Dileklerimizin kabul olması için birlikte dua edelim

MoonfacedMom

Aslan Kadını♌ Terazi Prenses Annesi♎ Kova annesi♒
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
7.850
9.085
Arkadaşlar rabbim kimin duasını kabul eder bilemeyiz gelin birlikte dileklerimizin kabulu için birbirimize dua edelim.

ALLAHTAN BİRŞEY İSTEYECEĞİN ZAMAN
Hadid SURESİNİN İLK 6 AYETİ

Bismillahirrahmanirrahim
1. Sebbeha lillahi ma fiyssemavati velardı ve huvel'aziyzulhakiymu.
2. Lehu mulkussemavati vel'ardı yuhyiy ve yumiytu ve huve 'ala kulli şey'in kadiyrun.
3. Huvel'evvelu vel'ahıru vezzahiru velbatınu ve huve bikulli şey'in 'aliymun.
4. Huvelleziy halekassemavati vel'arda fiy sitteti eyyamin summesteva 'alel'arşi ya'lemu ma yelicu fiylardı ve ma yahrucu minha ve ma yenzilu minessemai ve ma ya'rucu fiyha ve huve me'akum eyne ma kuntum vallahu bima ta'melune besıyrun.
5. Lehu mulkussemavati vel'ardı ve ilellahi turce'ul'umuru.
6. Yuliculleyle fiynnehari ve yulicunnehare fiylleyli ve huve 'aleymun bizatissuduri.

Haşr süresinin son 4 ayeti
Bismillahirrahmanirrahim
21. Lev enzelna hazelkur'ane 'ala cebelin lereeytehu haşi'an mutesaddi 'an min haşyetillahi ve tilkel'emsalu nadribuha linnasi le'allehum yetefekkerune.
22. Huvallahulleziy la ilahe illa huve 'alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahıymu.
23. Huvallahulleziy la ilahe illa huve elmelikulkuddususselamul mu'minul muheyminul 'aziyzul cebbarul mutekebbiru subhanallahi 'amma yuşrikune.
24. Huvallahul halikul - bariy-ulmusavviru lehum'esma ulhusna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel'ardı. Ve huvel'aziyzulhakiymu.

ALLAHTAN BİRŞEY İSTEYECEĞİN ZAMAN HADİD SURESİNİN İLK 6 AYETİ HAŞR SURESİNİN SON 4 AYETİNİ OKU VE ŞÖYLE DUA ET

Yâ men hüve hâkezâ es'elüke bi hakkı hâzihil esmâi en tüsaliye alâ muhammedin ve âli muhammedin ve en tef'ale bi ( burada hacet söylenir)

Nasil yani? Diyelim ki listede 10 kisi var herkese farkli dua mi okunacak canim. Kusura bakma anlayamadim ama :KK43:
Evet canm ben bunun okunmasını istiyorum sensalati tefriciye diyelimki diğeri başka bişey öyle sırayla başlıcaz hepimizinkini sayısına göre okuyacağız kaç tane almak istersen düşecek diyelim 50 tane okunacak 10 aldım 40 kaldı gibi

Evet canm ben bunun okunmasını istiyorum sensalati tefriciye diyelimki diğeri başka bişey öyle sırayla başlıcaz hepimizinkini sayısına göre okuyacağız kaç tane almak istersen düşecek diyelim 50 tane okunacak 10 aldım 40 kaldı gibi

Tamam canim beni de ekle benim duam 41 yasin.

Ben de gelebilir miyim? Bildirşm yapmayınca listeden çıkarmak yoksa? Aldgm duayı mutlaka okuyorumdur

Bildirim yapmayinca biz senin okudugunu nasil bilecegiz ki? 20 gun girmedin diyelim o zaman mutlaka okuyor mu sayalim seni?

Tamam o zaman bildirim yapmayinca beni de cikarmayin madem.

Bildirim yapmayinca biz senin okudugunu nasil bilecegiz ki? 20 gun girmedin diyelim o zaman mutlaka okuyor mu sayalim seni?

Tamam o zaman bildirim yapmayinca beni de cikarmayin madem.
mutlaka o gün ya da ertesi gün girerim .baska bi forumda 1 gün girmedim listeden çıkarmışlar öyle yapcaksanız kalsın

X