diş çıkarmayan bebiş kaldı mı?

yeldanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2006
78
1
48
Bizde henuz cikarmayanlardaniz,agzindan akan suyu goren dis cikarcak heralde diyor ama bizimkinin uc aylikken bile agzi akiyodu.Ben erken beklemiyorum zaten abiside gec cikarmisti hatirladigim kadariyla bir yasindaydi ilk disi ciktiinda, olsun varsin gec cikarsin sagliklari yerinde olsunda...

kızlar benim yaramaz kızım 3 aylıkken başladı salya akıtmaya. fakat hala çıkaramadık.dişlerin yeri belli oluyor fakat çıkmadı bir türlü. sizin bebişler ne zaman çıkardı dişlerini. çok huysuz fakat tık yok. ne zaman çıkacak bu dişler yaaa.

aynen canım yalnız degilsiniz merak etme bizimkide çıkarmadı daha sabırsızlıkla bekliyoruz herşeyi ısırıyor ama hala çıkmadı :1no2:

Bizimde çıkmadı henüz ama dediğiniz gibi huysuz salya sümük ne bulsa diş kaşıyıcı olarak kullanıyor ama tık yok. etraftanda ne kadar geç çıkarsa okadar iyi olurmuş dişleri diyorlar anlamadım gitti bu işi hayırlısı olsun...

bizimki de hala çıkarmadı ama doğrusunu isterseniz çıkarsında istemiyorum zayıf çünkü.bi de diş çıkartmaya kalkarsa iyice zayıflar diye korkuyorum.

bizde de yok diş salya ve kaşıma dışında belirti de yok. kızarıklık kabarıklık ğibi. normal ama 7. ayda çıkıyor zaten ortalama

benim oğlum çıkaralı 15 güm oldu yavrum çok zayıfladı diş yüzünden baya zor geçti bizim diş çıkarma dönemimiz 2 tane birden çıkardı

benim oglumun da yok daha dişi.ne bulursa hemen agzına göturuyor,çok kasıyor.inşallah kolay atlatırız o dönemi

kızlar ben bu yorumu açarken kızımda diş yoktu. hergün kontrol ediyordum.sabah bişey yoktu.akşam meyve püresini yedirirken tekrar baktım parmağıma sert ve testere gibi sivri bişey hissettim. ağzını açtım baktım ne göreyim kızımın dişi patlamış. daha 3 gün önce bu topiği açmıştım şimdi kızım incilenmiş.darısı sizin başınıza.ama hiç bir problem yaşamadık. huysuzluğu ağlaması olmadı.inşallah sizin bebişlerde sorunsuz dişlerini çıkarır.çok mutlu oldum herkesi aradım diş patlattık diye.annem çok sevindi.bende 6.5 aylıkken çıkarmışım. sizlerdende güzel haberleri bekliyoruz. hihoyyyt

kizlar benim kiziminda disleri henuz cikmadi dicekdim ki tam, bugun itibari ile altta minicik beyaz bu uc cikmis. butun dis ne zaman cikar acaba bilmiyorum ama buna da sukur. darisi cikartmayanalrin basina

bizimkinin 5 aylıkken çıktı alttan iki tane
şimdi de üstlerden geliyor galiba
sürekli el ağzında...

bizde varızz çıkarmasyanlardanız.aynrn salya falan erken başladık ama diş yok faliyet göstermedi daha bekliyoruz bakalım

bizde de diş yokhatta hiçbir belirti yok ama doktorumuz ne kadargeç çıkarsa o kadar iyi dedi

Bizde de henüz diş yok,benim dişlerim 10 aylıkken çıkmış.herhalde bana benziycek:))

bizim dişlerden de tık yok
salya da yok
ne bulduysa ağzına götrüyo ama

bizim de daha dişimiz çıkmadı
çıkmayanlar çogunlukta sanırım
neyse gerek yok zaten

X