Jinekoloji Dış gebelik mtx iğnesi süreç nasil ilerliyor????

Aynen benim de ilk hamileligimddi parca kalmiyor igne eritiyor bebegi benim esim bikmisti hastaneye gitmekten bende evde cektim sancisini

Aynen benim de ilk hamileligimddi parca kalmiyor igne eritiyor bebegi benim esim bikmisti hastaneye gitmekten bende evde cektim sancisini
Allah razı olsun sızden ne guzel ferahlattınız içimi bazıları dıyo 3 ay kadar korun bazıları 6 ay bız de kan uyusmazlıgı var mtx yapıldıgın da kan uyusmazlıgı ıgnesı de yapıldı doktor dedı diğer gebelık de sıkıntı olmasın diye cok korkuyorum bi daha bunları yasarsam dıye

Bende 1 ay sonra kontrole gideceğim 1 ay sonra 3 ayi dolduruyorum mtx ignesi vücuttaki folikasiti öldürüyormus bir sonraki gebelikte folikasit eksikliginden bebekte anormal durumlar cikabilirmis ondan erteleniyor gebelik

Bende 1 ay sonra kontrole gideceğim 1 ay sonra 3 ayi dolduruyorum mtx ignesi vücuttaki folikasiti öldürüyormus bir sonraki gebelikte folikasit eksikliginden bebekte anormal durumlar cikabilirmis ondan erteleniyor gebelik
Rabbım yardımcınız olsun sızın de ınsallah hayırlısı ile saglıklı gebelıkler yasariz gonlumuz hasret de kalmaz ınsallah

Rabbım yardımcınız olsun sızın de ınsallah hayırlısı ile saglıklı gebelıkler yasariz gonlumuz hasret de kalmaz ınsallah
Valla rabbim hepimize önce sifa sonra da hayirli evlatlar nasip etsin cok teşekkür ederim size de gecmis olsun tek benim basima geldi diye dusunmeyin herkesin basina gelebilecek bir durum allah can sagligi versin moralinizi yuksek tutun cok buyuk bir saglik sorunu atlattiniz daha gec farkedilseydi daha agir surecten geçebilirdik hepimiz. Verilmis sadakamiz varmis. Her şer de vardır bir hayir

Amin Allah razı olsun sızden sukur ediyorum ki cok erken fark edildi kurtaja gerek kalmadı aslında ben cok dırettım anestezili olacam dıye yoksa doktor kurtaj yapacaktı Allah beterinden korusun dedıgınız gıbı kolay seyler degıl yasadıklarımız tevekkül edıyorum sadece rabbıme binlerce kez şükürler olsun

Merhaba kızlar, bende mtx igneyi cumartesi günü oldum yani yaklaşık 5 gün önce cumartesi günü 2211 olan değer dün 3889 a çıkmış bugün doktorumla görüştüğümde bu değerin birden artıp birden düşebileceğini en az 1 hafta geçmesi gerektiğini söyledi . Bakılan ultrasonda sağ tüpte gördük gebeliği ama benim herhangi bir agrım kanamam hatta lekelenmem dahi olmadı sadece ilacın yapıldığı günden sonra mide agrısı yaşadım be aşırı halsizlik durumu var korkmayın hocamın dediğine göre herkeste kanama olacak agıirılı geçicek diye bir durum yok rahim içinde olan bir durum olmadığı ve iğne kemorirerapi ignesi olmasına karşın hücreleri yok ediyo ve kanamanız sadece regl olma durumunda olabiliyo.Sanırım cumrtesi duruma göre bir doz daha igne olucam düşmezse son çözüm laparoskopi umarım herkes son haddye gelmeden iğneyle tedavi olabilir süreç uzun ama yapılacak hiçbirşey yok malesef en azından hamile kalabildiğmize sevinip bu sürecin bitmesi için dua edicez

Son durum ne kızlwr düştümü değerler

Kızlar bu iğne nasıl ve nereden yapılıyor ücreti ne bana da yarın yapacak bayiltiliyor mu çok korkuyorum bunu yaşadığım için çok mutsuzum

Nasıl oldun canım düşmüşmü değerlerin
Bu değer ne zaman sıfırlanıyor biraz düşmüş yine ama bitmemiş leke gibi halen kanama devam ediyor. Ben gebeliğimi göğüs büyümesinden anlamıştım halen küçülmedi.
Bitse de artık kendimi toplasam çok üzgünüm kaç ay beklenecek sonra tüp bebek yapacağız çok mutsuzum kafamda deli sorular

Canım kaç olmuş değerlerin doktorun ne diyor

Noldu sıfırlandimi değerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…