Çocuk Hastalıkları Diş cikariken ateş ne sekilde oluyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Evet erkek ☺ 15 aya girecek. Butun dislerini cok zor cikardi. Ben aslinda oyle ilaca basvurma taraftari degilim ama ates 40 olunca korktum. Doktora 39 olana kadar goturmedim. Doktorda niye getirmedin dedi. Buna tecrubesizlik mi desem ne desem bilmiyorum bebegime nasil davranacagimi bilmiyorum biyle zamanlarda.

Almanyada doktor ilk niye getirdin deyip ezikledi, ardindan dedim ki iki kez atesine baktim 38,5 sonra 39 oldu falan. Doktor yüzüme abuk bi bakis atip ne dedi bil,
niye ölctün ki atesini 2 saat arayla ?!!
Sanki cocugumun kolunu kesmisim gibi.
bidaha da ölcmedim atesini cocugun .:)

milletce atesten cok korkuyoruz. Daha once yuksek atesle olen cok olmus ondan galiba. Benim odum kopuyor havale gecirecek beynine birsey olacak diye. Bilincaltimdan kaynakli galiba. ben atesi cikmasin diye asiya gitmeden dusurucu vereni gordum. Atesi hafif olunca hemen vereni gordum hatta ben iyice yukselmeden vermiyorum diye yadirgayanini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…