Dış Gebelik Serüvenim

Biran önce sıfırlanır inşallah güncel durumu yazarken beni etiketlersin
Benımde durumum buna benzer beklemedeyım kımyasal mı dıs, gebelık mı bellı degıl daha. Ilk beta 21 cıktı 2 gun sonra 31 cıktı. Doktor r kontrolunde hcg yaptırıyorum. 3ay once de bı kuretajım var bevegın kalbı durmasından dolayı. Oyuzden surec uzadıkca korkuyorum

Anladım agrısı vb mı var
Bı posta okudum da ıgne agrısı ınsanı mahvediyor demıs de oyuzden soruyorum
Kuzum ağrıdan ziyade ilaç yapılırken yakıyor ama öyle abartı bişey yok bence sadece baş dönemesi kusma bulantı vs yapıyor. Bide ara ara sancılarım oldu adet gibi 0 lanana kadar oluyor ne yazıkki ara ara ağrı. Bide ilaç yapıldıktan sonra idrarımdan ilaç çıkıyordu resmen 3 gün.

Anladım agrısı vb mı var
Bı posta okudum da ıgne agrısı ınsanı mahvediyor demıs de oyuzden soruyorum
Var canım kiloya göre yapıyorlar her kiloya 1mg ben o zaman 71 kiloydum 3 şırınga getirdi hemşire. Dedim tek ilaç olacaktı benim ki yanlışlık olmasın. İğneyi yapınca anlarsın demişti. Allah seni inandırsın hsg de bile zerre hissetmeyen ben ağladım
Ama şifası da o deyip katlandık

Kuzu dış gebelik olabilir ne yazıkki düzensiz artış mevcut erken teşhis önemli

Sağlıksızsa kimyasal olsun. Ama çok erken farkedilmiş dış gebelik bile olsa kolay atlatırsın

Kız o zaman benim ağrı eşiğim iyi eheheh. Sadece 2.doz biraz yaktı 1.yi hisettmedim bile. Hsgyide ağrısız çekim yapan yer var echomarda yaptırmıştım özel.

Kız o zaman benim ağrı eşiğim iyi eheheh. Sadece 2.doz biraz yaktı 1.yi hisettmedim bile. Hsgyide ağrısız çekim yapan yer var echomarda yaptırmıştım özel.
Hsg yi ilk yaptırdığım klinik bildiğin eski usuldü ağrısızı galan geçtim anam yokkk o iğne beni ağlattı valla acısı hala içimde

Kız sende ben gibi bahtsız bedeviymişsin. Sanırım 1kızın var şuandada yeni 2.ye gebesin ?
Hiç sorma valla bide biz bekarken gez gez evlenmedik adamla evlenince çocuk derdine düştük ardarda yaşandı çok şey
Aynen bir kızım var ellerinden öper inşallah 2.yi de kucağımıza alacaz

Hiç sorma valla bide biz bekarken gez gez evlenmedik adamla evlenince çocuk derdine düştük ardarda yaşandı çok şey
Aynen bir kızım var ellerinden öper inşallah 2.yi de kucağımıza alacaz
Bizede dualarını eksik etme lütfen peki dış gebelikten ne kadar süre sonra adet oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…