sag salim bitirir bebegini saglikla kucagina alirsin darisi basimiza Yarin kan vericem igneden sonra 4.gun insallah dusmustur
Teşekkür ederim canım inşallah en kısa zamanda sizlerinde güzel haberlerini alırız ama ben bu forumda tanışıp sonradan sağlıklı bebekleri olan çok arkadaş biliyorum

Guncelleme yapayim durumumdan. Ignenin 4.gunu degerim yukseldi hafiften ic kanama baslamis. Rahim arkasina birikiyomus. Igne sonrasi kese hala saglam. Yarin tekrar kontrolum var ona gore laparoskopi yapilacak. Hakkimizda hayirlisi sagliklisi olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…