Dileklerimiz icin esmaul husna

Bugün MoonfacedMom MoonfacedMom icin okuyoruz. Niyeti
İsmim sevgi
Allahım evlatlarımı koru onları hayırlı evlat eyle.hayırlısıyla hayalini kurduğum o mülkü bize nasip eyle. Evlatlarımla mutlu huzurlu yaşamayı nasip eyle. Amin

Bugün MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii için okuyoruz. Daha devam etmicekmis ama biz onun için okuyalim. Niyeti
Benim niyetim 2. Evliligim. Eşimden hayırlı sağlıklı bir evladımin olması hamile kalabilmek ve kucağıma almak evladımı ve eşimle mutlu birbirimizi hep severek bağlı kalarak yaşlanmak bir ömür.kizimin iyi yerlere gelmesi ve hep mutlu sağlıklı olması için.

Bugün MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii için okuyoruz. Daha devam etmicekmis ama biz onun için okuyalim. Niyeti
Benim niyetim 2. Evliligim. Eşimden hayırlı sağlıklı bir evladımin olması hamile kalabilmek ve kucağıma almak evladımı ve eşimle mutlu birbirimizi hep severek bağlı kalarak yaşlanmak bir ömür.kizimin iyi yerlere gelmesi ve hep mutlu sağlıklı olması için.
Okudum. Allah kabul etsin

El Vekil okuyalim kizlar
53- El-Vekîl: "Kendisine tevekkül edenlerin işlerini en iyi neticeye ulaştıran."

Bugün benim için okuyoruz. Niyetim
Allahim derslerimi tez vakitte kolaylikla gecebileyim. Sinavlarimdan yuksek notlar alabileyim. Staj yeri bulabileyim. Karsima hayirli bir es cikar. Kardeslerim hayirli insanlar olsunlar annemi beni uzmesinler. Bana sifa ver. Cekingenligim gecsin. Halsizligim gecsin. Sikintilarimi gider. Beni ve ailemi kazalardan belalardan koru.Evimize bolluk bereket saglik huzur ver. Kardesim ise girebilsin. Kardesime sifa ver. Borclarimizi kolaylikla odeyebilelim. Benim ve bana dua okuyan arkadaşlarımın dualarini kabul eyle. Amin

Allahim derslerimi tez vakitte kolaylikla gecebileyim. Sinavlarimdan yuksek notlar alabileyim. Staj yeri bulabileyim. Karsima hayirli bir es cikar. Kardeslerim hayirli insanlar olsunlar annemi beni uzmesinler. Bana sifa ver. Cekingenligim gecsin. Halsizligim gecsin. Sikintilarimi gider. Beni ve ailemi kazalardan belalardan koru.Evimize bolluk bereket saglik huzur ver. Kardesim ise girebilsin. Kardesime sifa ver. Borclarimizi kolaylikla odeyebilelim. Benim ve bana dua okuyan arkadaşlarımın dualarini kabul eyle. Amin
Rabbim yüreğine göre versin hemde en güzelini.Kardesimde sağlığına kavuşup yuvamıza gelsin şifa ile o da böyle dua etsin.O da böyle dua etsin Rabbime.Sanki o yazmış gibi geldi🥹🥹🥹
Okudum Rabbim kabul etsin

Kendi niyetim okudum. Allah kabul etsin

Bugün Y Yaz2021 icin okuyoruz. Niyeti
Hayırlı, sağlıklı akıllı kız evladim olsun,Allah her daim aileme ve bana uzun ömür ve sağlık versin, huzur versin, maddi ve manevi rızık bolluk bereket versin, meslegimde yükseliş nasip etsin inşallah 🤲 benim için dua eden sizlerin de ne muradı varsa versin

X