diş beyazlatma !!

narin00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
119
16
Evet kizlar düşündüm ve aklima şu geldi , prinç suyu ile yüz beyazlatma yapiyoruz. ve denedim oluyorda. dedimki kendi kendime Birde diş için yapsam ne olur?? ve bugun gece yapmadan yapacam . bakalim ne olacak =))

Evet kizlar düşündüm ve aklima şu geldi , prinç suyu ile yüz beyazlatma yapiyoruz. ve denedim oluyorda. dedimki kendi kendime Birde diş için yapsam ne olur?? ve bugun gece yapmadan yapacam . bakalim ne olacak =))
sonucu buradan paylaşır mısın merak ettim :)

merak eden arkadaşlar dün denemedim gece yatmadan once , ılk once dıs macunu ıle ılk once yıkadım . sonra 5.10 dk pirinci su ıcıne koymustum onu kucuk bır kaba alarak fırcami bandıra bandıra yıkattım dıslerimi . 10 dk vs. ve ılk deneyımım guzel oldu.

Hadi ya ne güzel bir ara üşenmezsem bende yapayım :)

Geçen gün bir arkadaşımla konuşurken dişlerinin bembeyaz olduğunu farkettim ki günde 2 paket sigara içiyor,beyazlatma yaptırmış,çok güzel olmuş,bende düşünüyorum ama sonrası nasıl olur acaba?daha önce yaptıran varmı?

En guzeli dis hekiminw ggitmek bunlar gecici oluyor
Bence de hemde zararlı olabilir,ama benim gittiğim bir dişhekimi herkesin dişinin bir beyazlık seviyesi var ve herkeste farklı sonuç alınır demişti,ya benimkinin sınırı buysa

Bence de hemde zararlı olabilir,ama benim gittiğim bir dişhekimi herkesin dişinin bir beyazlık seviyesi var ve herkeste farklı sonuç alınır demişti,ya benimkinin sınırı buysa
Dogru soylemis bazilarinin ki sari oluyor kendinden yani sigara falandan degil idare etceksin mecbur yaslaninca zaten disleri herkesin beyaz neden cunku hepsi takma dis oluyor porselen disim nerde yavrim diycez ilerde :

Kızlar ben diş beyazlatmayı doktora söylemiştim sigara, kahve vs içilmemesi gerekiyormuş daha çok sararma yapıyormuş dişin eski halinden bile bende onları çok sık kullanıyorum yaptıramıyorum o yüzden var mı fikri olan ?

bence ımkan varsa lazerle beyazlatma, ama lımon kabartma tozunuda begenıyorum :))

ben on sene once dis doktorumdan ajan alarak adını unuttum alman markası bir üründü...her gece dişlerime bunun dis şeklinde şeffaf bir kalıbı var ona sıkılıp dişlere yerleştiriyorsunuz...son derece acısız basit bir yòntem....1 ay boyunca her gece yapıp yattım dişlerim inanılmaz derece beyazladı...
daha sonra bir de lazerle beyazlatayım dedim...diş doktoruma bu işlemi yaptırdım...pişman oldum...3 gün dişlerim lazerden dolayı sızladı...ve o kadar da beyazlamadı...

Beyazlama işlemi için diş doktorunuzdan alacagınız bu ajanla yapın derim...dişinizin kalıbınıda çıkartıp size verecek bu işlem için...silikondan bir kalıp bu...bu kalıbın bir avantajı daha sonra eger diş gıcırtmanız varsa takıp kullanabiliyorsunuz...bilginiz olsun...

karbonat limon yapmayın asla...limon özellikle içerisindeki sitrik asit yüzünden diş minesine zarar veriyormuş...zaten yapanlar bilir...zaman sonra dişlerde sızlamalar oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…