Dış Gebelik Serüvenim

Bizede dualarını eksik etme lütfen peki dış gebelikten ne kadar süre sonra adet oldunuz
28 şubatta değerim sıfırlandı demiştim ya ona rağmen benim kanamam gelmedi hsg için 1 hafta bekledik 7 martta hsg sonrası adet oldum

Bizede dualarını eksik etme lütfen peki dış gebelikten ne kadar süre sonra adet oldunuz
Hiç eder miyim insan yaşayınca daha iyi biliyor. Rabbim bu durumdan kurtarıp en hayırlı vakitte sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Ya kimisi yakıyor diyor ama ben 1.yi hissetmedim 2.yaktı biraz ama bence dayanılmıcak gibi değil ya abartılıyor gibi birazda tabi ağrı eşiğine bağlı.
Hastanede yatma durumu oluyo mu bu ıgne vurulunca. Yoksa ıgne vurunup evıne gıdebılıo musun

M Mero4001 şöyle bir detay var ben Aralık 2018de öğrendim değerimi 2 gün arayla 30 50 30 küsür lerde çıktı adet oldum o ara ama doktorum ısrarla sıfırı görene kadar kan ver dedi. 1 hafta sonra bakıldığında rahim incelemişti ama değerim 230 larda çıktı şok olduk resmen. Artış normale yakın olunca biz beklemek istedik o dönem kendi doktorum sağlıksız gebelik dedi ama kondurmak istemedik adana da bir doktor değerler normal deyince kapıldık en son 2100de sol tüpte kese görünce aklımız başımıza geldi. Daha da doktorumun sözünden çıkmıyorum

en korktuğum olaylardan biri dış gebelik . geçen sene kimyasal geçirmiştim bende gebe olduğumu öğrendiğim günden 10 gün sonrası lekelenme ile başlayan ertesi sabah kanamaya dönüşen bir ağrı ile ultrasonla baktı karnında karanlık alan var diyip 6 gün yarım olarak kullanacağım cytotec verdi dışardan alamazsın bunu diye içimde parça kalmasın çok gençsin kürtaj olma dedi kimyasalda zaten değerlen kendiliğinden düşmüyor mu adet kanaması ile neyse o kullandığım ilaçdan ötürü 3 ay korunma bile verdi doktorum vucuttan gitsin diye iyice temizlenmeden başlamadık bizde ama hamile kalamadım tabi daha

ama o 6 gün nasıl ağrı çektiğimi bi ben bi Rabbim bilir rahim kasılmasından evde yerlerde sürünüyordum

Dış gebelik çok zor anlıyorum kuzum seni peki hsg çektirdinmi sonrasında ?

Ama hsg adet sonrası olur sizin nasıl öncesinde yaptılar acaba
Dış gebelikten dolayı zaten ilişki yoktu dolayısıyla gebelik ihtimali de yoktu ondan yapıldı. Adet sonrası çekilmesinde ki amaç gebeliğin olmadığından

Kuzu tüpler kanallar daha açık olur diye biliyorum ben
Onun da ihtimali vardır ama dediğim gibi asıl amaç gebelik olmadığınsan emin olunduğu için o dönem çekilir o yüzden bizde sorun olmadı 1 hafta ara verdik vücuda öyle çekildi

Onu açıyolar kuzum açtırmadinmı
açtırmadım aslında tekrardan çekinmeyi düşünüyorum film esnasında mı açıyorlar 2 sefer sıvı gönderildi açılmadı doktora olumsuz bir şey mi bu demiştim oda tüpler hareketli organlar dedi ama ben 1 senedir gebelik görmedim işte kafamıda kurcalıyor istanbula yakınım acaba şişlideki şu yere mi gitsem diyorum soldan yumurtlama bekliyorum resmen

Kuzu cevat bayrak beyfendi orda olduğu gün çektir ben ona çektirdim sırf o çeksin diyede 150tl doktorluk ücreti verdim 4 ay önce ve kesinlikle ağrısız çekim yapıyorlar şuan 1200falanmı neymiş ücreti zamlanmış yerin adı echomar ama bazı günler kadıköy sonumedde oluyor kendisi

Duyduğum kadarıyla çekim esnasında cevat bey tıkalı olanıda açıyormuş benim temiz çıkmıştı şükür

Duyduğum kadarıyla çekim esnasında cevat bey tıkalı olanıda açıyormuş benim temiz çıkmıştı şükür
Bana İstanbul yolları göründü zaten şu iki ayı atlatayım filmimi önceden göndersem mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…