Dirimkizi hamile

NEXSXELXIX:))

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
2.666
4
41
KIZLAR CANIM DOSTUM BİR TANEM HAMİLE
ALLAH IMA ŞÜKÜRLER OLSUN YARABBİM
UĞRAŞLARINI BOŞA ÇIKARMADI ÇIKARMAZDA
ALLAH IM YAVRUSUNA YADA İKİZSE YAVRULARINA UZUN ÖMÜR SAĞLIK SAAT VERSİN
HALEN ELİM AYAĞIM İTRİYOR BU NE HEYECANDIR YA
ŞİMDİ BİRSEN ACABA NE YAPIYORDUR KONUŞTUĞUMDA AĞLIYORDU BİR TANEM YA:CüvCüv: :nazar: :ecrin_bebek: :nazar: :ecrin_bebek:

tebriklerrrr canım gözünüz aydınnnnn rabbm sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizimde başımıza aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çok sevindim çok:asigim:kaydirigubbakcemile3
Rabbim ümitlerini azmini boşa çıkarmadı.
Çok tebrik ediyorum.Allahım tamamına erdirsin:Saruboceq:
Tüm isteyen arkadaşlarımıza da nasip etsin Rabbim inşallah:Saruboceq:

cnmmmmmmm allah bu mübarek ayda onunda yüzünü güldürdü işte çokkkkkkk sevindim cnmmm allah tamamına erdirsin inşallahhh :hooray: darısı bizim başımıza allahım bizimde dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :Saruboceq: kaydirigubbakcemile3

canım tebrik ediyorum.çok sevindim. ben onun hamile olduğuna çok inanıyordum zaten. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı tüm isteyenlerin başına.

hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: Dırımmmmm demiştim sana meleğine kavuşacaksın allahın izniyleee belirtilerindennnn anlamıştım oleyyyyy yaaaa GÖZÜNAYDINN.RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH GÜZEL HAMİŞİMİZ ALLAHA EMANET OL :nazar: :CüvCüv: :nazar:

evet yaa çok mutluyuzzzzzz yaşasın allahım sen olmayan herkeze nasip ett...ü

drımım seni çok çok tebrik ediyorum allah tamamını erdirsin:)

Aminnnnnn kizlar bakalim birsen gelince neler yazacak acaba
duygulu içli dostum benim
kizlar ya gözümün yaşi halen dinmedi
çok mutluyummmmmmmmmmm çokkkkkkkkkkkkkkkk
daha kendimi ifade edebilsem ooooooooooo burasi bana dar gelir
tekrar tebrik ederim bir tanem
:teytey: :sm_cool: :dance: hihoyyyt sositososito :sm_cool: :teytey: :dance: hihoyyyt sositososito

tebrıkler dırım kızı..
ınsallah saglıcakla kucagına alırsın bebıslerını..:hooray::nazar:

senağlam asenağlama senağlama çooook sevindim..... Allah tamamına erdirsin.. Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar:

NE GÜZEL ... NE MUTLU Bİ HABER BU....
RABBİM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN....
DIRIM TEBRİK EDERİM SENİ..:CüvCüv:..NE MUTLU SANA.:nazar:.. BABAYIDA TEBRİK EDERİM AYRICA....
RABBİM SABRININ SELAMATİNİ BAHŞETTİ.....BİNLERCE ŞÜKÜR....
RAHAT Bİ HAMİLELİK GEÇİRİP .. SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYINASİB ETSİN...
HAYIRLI UĞURLU OLSUN...a.s...

Canım ne güzel bir haber getirdin bize. :dance: Bugün teste gidecekti biliyordum ama ortalarda gözükmedi dırımkızı. Allahımıza şükürler olsun ki sonuç pozitif. :hooray: Ve samiranın dediği gibi ikiz olma olasılığı çok yüksek bence de. :sm_cool: Allahım inşallah bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip eder. :Saruboceq: Çok sevindik. Çok heyecanlıydı. Tedirgindi. Mübarek ayda hamile kaldı çok şükür. :Saruboceq: Darısı da bizlerin başına inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Nazar boncuğu da benden olsun. Maşallah , nazar değmesinnnnnnnnnn :teytey:

eeb11ah1.jpg

hayırlı olsun inşallah rabbim tamamına erdirsin bugün ne güzel yaa sitede bir sürü hamiş haberi alıyoruz:lepi:hihoyyyt allah ım bekleyen herkese banada bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah amin

Allah hayırlı etsin canım
sağlıcakla bebeğini kucağına alır inşallah
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başınaa.s.

KIZLAR CANIM DOSTUM BİR TANEM HAMİLE
ALLAH IMA ŞÜKÜRLER OLSUN YARABBİM
UĞRAŞLARINI BOŞA ÇIKARMADI ÇIKARMAZDA
ALLAH IM YAVRUSUNA YADA İKİZSE YAVRULARINA UZUN ÖMÜR SAĞLIK SAAT VERSİN
HALEN ELİM AYAĞIM İTRİYOR BU NE HEYECANDIR YA
ŞİMDİ BİRSEN ACABA NE YAPIYORDUR KONUŞTUĞUMDA AĞLIYORDU BİR TANEM YA:CüvCüv: :nazar: :ecrin_bebek: :nazar: :ecrin_bebek:

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dırımkızı:CüvCüv: nerelerdesin senin duygularını allalım uzun zamandır beklediğini biliorum takip ediodum yazılarından allah tamamına erdirsin ..........hihoyyythihoyyythihoyyyt

tebrik ederim canım.ugrasların emeklerin karsılıksız kalmadı şükürler olsun ki.darısı tüm evlat sahibi olmak isteyenlere.

ufağım,miniğim,meleğim.cennet kokulum,süprizim,......HOŞGELDİN dünyamıza

HOŞGELDİN annene ...birgün bende böle bişey yazabilcekmiyim diyeo kadar düşündümki

haylini ible kuramadım...içimi karartılar dünyamı karartılar....kimi aydınlattı kimi kararttı...

ama sen ufağım herşeye rağmen geldin......ben her tedavi sonucunda üzülürdüm
baban ise hiç tepki vermezdi bi ara dedim istemiyormu dedim ...ama şimdii anladımki baban o kadar çok istiyormuşki seni içime birde o dert oldu ....ya onu mutlu edemezsem diye ......ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN GELDİN UFAĞIM şimdi tek isteyim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bu yolda ggidelim ....

kk kadınları aysonu kızlar hepinize ÇOKKKKKKKKKKKKK TEŞEKKÜR EDERİMMMMM

sizlerin duası sizlerin desteği olmasa ben bu yolda bu kadar güclü gidemezdim...

hepinizden ALLAHH RAZI OLSUN rabbim olmayan herkese versinnn

kimseyi boşş koymasın..

ufağım,miniğim,meleğim.cennet kokulum,süprizim,......HOŞGELDİN dünyamıza

HOŞGELDİN annene ...birgün bende böle bişey yazabilcekmiyim diyeo kadar düşündümki

haylini ible kuramadım...içimi karartılar dünyamı karartılar....kimi aydınlattı kimi kararttı...

ama sen ufağım herşeye rağmen geldin......ben her tedavi sonucunda üzülürdüm
baban ise hiç tepki vermezdi bi ara dedim istemiyormu dedim ...ama şimdii anladımki baban o kadar çok istiyormuşki seni içime birde o dert oldu ....ya onu mutlu edemezsem diye ......ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN GELDİN UFAĞIM şimdi tek isteyim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bu yolda ggidelim ....

kk kadınları aysonu kızlar hepinize ÇOKKKKKKKKKKKKK TEŞEKKÜR EDERİMMMMM

sizlerin duası sizlerin desteği olmasa ben bu yolda bu kadar güclü gidemezdim...

hepinizden ALLAHH RAZI OLSUN rabbim olmayan herkese versinnn

kimseyi boşş koymasın..

canım benim ne güzel yazmışsın ya gözlerim doldu. Allah mutluluğunu daim etsin canım. tekrar tebrik ederim.

X