Dileklerimiz icin esmaul husna

Eşimle biraz tartistiko yüzden giremedim affedin iyi değildim helal edin okuyorum

İkiniz icinde okudum Rabbim kabul eylesin amin amin amin

MehmetinAnnesii bugun senin icin okuyoruz. Niyetini paylasir misin?
Benim niyetim 2. Evliligim. Eşimden hayırlı sağlıklı bir evladımin olması hamile kalabilmek ve kucağıma almak evladımı ve eşimle mutlu birbirimizi hep severek bağlı kalarak yaşlanmak bir ömür.kizimin iyi yerlere gelmesi ve hep mutlu sağlıklı olması için.

Allah razı olsun

merhaba arkadaslar. herkesin dualari kabul olsun insallah. ben bi meslek sinavi icin cok calistim ama olmadi. lutfen dua edin tekrar ilan acilsin ve ben bir kez daha calisma firsati bulabileyim. tek istegim kendi meslegimi yapabilmek ve calisabilmek. bunun icinde duaniza eslik etmek isterim. simdiden cok tesekkur ederim..allah herkesin gonlundekini ona nasip eylesin insallah.

Okudum canim. Allah kabul etsin

Amin. Dua ettim senin icin. Istersen sende katilabilirsin bize

kızlar esimle aram kötü pek iyi değilim ne okumam lazım aramızın düzelmesi için

suan uzakta bir hafta sonra gelecek bişeyde yapamıyorum hangi duayı okumalıyım

Son düzenleme:
Okudum Allah dualarını kabul etsin

Y Yaz2021 in niyeti
Hayırlı, sağlıklı akıllı kız evladim olsun,Allah her daim aileme ve bana uzun ömür ve sağlık versin, huzur versin, maddi ve manevi rızık bolluk bereket versin, meslegimde yükseliş nasip etsin inşallah benim için dua eden sizlerin de ne muradı varsa versin

Okudum canim. Allah kabul etsin

okudum Allah kabul eylesin amin

Okudum Allâh kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…