Göz Makyajı dip liner da ne ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gururlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2007
48
3
dipliner ne ya? biri bana resmini koyabilir mi? eyeliner ve eye pencil dan farklı birşey mi?

canım diplinerın ucu eyeliner e göre sert ve kalın ve sürümü daha kolay yani işlev aynı aslında
fotosunu bulursam eklicem canım

canım seni çok çok öpüyorum. çoook teşekkür ederim bana gerçekten çok yardım ettin çoook teşekkürler opuyorumnanaktan

diplliner kalem gibidir sürülmesi daha kolaydır yeni başlayanlar için

eyeliner incecik fırçadır, dipliner ise gazlı kalem gibidir. eye pencil ise bildiğimiz göz kalemi.

herkes dipliner daha kolay sürülüyo diyo ama ben eyelinerı çok daha kolay çekiyorum. ikisinide deneyip hangisi kolayınıza gelirse onu almanızı tavsiye ederim:)

Arkadaşlar ya ben bugün dipliner aldım maybelinne markalı.
Sizin tavsiyeniz üzerine flormar alacaktım ama bu daha iyi dediler 17 tl ye aldım kazık mı yedim acaba?
Birde bu hemen bitecek gibi duruyor haznesi minicik.Ayrıca göz kenarıma sürdügümde burası hareketli bölge oldugundan burada dipliner kalmıyor pul pul gözüküyor dagılıyor.Sizinkilerde böyle mi?
Boşa mı gittim param hele ki kurursa hemen hiç işe yaramayacak.

Ben kullanıyorum çok memnunum...
Oriflame Beauty Eye Liner Stylo
Oriflame Beauty Kalem Eye Liner
Uzun süre kalıcı renk, uygulama sonrası hızla kurur. Özel aplikatör uç, keskin uygulama sağlar. Bulaşmaz. 1,6 ml.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…