diş çıkarmayan bebiş kaldı mı?

Valla benim kuzum 8 aylik ve 5 tane disi var.Sanirim 6 cisida yolda.Zaten nisan bebeklerinde ilk dis cikaran benim kizdi o gun bugundur aldi basini gidiyo :))

Bu arada sukur emekliyo ve tek basina oturuyo sehpalardan tutunup geziyo.Az kaldi yurumesine bakalim artik ne zamana..

hayy..! maşşallah...napsak acaba çıkmaması normal mi ki...doktor bişey demedi ama...CADIARZU

Oğluşumun ilk dişi bugün patladı:dance: benimde eşiminde hep geç çıkmış..

viola gozun aydin ne guzel darisi bebeginin disi cikmayanlara..benim kizim 8 aylik hic bisey yok,,

viola nasil cikardi bebegin disini zor oldumu neler yasadiniz paylasirsan sevinirim,,sevgiler

Canım,hiçbir şey yaşamadık..ne huzursuzluğu ne de ateşi olmadı..emerken ısırınca anladım dişinin çıktığını..büyük bebeklerin diş çıkarırken çok etkilenmediğini duymuştum .

Viola Masallah ne guzel insallah digerkilerde kolayca cikarir..bende ne kadar gec cikarsa o kadar kolay atlatiyolar diye duyuyorum,,ama insan bi an once ciksin diye bekliyo..bu arada bende izmirliyim,,

Viola Masallah ne guzel insallah digerkilerde kolayca cikarir..bende ne kadar gec cikarsa o kadar kolay atlatiyolar diye duyuyorum,,ama insan bi an once ciksin diye bekliyo..bu arada bende izmirliyim,,

Canım,inşallah bebeğin sorunsuz bir şekilde dişini çıkarır.ben aslen istanbulluyum ama 23 senedir izmir karşıyakada oturuyorum:)ve izmiri çokkkk seviyorum..

Sagol canim bekliyoz insallah benim bebegimde sorunsuz bi sekilde cikaarir dislerini Ben hatayda oturuyorum ama karsiyaka cok guzel bi yer aslinda izmirin her yeri guzel,, ne kadar sanslisin ben cok ozluyorum izmiri,

Yaşasınnnnnnn..kızımın dişi patlamış......bizde adını yeni yıl koyduk....darısı oğlumun ve diğer çıkarmayan bebişlere.....

Son düzenleme:
arkadaşlar üzülmeyin ne kadar geç o kadar iyi...bu arada özür dilerim nispet yapar gibi oluyo ama oğlumunda dişi patladı.....darısı sizlere....

Bizde koca kız olduk hala dişimiz yok.Sanırım annesine çekmiş.11 aylıkken çıkarmışım ilk dişimi:)

kızım 16 nisan doğumlu 14 ocakta ilk dişimiz çıktı çok bişey değişmedi ama psikolojik olarak rahatladım galiba son 4 aydır diş bekliyorduk

bizimde dişimiz nihayet çıktıııı :) yuppiii çok sevindim ayyyyyy :)

bizim diş de çıktı kızlar geçen hafta dünde ikincimiz patladı çok şükür ama biraz ateş yaptı birazda uykumuz giti zaten yoktuya gazdan neyse darısı size ayyyyy çok güzel parmağımı ısırınca canım yanıyor ama o bile güzel:KK70:DDDDDDD

X