Dış gebelik,beta,iğne..

Anladım canım umarım artık düşmüştür aynı şey demekki bende en başından beri kanama yaşadım peki eğer düşmezse sende ameliyat mı yapıcaklar bir şey dediler mi
Yok canım 3. İğneyi yaparız dediler İnan bilmiyorum 😔 ikinci dozu da oldum artık

Canım bu değer takma kafaya benim ki 1139 du ilk iğnenin 7. Günü 950 gördü ikinci iğnenin 4. Günü bile 950 😔 ben napıcam asıl
Haklısın canim ya inşallah perşembe günü iyi haberler alırsın moralini iyi tutmaya çalış beklmek çok yorucu 😥 bizi de strese sokan en çok bu bekle bekle sürekli..

Haklısın canim ya inşallah perşembe günü iyi haberler alırsın moralini iyi tutmaya çalış beklmek çok yorucu 😥 bizi de strese sokan en çok bu bekle bekle sürekli..
Sol tarafım daki ağrı beni uykudan uyandırdı ama okadar geçti şu an dayanılmayacak gibi değil çok korkuyorum yine de😔

Sol tarafım daki ağrı beni uykudan uyandırdı ama okadar geçti şu an dayanılmayacak gibi değil çok korkuyorum yine de😔
Bugün bende çok kötüydüm bir hafta kanamam yokken sabah ani kanamam başladı ve aşırı omuz ağrım karnım davul gibi bugğn bende çok korktum cuma günü kötü haber alıcam gibi geliyo😞

Bugün bende çok kötüydüm bir hafta kanamam yokken sabah ani kanamam başladı ve aşırı omuz ağrım karnım davul gibi bugğn bende çok korktum cuma günü kötü haber alıcam gibi geliyo😞
Bende davul gibi şiştim gaz çıkınca rahatlatacak mışım gibi 😔 ama iğnenin etkisi herkes aynı şeyleri yazmış korkma bak benim değerlerimde yüksek ben napim

Benim kanamam çoktu kürtaj olunca geçti şu an yok ben çok doktor gezdim kanamanın bir önemi olmadığını söylediler

Benim kanamam çoktu kürtaj olunca geçti şu an yok ben çok doktor gezdim kanamanın bir önemi olmadığını söylediler
Evet canim bende okudum hatta sevindim bile ağrı yapmasaydı daha iyi olurdu tabi🙏 yarın sonucunu haber ver bana da hangi şehirdesin araştırma hastanrsine gidiyordun sanırım

X