Jinekoloji Dış gebelik mtx iğnesi süreç nasil ilerliyor????

Merhaba benim de dış gebelik teşhisi kondu 606 beta küçük bi odak var sağ yumurtalıkta rahim duvarı çok ince üstelik hastanede yattınız mı süreç kötü geçti mi

Merhaba geçmiş olsun öncelikleri, sanırım bana da bu ilaç verilicek iğne mi serum şeklinde mi uygulandı bana Dr hastane de yatıcaksın dedi onuda istemiyorum siz nasıl geçirdiniz
Yapıldı iğne çıktım yatmadım ama değer düşmedi laporoskopi oldum sol tüpüm alındı amelyat ile şu an değerim sıfırlandı 3 hafta sonra

Dün bana da mtx yapıldı beta 784 dü yarın kan vericem şuan ağrım kanamam yok arada lekelenme şeklinde yarın değer düşmüş olur mu merak içindeyim

Kızlar bende de dıs gebelık oldu dun kan degerim 2000 cıktı doktor anestezisiz kurtaj yapacagını soyledıgı ıcın korktum baska bı hastaneye gıttım tekrardan kan aldılar 5 saat sonra 1000 cıktı 1 gun hastane de yattım ve bana da mtx ıgnesı yapıldı 2 doz sabah kalktığım da hafif lekelenmem olmustu ve kan degerim 500 e dusmustu doktor kanama 2 gune baslar dusuk olusur dedı ıcım rahat etsin diye esım ozele de goturdu orda da doktor degerin guzel dustugunu fakat dusuk olusmaassa kurtaja gerek duyulacagını soyledı igneden sonra sızın dusugunuz ne zaman oldu cok zor bı surecten gecıyorum

Oncelikle cok gecmis olsun canim degerin dusmus benim de 3 bin küsurlerdeydi igneden sonra 800lere dustu sonra 89 en son da sifirlandi igneden 2 gun sonra kanaman yogun olacak adet gibi dokulecek agrinda siddetli olacak 3-4 gun agrin surer kanaman da bir hafta tabi ben tek doz igne vuruldum sol kupume yapismisti bebek

Ben de eylülde yaşadım 1800 lerde sol tüpte tespit ettiler dış gebelik odağını. Mtx iğnesiyle tek dozda düştü değerim ama öyle aman aman bi ağrım olmadı. Reglim yoğun ve pıhtılıydı o kadar. En az 3 ay korunmak şart dediler. Bu ay 4 ay oldu . Bi de korkuyorum tekrar olursa diye

Kanamam lekelenme seklinde oluyo afedersiniz kucuk pıhtı gelıyo sıyahımsı renkte bazı kisiler de dıyo ki igneden sonra buyuk bı parca dusuyo sızde bu oldu mu doktorum ıcınde erir demıstı ama aklımda bu var acaba parca duser mi dıye

Kacıncı gunde reglınız geldı benım 2 gun oldu ıgne vuralı ama lekem var sadece bıde hafif pıhtı dusuyo kanamam yogun degıl bu kotu bırsey mi ınsallah duser de degerim kurtulurum

Kacıncı gunde reglınız geldı benım 2 gun oldu ıgne vuralı ama lekem var sadece bıde hafif pıhtı dusuyo kanamam yogun degıl bu kotu bırsey mi ınsallah duser de degerim kurtulutum

Once lekelenme diye basliyor sonra normal adet kanamasi gibi geliyor o pıhtılaşma hamilelikte rahim duvari kalinlasmasindan dolayi bende de pihti dustu kese dusmez yani eriyor doktorun dedigi gibi

Once lekelenme diye basliyor sonra normal adet kanamasi gibi geliyor o pıhtılaşma hamilelikte rahim duvari kalinlasmasindan dolayi bende de pihti dustu kese dusmez yani eriyor doktorun dedigi gibi
Allah razı olsun ıcımı ferahlattınız bı an once bıtsın ıstıyorum bu surecin tekrardan cocuk dusunmekten de korkar oldum ya tekrardan dıs gebelık olurda bunları tekrardan yasarsam dıye

Kacıncı gunde reglınız geldı benım 2 gun oldu ıgne vuralı ama lekem var sadece bıde hafif pıhtı dusuyo kanamam yogun degıl bu kotu bırsey mi ınsallah duser de degerim kurtulutum
Yanlış hatırlamıyorsam değerim sıfırlandıktan bir hafta içerisinde kanamam oldu. Lekelenmem en başından beri vardı zaten.benimde kanamam pıhtılıydı canım o normal.

Yanlış hatırlamıyorsam değerim sıfırlandıktan bir hafta içerisinde kanamam oldu. Lekelenmem en başından beri vardı zaten.benimde kanamam pıhtılıydı canım o normal.
Bu aksam cok siddetli karın agrım adet agrımın ıkı katı vardı kan degerim 587 den 93 dusmus bu degerden sonra kalkmaz degıl mi kanamamda adet gıbı kurtuldum mu acaba artık

İnsallah ama sancım cok war sizin de oyle mıydı dayanamadım acile gıttım serum takıldı rabbim kımseye bu surecten gecırmesın hayatımın en zor donemi olabılır
Hemde nasil agriiim vardi anlatılmaz adet agrisinin 3 katiydi ayaklarimi kaldirip yataga bile uzanamiyordum 3 gun ayni siddetle cektim agriyi sonra gecti

Hemde nasil agriiim vardi anlatılmaz adet agrisinin 3 katiydi ayaklarimi kaldirip yataga bile uzanamiyordum 3 gun ayni siddetle cektim agriyi sonra gecti
Benım de oyle walla bıraz da nazlıyım ben can acısına hıc gelemiyorum bu sancı benım ıcın dayanılacak gıbı degıl dı serum bitene kadar agladım:) kan degerımın dıstugunu ogrenınce mutlu oldum 92 den kalkmaz umarım ıcım de parca kalsa dusmezdı dımı kan degeri ilk hamilelıktı ya cok acemiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…